2.6.2020 | Svátek má JarmilDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


USA: Chtějí američtí liberálové válku s Ruskem?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 55, poslední: 19.7.2018 23:59, přehled diskusí

Jestli chtějí válku, to nevím, ale každopádně:
Autor: J. Kanioková Datum: 19.7.2018 23:06

nechtějí Trumpa. Pitomci !

Velká drtivá většina republikánů oceňují :
Autor: J. Kanioková Datum: 19.7.2018 23:02

způsob, jakým prezident Trump uspořádal v pondělí svůj první summit s ruským prezidentem Vladimirem Putinem podle nového průzkumu Axios . - https://www.infowars.com/republicans-overwhelmingly-back-trumps-performance-at-putin-summit-poll/

Z Evropy:
Autor: J. Schwarz Datum: 19.7.2018 21:31

a jejích představitelů je mi na blití. Je to banda prospěchářských pokrytců. A ty žvásty o "atlantické jednotě" když jde o to nechat obranu Evropy na američanech. EU má půl miliardy obyvatel, Rusko 4x míň a ekonomickou výkonnost Itálie. Rusko by pro Evropu nemělo být vážným soupeřem, leda by chtělo zaútočit jadernými zbraněmi což nechce. Trump to vidí docela realisticky - Evropa je "spojenec", kterého je lépe mít za nepřítele.

Re: Z Evropy:
Autor: M. Prokop Datum: 19.7.2018 22:28

Nu, blinkněte si ...

A hlavně nemyslete na hybridní válku.

1*:
Autor: J. Kanioková Datum: 19.7.2018 23:03

:
Autor: D. Rucker Datum: 19.7.2018 23:59

Naprosto přesné zhodnocení!

Vyborny clanek.:
Autor: J. Chodur Datum: 19.7.2018 21:27

Nenasel jsem v clanku nic co by stalo za namitku. Pokud nekdo chce mit hrubou a pravdivou predstavu o soucasne situaci, tento clanek hodne pomuze. Ti kterym clanek a jeho ton vadi si potrebuji dat svou myslivnu do poradku, protoze zcela zrejme nemaji poneti o sve predpojatosti. Trump je silne orientovany proti nuklearnimu nebezpeci a co dela ma za cil presne to. Cina a Rusko kontroluji Severni Koreu, ktera ma nuklearni zbrane (stale jeste v pocatecnich fazich) a Trump chce ukoncit aspirace Kima a jeho spolecniku dokud je to stale mozne. Tudiz relativne dobre vztahy s Ruskem a Cinou jsou nutne k ukonceni jadernych zbrani v Severni Koreji. Jinak by to znamenalo, ze nuklearni zbrane budou vyzadovat Japonci i Jizni Korea, mozna dalsi zeme v te oblasti (urcite existuji hluboce tajne aktivity v tom smeru o kterych se verejne nemluvi). Stejne tak nuklearni zbrane znamenaji velky tlak v zemich kolem Iranu, budou chtit mit protivahu na neutralizaci nebezpeci z iranskych nuklearnich zbrani. Nestabilni situaci v oblasti Iranu a Severni Koreje se snazi Trump neutralizovat. Ve vasem vlastnim zajmu, nebo si prejete rozjeti nuklearni valky? Myslite si, ze by vas to nepostihlo? Takze ve vlastnim zajmu drzte palce Trumpovi. Trump se take snazi zastavit globalisty, kteri USA systematicky na mnoha urovnich likvidovali. 100% Demokratu a velka cast vedeni Republikanske strany patri do globalistickeho klubu. Co je mezi nimi shodne je vira v centralizovanou kontrolu statu, postupne koagulace v nadstatni jednotky a eventuelne globalistickou kontrolu. Globaliste jsou neco jako Mafie, kde existuje nekolik rodin bojujicich o moc. Kdyz jedna rodina zvitezi v boji o moc, ostatni rodiny se pridaji, docasne, nez dojde k jine formaci mocenske kontroly. Momentalne levicova cast mafie ma dominantni kontrolu. Trump ty struktury narusuje, proto ta nenavist coz je pochopitelne. Drtiva vetsina lidi nevi o co jde a prispevky to jasne naznacuje. Chcete prezit? (pokracovani)

Re: (pokracovani):
Autor: J. Chodur Datum: 19.7.2018 21:29

Chcete prezit? Zbavte se sve predpojatosti, to ze si nekteri mysli ze prani mozku je nejak nepostihlo maji nejhorsi problem. Ti kteri si jsou vedomi teto moznosti splnuji prvni predpoklad pro napravu. Hodne stesti a sebekritickeho mysleni preji.

Trumpa asi rádcové neinformovali,:
Autor: L. Kolman Datum: 19.7.2018 16:27

kolik mají v Americe zbrojovek, že je třeba udržovat napětí, nikoliv pěstovat kamarádšofty. Přece odjakživa platí, že čím víc zbraní, tím víc mír. Hlavně by si měl Trump uvědomit, kdo táhne americkou ekonomiku a že teď to bude ještě lepší, když budou muset všichni povinně zbrojit. Heslo dne: Zbraně a internet do každé rodiny! Akorát nevím, kdo proti komu má zbrojit, když nastalo to oteplení vztahů. Asi všichni proti všem, jeden nikdy neví, co koho kdy může napadnout. Náhodou zase někoho napadne šířit svobodu a demokracii mírovým bombardováním a těch bomb a rachejtlí se může nedostávat. Frantíkům v Libyi prý došly docela brzy, ještě než se tam stihlo nastolit ten mír a demokracii, co tam teď mají.

