8.8.2020 | Svátek má SoběslavDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


USA: Demontáž Baracka Husseina Obamy - 7Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 60, poslední: 1.3.2017 9:48, přehled diskusí

Dekuji za tato shrnuti:
Autor: V. Vaclavik Datum: 1.3.2017 9:48

Nikdy neuskodi si tohle cele pripomenout.

Tomu lhari muzou verit zase jen lhari, tedy vsichni levicovi slunickari, ideologicti kolektiviste. Verit cokoli lidem tohoto razeni je jako verit komunistum (vsak i jim verime, uznavame jejich vypovedi u soudu dodnes, ve vecich tykajicich se jejich levicoveho zajmu, minulosti...).

Kdyz jde o levicaky, je demokracie jen prostredek, jak se dostat k moci a pak se hodi, jen dokud se da pouzit jako klacek, ale kdyz se nehodi, nebere se na ni prazadny ohled. Bohuzel v nasich radach je stale hodne hloupych lidi, kteri tem recem levice o demokracii veri. Ale levice vzdy byla a vzdy bude bestie, ktera vzdy nakonec vyceni zuby, ze kterych kape krev... hrat s ni ferove na demokracii je pomylene. Ale znovu, mame tu oficialne komunistickou stranu, dokonce primo navaznou na tu totalitni, tedy tu samou, co k tomu dodat?

Nadsázka? :
Autor: V. Klepetko Datum: 28.2.2017 16:21

Obamu nemám rád, z celé řady velmi dobrých důvodů. Argumentace proti pravosti jeho rodného listu ale nevypadá moc věrohodně, podezřele to připomíná spíše nějakou záhadologickou "teorii katastrof", je to spíše potrava pro jednodušši Amíky, než pro nás... Je překvapivé, že tu nikdo nezveřejnil žádné věcné protiargumenty, a přitom již letmý samostatný pohled via google ukazuje toto:

1) Území současné Keni bylo oficiálně označováno jako "The colony of Kenya", resp. "The protectorate of Kenya" již od roku 1920: https://en.m.wikipedia.org/wiki/British_Kenya

2) Porodnice: "In 1931, its name was changed to the Kapiʻolani Maternity and Gynecological Hospital." https://en.m.wikipedia.org/wiki/Kapiolani_Medical_Center_for_Women_and_Children

3) "Negro", resp. "colored" - to bylo dobové označení pro černé Američany, což Barackův táta nebyl, byl to Afričan jak poleno, takže si lze predstavit amerického úředníka, který ho označil v té kolonce rodného listu za "African" i v roce 1961...

4) Zdá se, že Obamovi inzerovali narození malého Baracka v roce 1961 v místním tisku, a že se to dochovalo. Určitě je možné tuto protiargumentaci různě zpochybňovat, o to nejde a nechci se přít. Zdá se ale být jisté, že je to celé přinejmenším velmi diskutabilní. A protože platí, že in dubio pro reo, tak si spíše zdá, že označovat na těchto chatrných základech Obamu za sprostého falzifikátora úředních listin by bylo spíše stranicky zaujaté, než chytré. Znehodnocuje to ostatní, fundovanou a opravdu velmi zaslouženou kritiku Baracka Hussejnoviče! Oty Ulče si vážím - bude to spíše z jeho strany taková tak trochu úsměvná záhadologická nadsázka...

Re: Nadsázka? :
Autor: V. Klepetko Datum: 28.2.2017 17:24

P.S. "Teorie katastrof"...Blbost, chtěl jsem napsat "konspirační teorie", podobné zahádologické spekulace často rozvádějí i dobří spisovatelé a novináři, je v tom prostě kus literární licence :-)

Re: Nadsázka? :
Autor: V. Kain Datum: 28.2.2017 17:34

Tahleta rasistická rodinka dokázala sát z eráru jako nikdo jiný.

Re: Nadsázka? :
Autor: V. Klepetko Datum: 28.2.2017 17:43

To si nemyslím. Hillary a Bill vykazovali mnohem menší schopnost rozlišovat soukromé a státní peníze! Viz ty různé nadace, pronájem prezidentské ložnice, atd, atd... Řeč ale byla o pravosti rodného listu...

Re: Nadsázka? :
Autor: D. Polanský Datum: 28.2.2017 19:38

Hillary a Bill si dokonce odvezli z Bílého domu nábytek, pak jej museli vracet.

