27.1.2022 | Svátek má Ingrid


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
slyFox 2.11.2006 12:46

Re: Re: Příběh Kanaďana mučeného v Sýrii

Možná jsou různé tajné služby ve všem více, než je nám oběba milé...

MaR 2.11.2006 12:37

Re: Příběh Kanaďana mučeného v Sýrii

Nevím, nevím. Mučila ho Sýrie, ne USA - ti *jen* rozhodli o vyhoštění dle pochybné zpravodajské informace - dotyčný nějaký čas pracoval s bratrem člověka napojeného na AlKajdu v Kanadě. Každopádně je to OT a nevím proč to sem cpete.

slyFox 2.11.2006 12:42

Re: Re: Příběh Kanaďana mučeného v Sýrii

Podivné vyhoštění, když kanadské občanství a oni ho vozí v luxusním letadle přes Evropu až do Sýrie...

MaR 2.11.2006 12:46

Re: Re: Re: Příběh Kanaďana mučeného v Sýrii

Nehraje to, imo je ta jeho výpověď částečně lživá.

slyFox 2.11.2006 12:47

Re: Re: Re: Re: Příběh Kanaďana mučeného v Sýrii

a jak to vy víte?? 8-o

exulant 2.11.2006 13:28

Re: Re: Re: Re: Re: Příběh Kanaďana mučeného v Sýrii

On ma dvoji obcanstvi. A vi se o tom protoze on to tvrdi, vic dukazu na to neni.

slyFox 2.11.2006 13:31

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Příběh Kanaďana mučeného v Sýrii

To je možné, nicméně nebyl z ničeho obviněn...

muslim 2.11.2006 10:48

Kdo s čím zachází

Američané v obraně svých, většinou ekonomických zájmů, pozabíjeli po celém světe dost lidí. Nemohou se divit, že dochází k odvetě.

MaR 2.11.2006 12:20

Re: Kdo s čím zachází

Odveta za co prosím? Za osvobození Kuvajtu či pomoci Kosovským albáncům?

slyFox 2.11.2006 13:33

Re: Re: Kdo s čím zachází

Tady se mrkněte na pěknou fotečku... - prácičku kosovských Albánců, vy pomocníku utlačovaných.... http://www.messin.estranky.cz/clanky/balkan/kosovo32

Ivan 2.11.2006 14:38

Re: Re: Kdo s čím zachází

Myslíte za pomoc dynastii feudálů vládnoucích v Kuvaitu, který byl od Iráku před lety uměle odtržen koloniálními mocnostmi? Myslíte za pomoc albánské drogové mafii při vyhnání Srbů, židů, cikánů a dalších etnických menšin z Kosova? Za humanitární bombardování mírumilovné země Srbsko, kde evidentně žije mnoho menšin, i albánská, a nemají sebemenší potíže? To je opravdu pěkná pomoc. USA jsou v současné době tou světovou říší zla.

slyFox 2.11.2006 14:56

Re: Re: Re: Kdo s čím zachází

R^R^R^R^

Historik 2.11.2006 17:01

Re: Re: Re: Kdo s čím zachází

Američané dokonce už předtím pomohli anglickým feudálům Jiřímu V a Jiřími VI...

Mimochodem, on někdy existoval stát, jménem Irák??? Kdy a kde??? Leda že byste mínil o dost menší říši na tomtéž místě, které panoval jistý Chamurapi a analogickou větší říši pár set let po něm, kde byl králem třeba jistý Nabukadnesar.

O mírumilovných Srbech jděte vyprávět Chorvatům, i když tady lze říci jeden za 18, druhý bez dvou za dvacet.

Historik 2.11.2006 17:01

Re: Re: Re: Kdo s čím zachází

Američané dokonce už předtím pomohli anglickým feudálům Jiřímu V a Jiřími VI...

