22.1.2022 | Svátek má Slavomír


Diskuse k článku

USA: Jsme už na dně?

Už to trvalo sedmdesát pět nocí, kdy si Portland v Oregonu užíval demonstrací nástupu nových, neomarxismem zocelených a Sorosem a jinými nezjistitelnými miliardáři placených mladých revolucionářů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Han 22.6.2021 13:57

Smějí.

J. Nový 22.6.2021 13:56

Sem se nesmějí dávat odkazy?

J. Nový 22.6.2021 13:55

Co vám ten Okamura musel udělat, když jste tak nenávistný a používáte vůči němu nadávky?

J. Ganaur 22.6.2021 13:33

To není o překlepu!Napsat dvakrát stejný odstavec, s usvědčující drobnou chybkou, není překlep.A moje drobná výtka by neměla stát za víc, než jen sorry, příště si dám pozor.

M. Valenta 22.6.2021 13:26

Zapomněl jste vyjmenovat extrémisty z druhé strany.

J. Ganaur 22.6.2021 13:26

On si vysnil systém "východní", tak ať jde.Čímž nechci napsat, že je vše zde v pořádku.Ale kritizovat "západ" a přitom volit Babišostánce nebo "vychcance" Pitomia, chválit Putina atd je chucpe!:-(

V. Kuhaj 22.6.2021 13:12

Já doufám, že ve Francii žije aspoň 50 milionů normálních lidí, kteří doposud mlčeli. A ozvou se teď u voleb.

D. Bowman 22.6.2021 13:03

Nikdo nic takového neřekne. A pokud ano, tak bude zešikanován (bankovní účty zrušeny viz ta bývalá kandidátka a Wells Fargo, zcenzurován, očerněn a dán na no-flight list (Fuentes)) a dle nového zákona na potírání Domácího Terorismu bude nejspíš odlifrován na Guantanámo.

Republikánská elita je až na pár (slovy dva) naprosto čajový oportunisti a slaboši.

Grass roots (Proud Boys, Oath Keepers, 3 percenters) jsou prolezlí FBI a radši nic neorganizují.

Nemají elitu, finance a jsou v oblíčení silovým aparátem a médii. Bude muset být o mnoho hůř.

Ten pár, co chránil dům s puškou v ruce, minulý týden přistoupil na dohodu - prokurátor je sejmul. Bránit se v USA nesmíte.....možná až na pár jusrisdikcí a pokud si toho nevšimnou média.

D. Bowman 22.6.2021 12:53

Požár Reichstagu. Trumpovi návrhy na posílení Národní Gardou smetli ze stolu. Pelosi navíc sabotovala Capitol Police. Agenti provokatéři tam nejspíš také byli, soudě dle mlžení FBI (a jejich historie). Ten bombový útok na DNC a RNC se taky vyšetřuje velmi opatrně (videa nejsou, zatímco kdejaká MAGA babička má ksicht vylepenej po zastávkách po celém USA).

Ty legislativní návrhy na označení Trumpistů/konzervatistů za domácí teroristy se začly psát dávno před Capitolem.

A cenzura Trumpa a Parler apod. taky byla velmi rychlá a koordinovaná.

Prostě další Barevná Revoluce. Měli jí připravenou pro případ, kdyby Trump vyhrál (resp. nepodařilo by se to sešmelit) viz plány hlavního mozku barevných revolucí (Obamův velvyslanec v Praze). A měli půl roku na to, připravit Capitol. Mimochodem, ten FBI agent namatlaný v plánovaném únosu guvernérky Whitmer (a útoku na místní Capitol), byl převelen do Washingtonu měsíc před událostmi.

J. Houška 22.6.2021 12:52

Pouštěli jste si vůbec někdo video z toho zásahu? Je velice snadno vyhledatelné a je na něm jasně vidět, že ten policajt tu ženskou pendrekem úmyslně praštil. A ne, jak se nám tu autor snaží namluvit, že oba zakopli a někdo to jenom blbě vyfotil.