Pane Ulci, nebudu se divit, pokud sem prestanete psat ...:
Autor: T. Pansky Datum: 28.2.2017 16:03

... Ceska mentalita prumerneho ctenare Psa se v ceske kotline moc nezmenila. My, Cesi, nemame zakodovano v nasi mentalite smysl pro fair play. My jsme si za ta staleti snahy o preziti v nestabilni Evrope zakodovali zakladni snahu o preziti za jakychkoliv podminek. A tak podlezame, obihame, prolezame, schovavame se ... a pri tom stacime i okopavat kotniky tem, kteri bezi rychleji nebo jsou jinak uspesni. Takze Cesi nechapou rozhorceni tech, kterym vadi nefair play minuleho prezidenta Obamy, ktery se stal prezidentem USA podvodem. Tim pospinil nejenom urad prezidenta USA, tim ale hlavne nadelal neskutecne mezinarodni problemy, nehlede k tem domacim. Dnes uz zadny normalne uvazujici clovek nebude chtit odkryt skutecnou pravdu v tomto prezidentskem podvodu. Proc? Pokud by nekdo oficialne potvrdil Obamuv podvod, okamzite by prestaly platit vsechny smlouvy, ktere jako prezident USA ratifikoval. Vedlo by to k naprostemu mezinarodnimu chaosu. A to opet nemluvim o americke domaci scene. Na tohle tvurci americke ustavy nemysleli, ze se jednoho dne stane prezidentem USA jeden maly cerny podvodnik. top0625top@live.com

Vy Čechu,:
Autor: M. Prokop Datum: 28.2.2017 20:54

račtež mluvit výhradně sám za sebe (My, Cesi, nemame zakodovano v nasi mentalite smysl pro fair play.), to vám nebudu nijak rozporovat.

Ulc.:
Autor: P. Horak Datum: 28.2.2017 14:13

Bla, bla bla, pliv, bla bla bla, lez, bla, bla, bla , pomluva, bla bla bla, urazka, bla bla bla ..... ad infinitum.

Re: Ulc.:
Autor: M. Prokop Datum: 28.2.2017 15:09

Abyste měl nad čím onanovat.

Re: Ulc.:
Autor: R. Brzák Datum: 28.2.2017 15:40

Prosím, zopakujte to - nějak jsem Vám nerozuměl - a že se snažím, k postiženým osobám předsudků nemaje...

:
Autor: O. Slejsarová Datum: 28.2.2017 13:22

Prosím odkaz. Děkuji. Neservíruju vám důkazy, prostě jsem po x-tém pokračování napsala svůj bezprostřední a silný pocit. Pana Ulče jsem četla vždy moc ráda a skoro bych řekla, že tento seriálek snad ani nemohl napsat on.

Re: :
Autor: T. Kohout Datum: 28.2.2017 16:28

Tento samý "seriálek" sepisuje již asi 9 let. Jinak: doporučoval bych Američanům, aby tento požadavek vyškrtli z Ústavy, vždyť je opravdu nesmyslný. Toť vše. Všichni Američani odněkud přišli, pokud nejsou "Indiány", tj původními obyvateli. Tak proč tak bazírovat na čistotě původu. To je v podstatě i "protiamerické".

Re: :
Autor: A. Nový 840 Datum: 28.2.2017 17:58

plácáte nesmysly. Pokud přijdete do USA třeba Vy, tak podle ústavy nemůžete být zvolen za prezidenta Ameriky. Ale váš potomek, který se tam narodí už může být, dle ústavy USA, zvolen za prezidenta.

ad pan Mertl - "Nevšímám si, nevšímej si, chytrým lidem...:
Autor: R. Brzák Datum: 28.2.2017 12:56

...chytrým lidem sluší pokora. Diskuze nenásleduje."

Pane Mertle, uznávám, že z Vašeho pohledu může být moje vysvětlení směřované panu Čábelkovi vnímáno jako parakomunikace. Použil jsem Vás jen jako názorný příklad - ale přesto se tímto mým postupem můžete cítit být dotčen. Avšak, jako téměř vždy, za své pocity si můžeme každý sám. Uznávám však, že pokorný ve smyslu, jak Vy si pokoru představujete, nejsem. Například Vás nebudu dehonestovat odkazem na Vaše nezralé mládí (v kontrastu k Vašemu výpadu na stáří pana Ulče).

To, že se mnou nediskutujete, není překvapivé - moc to neumíte. Ne snad, že byste neměl kapacitu k argumentování - hloupý nejste. Ale abych se pouštěl do diskuze, musím nejprve překonat svůj strach, že v ní neobstojím, případně že bude nějak narušena stabilita, kterou mi dává ulpívání na mých přesvědčeních. Když se mi to nepodaří, nebudu schopen ani široce vyhodnotit argumenty oponenta, natož abych našel protiargumenty. Strach mi totiž zúží vnímání pouze na omezený okruh věcí ohrožujících mou stabilitu.