Mimochodem, on někdy existoval stát, jménem Irák??? Kdy a kde??? Leda že byste mínil o dost menší říši na tomtéž místě, které panoval jistý Chamurapi a analogickou větší říši pár set let po něm, kde byl králem třeba jistý Nabukadnesar.

O mírumilovných Srbech jděte vyprávět Chorvatům, i když tady lze říci jeden za 18, druhý bez dvou za dvacet.

Vadí/nevadí 2.11.2006 10:47

To, že ta varování nebyla poslechnuta, není opomenutí, ale záměr.

A není to po bitvě, bylo toho dost a dost před bitvou, a je možno se toho dost a dost dočíst léta na Internetu. Jak dlouho trvalo sestavit vyšetřovací komisi? A co všechno se probíralo a neprobíralo nebo zmizelo z konečné zprávy?  A kde jsou dnes ti hlavní aktéři CIA, FBI, etc ?  Někteří dostali medaili, jiní se podivně utopili.  Tolik podivných náhodných opomenutí a přehmatů všech bezpečnostních složek. Tomu někdo věří? To když se spojí vše dohromady...

A že to hlavní media neventilují, z toho si může jeden usoudit, proč asi.  Jiných "kachen", které jsou neškodné režimu se nevyhýbaj.  Ty doby, kdy se obouvaly do vlády za každou blbost (Watergate, Clinton, etc), jsou pryč.  Ti, kteří je vlastní, ti se o to postaraj.  A když se přecijen něco propašuje, tak se to omluví a hned to zhasne, přehluší se to jinou mediální událostí.  Že se nic neutají? Po těch mnoha záhadných sebevražd a smrtelných nehod si každý rozmyslí se do něčeho pouštět.   

Vadí/nevadí 2.11.2006 10:56

Re: To, že ta varování nebyla poslechnuta, není opomenutí, ale záměr.

A byl někdo dopaden? A byl někdo z těch odpovědných za bezpečnost potrestán za ta podivná opomenutí a šlendriján? Co jak se komise několikrát ptala sl. Condi, cože to bylo za Briefing pro prezidenta, co dostala měsíc před tím?  A jak že se to jmenovalo?  A ona zase o něčem jiném.  Až se tam někteří rozkatili, aby to z ní dostali: "Al Qajda se chystá zaútočit uvnitř země".  Však taky byla za tu dobrou práci bezpečnostního šéfa povýšena...     

MaR 2.11.2006 12:34

Re: To, že ta varování nebyla poslechnuta, není opomenutí, ale záměr.

Proboha ne, další náznaky konspirativní teorie :/

Ivan 2.11.2006 14:33

Re: Re: To, že ta varování nebyla poslechnuta, není opomenutí, ale záměr.

Omyl, to už dávno není teorie. Fakta hovoří jasnou řečí. Administrativa USA teroristy vhodně využila. O přípravě útoku s určitostí věděla do podrobností. Co zatím není jasné je to, jak hodně se na útoku samotném podílela a co všechno administrativa Bushe podnikla pro zahlazení stop.

F. Čech 2.11.2006 10:13

Clintonova levicová banda se nikdy nesmířila s vítězstvím republikánů už ve druhých presidentských volbách

A tato bizarní skupina antiamerických Američanů má dost příznivců i v Česku. proto ty stálé útoky na vládu presidenta Bushe. Autor článku nám nevysvětlil, proč nebyla vševědoucnost zpravodajců využita už presidentem Clintonem za jehož vlády už bylo  - údajně známými teroristy vše k teroristickým útokům připraveno.

Historik 2.11.2006 12:34

Re: Clintonova levicová banda se nikdy nesmířila s vítězstvím republikánů už ve druhých presidentských volbách

Clinton z "úsporných důvodů" zrušil ozbrojenou ostrahu, která před ním byla na palubách US letadel.