Já netvrdím, že ji neměl praštit. A už vůbec netvrdím, že ho za to praštění měli suspendovat. Tohle by vyžadovalo vědět, co se dělo před zásahem, jestli ten zásah vůbec byl nepřiměřený, a jestli byl, tak jestli už měl tento konkrétní policajt nepřiměřených zákroků na kontě víc, apod. Nic z toho nevím.

Ale snaze autora přibarvovat si skutečnosti tímto způsobem opravdu nerozumím. Možná mu pak vše lépe zapadne do ideologické škatulky, možná pak mají jeho články v příslušné bublině větší ohlas. Není to ale poprvé, co fakta takhle zkreslil. Takže kdybych ještě někdy četl něco od autora Petra Motyky, budu muset vzít v úvahu, že to, co píše, taky nemusí být pravda.

J. Vintr 22.6.2021 12:12

Řekl bych že v Americe žije přes třista milionů normálních lidí. Kteří zatím jen mlčí. Ale nemusí mlčet pořád. Možná stačí, aby se objevil někdo, kdo řekne na plnou hubu co je třeba dělat a oni se přidají.

J. Vintr 22.6.2021 12:09

Je naprosto jasné, že "útok na Kapitol" si objednali Demokradi a je také naprosto jasné proč.

K. Křivan 22.6.2021 11:39

Amerika na dně není, ale blíží se kvapem vrcholu hnusu.

K. Křivan 22.6.2021 11:37

Ne ! Není na něm aby emigroval, ale na levičáckém svinstvu aby se klidilo někam za Ural. Smrt levičákům !

D. Bowman 22.6.2021 11:15

Ten policajt není ani vyšetřován, ikdyž vystřelil ze zálohy a bez výzvy. A já jim nejvíc vyčítám, že zásahovka stála jen pá kroků pod schody.

Účastnící nepovolené exkurze jsou drženi na samotkách bez kauce. Navíc tam figuruje cca 30 postav, které nebyly obviněny a vypadá to, že to byli agenti nebo spolupracovníci FBI.

Podobně jako v tom plánovaném útoku na Kapitol ve Wisconsimu (?) - polovina tzv. Oath Keepers apod. byli federální agenti.

Z. Lapil 22.6.2021 11:14

Přece byste se nenechal rozčílit zapomenutým překlepem, notabene cizím :-).

I když je pravda, že od té doby, co jsem zjistil, že se po světě potuluje neznámý počet (ctrlC CtrlV) mou vlastní rukou psaných dokumentů obsahujících tučný a podtržený řetězec znaků vyhový, jsem ještě tolerantnější, než dřív.

Netuším, co mě to tehdy posedlo, vysloveně na překlep to nevypadá, snad že je konstrukce rodu ženského...

Jen mezi námi - chcete-li trvat na dokonalosti, dělejte za KAŽDÝM interpunkčním znaménkem mezeru. I za tečkou na konci věty.

D. Bowman 22.6.2021 11:07

Nevím jestli se jedná o tenhle případ policejního "násilí". Datum moc nesedí. Každopádně nějaký policajt přetáhl v Portlandu nějakou Antifu obuškem a byl odsouzen. Rapid Response Team cca 50 -150 členů dalo okamžitou výpověď.

Ne jako obvykle BlueFlu (Modrá-Chřipka - policajti se hoděj marod). Prostě to zabalili. Starosta je prosil, protože se měla konat asi tahle popisovaná demoška ale neobměkčil je.

Takže Policajt má smolíka. Měl držet basu.

Antifa začínala jako ozbrojené pouliční křídlo Komunistické strany Německa. Která měla z Moskvy instrukce bojovat proti Socanům a establishmentu. Takže se s SA tloukli jen když si přišli do cesty.

Antifa má dobré krytí od Demokratů, přes Média až po DoJ, FBI. A hlavně místní prokurátory. Většina z nich je na svobodě už druhý den, díky fondům na právníky a kauce.

Američani s tím toho asi moc neudělaj. Spusta z nich se bojí, že Trump 2.0 by Antifu rozlítil ještě víc. A lidé co se ozvali proti volebním nedopatřením byli okamžitě zastrašováni právě Antifou.