A jen pro pořádek - jestliže si nevšímám, pak nereaguji - nemám na co. Ale ano, od Vás diskuze skutečně nenásleduje...

:
Autor: O. Slejsarová Datum: 28.2.2017 12:40

Pane jo, to ale musí být nenávist. A proč to pan Ulč publikuje až teď, i kdyby to byla aspoň z poloviny pravda.

Re: :
Autor: R. Brzák Datum: 28.2.2017 13:05

Pan Ulč evidentně nevyjadřuje nenávist - nýbrž rozhořčení nad společností, která ve strachu před svou potenciální rasovou nenávistí zahazuje vše, na čem stojí její soudržnost - svobodnou společenskou diskuzi, dodržování základní úmluvy (ústavy) mezi občany - a volí pozitivní diskriminaci, presupmtivní vinu své vlastní rasy a ústup před mediálním tlakem mocných.

Píše o tom po celou dobu, co byl Obama zvolen - to, že jste něco nečetla, ještě nemusí být důkazem, že to nebylo napsáno...

Re: :
Autor: M. Prokop Datum: 28.2.2017 13:07

Shrnul své předchozí články.

Proč nenávist, prostě realita.

Sluníčka:
Autor: J. Nový Datum: 28.2.2017 11:48

Takové věci sluníčka číst nechtějí! Podobně jako nechtějí číst to, co psal Volf o Havlovi (do googlu zadat "volf o havlovi).

Mají plné huby o svobodě slova, ale jsou stejní jak komouši nebo náckové.

Re: Sluníčka:
Autor: S. Netzer Datum: 28.2.2017 12:18

Při veškerých výhradách, které vůči této pro někoho "skvělé a záslužné práci p. Ulče" mám, si nemyslím, že by ho srovnání s Jiřím Wolfem a s jeho hanopisy moc potěšilo.

Ale v podstatě máte pravdu. V obou případech se jedná o pomluvy a drby.

Re: Sluníčka:
Autor: J. Nový Datum: 28.2.2017 17:21

Proč tomu věřit, když by to hodilo špínu na Havla, že? Proč si kazit iluze.

Je zajímavé, že za ty "lži" už nebyl Wolf dávno žalován a souzen?

Některé věci prostě společnost přijmout odmítá e není moc velký rozdíl , jde-li o společnost americkou a Obamu nebo společnost českou a Havla.

Re: Sluníčka:
Autor: M. Prokop Datum: 28.2.2017 12:22

Těžko mne považovati za sluníčko, ale ty píčoviny o Veškrnovi mne taky nebaví.

Re: Sluníčka:
Autor: J. Nový Datum: 28.2.2017 17:22

Já netvrdím, že to má lidi bavit. Já jen tvrdím, že nikdo nevyvrátil, že by to byla lež a měli by si to lidé uvědomit při onanování nad "nejlepším" prezidentem Česka. Toť vše.

Mýdlová operetka na pokračování:
Autor: M. Valenta Datum: 28.2.2017 10:18

a dle zájmu čtenářů, nepříliš úspěšná.

Re: Mýdlová operetka na pokračování:
Autor: K. Varda Datum: 28.2.2017 10:51

Z čeho soudíte že nepříliš úspěšná ? Protože to říká udavačka anonymní muslimka Netzerová ?

Re: Mýdlová operetka na pokračování:
Autor: M. Valenta Datum: 28.2.2017 11:00

Podle klesající sledovanosti.

Re: Mýdlová operetka na pokračování:
Autor: J. Hanzal Datum: 28.2.2017 11:12

Z čeho tak soudíte? Dejte sem tedy grafy sledovanosti.

Re: Mýdlová operetka na pokračování:
Autor: Z. Čábelka Datum: 28.2.2017 11:54

Pane Valento, proč vy Zelení musíte za každou cenu vyrábět sežehlou poušť ze zdravé zelené přírody a ze svobodné fungující lidské společnosti? Je to ta Zelenými milovaná anarchie, která musí vše bořit? Už jste někdy vlastníma rukama pro sebe i ostatní stvořil něco užitečného a pěkného?

Re: Mýdlová operetka na pokračování:
Autor: M. Valenta Datum: 28.2.2017 12:02

Nebudete tomu věřit, ale ano. Stvořil.

Re: Mýdlová operetka na pokračování:
Autor: Z. Čábelka Datum: 28.2.2017 14:41

Tak to jsem rád, že i vy můžete pochopit co znamená bourat cizí a pěkné.