MaR 2.11.2006 12:38

Re: Re: Clintonova levicová banda se nikdy nesmířila s vítězstvím republikánů už ve druhých presidentských volbách

Clinton byl růžovobrýlník obecný :/

Sara 2.11.2006 14:09

Re: Re: Re: Clintonova levicová banda se nikdy nesmířila s vítězstvím republikánů už ve druhých presidentských volbách

R^

Alex Juchelka 2.11.2006 15:46

Re: Re: Clintonova levicová banda se nikdy nesmířila s vítězstvím republikánů už ve druhých presidentských volbách

Máte na to nějaký odkaz? Předem díky!

František Načeradec 2.11.2006 14:30

Re: Clintonova levicová banda se nikdy nesmířila s vítězstvím republikánů už ve druhých presidentských volbách

Nechte presidenta Clintona na pokoji, vy bando válečných Bushovských neokounských štváčů. On se nemohl takovýma nicotnýma prkotinama zabývat. Staral se o daleko větši a problémy. Jeho odkazem například jsou nízko průtokové toalety k ušetření vody, takže teď člověk každé  lejno splachuje na třikrát.

Antipsionacista 2.11.2006 9:54

Zakladni pravidlo goebbelsovsko-psionacisticke propagandy

Cas od casu je v zaplave vlastni propagandy potreba publikovat i nazor z opacneho konce spektra. Musi vsak byt malo propracovany, deravy a dostatecne "mekky" aby ho masy zpracovane zaplavou dlouhotrvajici vlastni propagandy apriori odmitly a posilily tak viru ve vlastni propagandu.

To je jediny duvod, proc Wagner tento clanek zverejnil.

Vodnik 2.11.2006 10:54

Re: Zakladni pravidlo goebbelsovsko-psionacisticke propagandy

Presne tak! R^

kopretina 2.11.2006 11:41

Re: kanadský premiér Stephen HARPER prohlásil

Na Psu se uveřejňují různé články a Vaše terminologii používají soudruzi z Haló novin. Izrael, USA a Kanada se brání agresi.Napíši Vám zde vyjádření kanadského premiéra Stephena Harpera, který na shromáždění zasedání kanadských Židů v B´nai Brith 18. října 18.10.2006 promluvil: "Náš přístup k blízkovýchodní problematice se vyznačuje v duchu našich hodnot jako svoboda,demokracie, lidská práva a nekompromisní boj proti terorismu.V létě byl demokratický Stát Izrael napaden teroristy z Hizballahu,ilegální teroristickou organizací Libanonu.Dnes bojujeme s teroristy v Afganistanu a pozatykali jsme i teroristy u nás v Torontu. V libanonské válce jsme nechtěli zůstat neutrální, přestože jsme byli nemilosrdně napadáni opozicí. Já vím proč. Ti, kdo napadli Stát Izrael, ti kdo sponzoruji radikály, neusilují o větší území. Chtějí zničit Izrael a židovský národ.Z jednoho prostého důvodu. Židé jsou jiní než oni. V rozporuplném regionu je Stát Izrael osamocen.Ti kdo chtěli ve 2.světové válce zničit Židy, chtěli nakonec zničit i nás křesťany.Proto nová kanadská vláda reagovala na události tak rychle a jako první země mezinárodního společenství zastavila přísun financí Hamasu. Proto jsme se nedávno postavilu proti jednostranné rezoluci, protože byla špatná, Izrael vždy může počítat s kanadskou podporoou a přátelstvím. Naše vláda podporuje řešení konfliktu vytvoření 2 států. Demokratický, bezpečný, prosperující Stát Izrael vedle mírumilovného státu palestinských Arabů. Děkuji vám, Šalom, Bůh žehnej Kanadě".