Nechť Levicová města vedená léta Demokraty klidně shoří.

Kdo je nevolil měl už dávno vypadnout.

P. Milan 22.6.2021 11:05

No, vybírejte ...

Jen jestli je těch "umírněných středových voličů" dost.

Neomarxisté, multikulturalisté i zelení fanatici se usilovně snaží, aby z nich byli voliči "extrémů".

P. Milan 22.6.2021 11:03

Momentálně není kam.

J. Minarčík 22.6.2021 10:57

R^

P. Sura 22.6.2021 10:50

Pane Minarčíku, ta omladina v 89 ještě z vlastní zkušenosti dokázala posoudit, že za její mizérii nemůžou její rodiče, ale systém, který jejich rodiče zpracovává. Na druhé straně měla ta omladina od těch svých rodičů už tak solidní background, že se neobávala o svou existenci a byla odvážnější než ti její rodiče....

A to je dobře. hloupé je, že její potomstvo (té omladiny) díky ještě lepšímu backgroundu zase začíná snít o pečených holubech do huby a začíná věřit, že kdo jim to slibuje to taky chce splnit.

P. Podešva 22.6.2021 10:41

Jsem si jistý, že to skončí dobře. Pro Čínu...

J. Minarčík 22.6.2021 10:40

Vážený chcete snad říct,že je vše v pořádku-a nejde mi tu o bohatství,zeleno rudé šílenství je v pořádku?,to vás lituji-mate stejně vymytý mozek jak ta omladina,,pracujete v politické neziskovce?

J. Ganaur 22.6.2021 10:36

Nevšiml, takže děkuji za upozornění.Ovšem pak nešlo o korektora, ale že jsem měl pravdu, nečetl to po sobě.A místo omluvy žluč.:-(

J. Ganaur 22.6.2021 10:29

Proč nejdete za svým snem?Tak jak to uděla spousta lidí.A dnes vám v tom nikdo nebrání.;-D;-D;-D

J. Minarčík 22.6.2021 10:23

Myslíte,že by omladina v 89 rozpoutala revoluci?,proti komu-kdyby byla tak zpracovaná jako dnes?,pomalými krůčky se vkrádá neomarxismus,největší lump je ve státě Okamura,PIRÁTI nám budou vládnout?,ne není to ten svět co jsem si vysnil po hadráku.:-/

Z. Lapil 22.6.2021 10:13

Jen ze zvědavosti - všiml jste si, že ty dva poslední odstavce NEJSOU stejné?

cházka/cháska.

:-)

V. Chrastina 22.6.2021 10:13

Jako to dopadá vždycky s mlčící většinou už za Hitlera a u nás za Gottwalda, zavládne jedna politická strana, v USA to už tedˇjsou Bidenovi tak zvaní demokraté, na všech úrovních se ujmou vlády neschopní přicmrdálkové režimu, všelijací líbači černých nohou a jim podobní, a pokud se nějací kverulanti přece jen najdou, dostanou za vyučenou, kriminály a popravy, aby režim zastrašil ostatní případné nespokojence, na školách se začne vyučovat "nová historie" o svatém zločinci Floydovi, kterým to všechno začalo. Zkrátka a dobře, občané USA si v příštích letech užijí do sytosti Bidenůva socialismu se vším všudy, od nezastavitelného přívalu nelegálních migrantů, až po nefunkční policii, která se přece nenechá vláčet po soudech, jako údajný Floydův vrah.Vysmátá bude jenom Floydova rodinka při utrácení svých 70 milionů, co dostala za smrt svého zločince... Tož tak :-P

T. Hraj 22.6.2021 9:41

;-D

M. Valenta 22.6.2021 9:40

To co popisujete je důsledkem vzrůstajícího rozdělení společnosti, na čemž mnozí současní, nezodpovědní politici vystavili své kariéry. Jak z toho ven? Začal bych výběr kandidátů, kteří se budou ucházet místo o extrémy na okrajích o umírněné středové voliče.