kopretina 2.11.2006 11:59

Re: australští představitelé John HARWARD a ministr financí Peter COSTELLO

se vyjádřili v televizi k radikálnímu islámu jasně: "Muslimům, kteří chtějí žít v Austrálii pod zákonem šaria bude jasně sděleno, aby opustili Autsrálii, neboť náš stát je sekulární. Nebudou-li uznávat naše hodnoty a budou prosazovat teokratický stát se zákone šária, tak Austrálie není pro ně ten správný stát. Říkáme muslimským duchovním, že dva zákony u nás platit nebudou. Ti,kdo chtějí vyznávat šariu, by si měli najít jinou zemi.Všichni, kdo se nechtějí stát Australany a sdílet naše hodnoty se mohou klidit.Zvyknout si musí muslimové, ne my. Nebudeme již déle poslouchat, že se některému jedinci nebo některé kultuře ubližuje. Od útoku teroristů v Bali, při kterém zemřelo mnoho Australanů je náš patriotismus silnější.

Nejsme proti imigraci, ani proto tomu, že někdo hledá lepší život v naší zemi, ale imigranti i domácí musí pochopit, že multikulturalismus vede k popření naší suverenity a národní identity.Máme vlastní kulturu, vlastní jazyk i životní styl.Kdo chce žít v naši zemi, ať se učí anglicky.Většina Australanů věří v Boha. Nejsme křesťanští pravicoví extrémisté, ale tento národ vytvořili křesťanští muži a ženy na křesťanských základech.A je správné, že je to vidět také na školních zdech.Koho to uráží, ať si hledá jinou zemi, neboť Bůh je součástí naši kultury.Akceptujeme vaši víru a neptáme se proč. Očekáváme od vás muslimů, že budete akceptovat naši víru a žít s námi v pokoji.

Koho uráží náš "Jižní kříž" ať si hledá jiné místo na naši planetě.Jsme spokojeni s naší kulturou a nemáme důvod ji měnit a nestaráme se o to, jak to vypadá v zemích, odkud jste přišli.Můžete si svou kulturu zachovat, ale nevnucujte ji druhým.Toto je naše země, náš životní styl a umožňuje každému mít na něm podíl, ale chcete-li si stěžovat naříkat a nadávat na naši vlajku a křesťanskou víru nebo náš způsob života, tak bych vám doporučil využít další svobody naši země-opustit Austrálii.

kopretina 2.11.2006 12:05

Re: Re: australští představitelé John HARWARD a ministr financí Peter COSTELLO

Když se vám u nás nelíbí, tak jděte.Nebudeme vás nutit, abyste zůstali, ale zůstanete-li akceptujte naši kulturu a naše vyznání.Ministr školství Bernard NELSON prohlásil: muslimové, kteří neuznávají naše hodnoty mohou zemi opustit.Australský premiér John HARWARD vyzval celý svět k uznání práva Izraele na existenci, současně vyzval Izrael k přijetí palestinského státu."Arabský svět bezpodmínečně musí uznat Stát Izrael na život v míru a bezpečných hranicích" prohlásil Harward na konferenci v Sydney.Arabský svět, včetně Sýrie, Hisb´alláhu, Hamásu i

Íránu se musí vzdát myšlenky na zahnání Izraelců do moře", pokračoval

premiér. Odsoudil íránské úsilí získat nukleární zbraně a vyzval Írán k plnění

rezoluce OSN 1696 z 31. 7. 2006.

Antipsionacista 2.11.2006 12:29

Re: Re: Re: australští představitelé John HARWARD a ministr financí Peter COSTELLO

Pes je pouze a predevsim psionacisticka propaganda delana ve stylu Josepha Goebbelse - spousta propagandistickeho materialu, obcas nedotazeny, deravy, mekky nazor z druhe strany, aby se dale posilila vira propagandizovanych mas ve vlastni propagandu.

Uz to ale moc nefunguje, protoze navzdory masivni propagande a cenzure for je stale vice lidi, ze se jedna o podobne nekvalitni propagandisticky produkt, jako byla propaganda nacisticka, nebo komunisticka. Cesi nejsou hloupi, vetsina z nich pozna lzi a propagandu velice rychle, navzdory vasim snaham.