Re: Trumpa asi rádcové neinformovali,:
Autor: K. Janyška Datum: 19.7.2018 18:11

To je na obranu. To je v pořádku... Dzp.

Re: Trumpa asi rádcové neinformovali,:
Autor: J. Urban 043 Datum: 19.7.2018 19:57

Trump asi žádné zbrojovky nevlastní. Měli by mu nějakou šikovně vnutit, on by ajn cvaj otočil. Ne "america first", toliko "my business first". A za ten bysnys prodá klidně vlastní famílii, o jů es ej ani nemluvě.

Zajímavé, že nikomu nevadilo, :
Autor: R. Gramblička Datum: 19.7.2018 14:43

když se s Putinem setkal Obama či Clintonka

Re: Zajímavé, že nikomu nevadilo, :
Autor: M. Valenta Datum: 19.7.2018 14:54

to bude asi tím, že se s tím džudistou tak neblamovali.

Re: Zajímavé, že nikomu nevadilo, :
Autor: V. Čermák 376 Datum: 19.7.2018 18:57

No vidíte a jak dopadli?

Re: Zajímavé, že nikomu nevadilo, :
Autor: J. Tolman Datum: 19.7.2018 19:38

Obama dopadl nějak špatně? Byl dvakrát za sebou prezidentem. Trump zatím ještě ani nedokončil první termín.

Re: Zajímavé, že nikomu nevadilo, :
Autor: M. Prokop Datum: 19.7.2018 22:27

A následky trvají dodnes (mimo jiné i Trump).

Re: Zajímavé, že nikomu nevadilo, :
Autor: S. Netzer Datum: 19.7.2018 14:55

Proč asi i d i o t a Trumpa označovali i mnozí Republikáni za zrádce?

Protože se setkal s Putinem, nebo kvůli tomu co řekl? ("President Putin says it's not Russia. I don't see any reason why it would be")

Re: Zajímavé, že nikomu nevadilo, :
Autor: K. Janyška Datum: 19.7.2018 15:18

Idiotem se jevíte vy. Kolikrát jste dokázala být americkou prezidentkou ? Vy si fakt myslíte, že je to jen tak ? Hop na krávu a už je tele ? Dzp.

Re: Zajímavé, že nikomu nevadilo, :
Autor: L. Kolman Datum: 19.7.2018 16:30

Předpokládám, že vy jste tady byl prezidentem dvě volební období, když jste tak chytrý, všechno víte a všemu rozumíte.

Re: Zajímavé, že nikomu nevadilo, :
Autor: K. Janyška Datum: 19.7.2018 18:12

Ne, ale také to netvrdím. Oslovit tolik Amíků, aby byl někdo u nich prezidentem, není žádná sranda... Dzp.

Americká politická elita :
Autor: B. Hamal Datum: 19.7.2018 14:28

už vyřkla ortel nad zrádcem a nepřítelem státu prezidentem Trumpem. Dovolil si setkat se na přátelském summitu s Putinem, zločinným lídrem nepřítelské mocnosti. Zradil americké tajné služby, když se přidal na stranu Putina, který údajně zasahoval do amerických voleb.

Americký prezident je zcela mimo mísu, když se pokouší vztahy Ameriky s Ruskem zlepšit ..

Podle americké neoconzervativní doktriny může Rusko, ale i Čína, Írán nebo Severní Korea, dosáhnot dohody s Amerikou jen za předpokladu, že se stane Americkým vazalem, podobně jako Evropa a další.

Ano. Chtějí.:
Autor: V. Student Datum: 19.7.2018 11:33

Podle všeho tu válku skutečně chtějí. Jako nepříčetní bojují proti byť jen teoretické možnosti, že by se vztahy mezi USA a Ruskem normalizovaly.

Re: Ano. Chtějí.:
Autor: M. Valenta Datum: 19.7.2018 14:58

Jak se asi bude zbytek sousedů dívat na zmetka co jednomu z nich ukradl kus pozemku a na dalším kusu dělá alotria?

Re: Ano. Chtějí.:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 19.7.2018 19:01

No jak asi? Budou čučet a hloupě kvičet. Asi jako Vy...

Devótnost:
Autor: S. Netzer Datum: 19.7.2018 10:42

některých pisálků je ohromující.

Mluvit o "vrcholení nenávistné kampaně proti Donaldu Trumpovi" a "protiruské hysterii Demokratické strany" může snad jen ten, kdo zavírá oči před realitou.

Takovým zaslepeným jedincům skutečně nezbývá nic jiného, než se hloupě ptát jestli chtějí američtí liberálové válku s Ruskem.

Re: Devótnost:
Autor: P. Grigar Datum: 19.7.2018 12:38

..jedna věc je ovšem mimo vší diskuse...EU si s Ruskem neví rady a Putin si toho je vědom, na tomhle bodě se točí "globus Evropy".

Hrátky povolební skončily, dva velcí hráči si nejdříve ukazovali svaly a poté se dohodli, přinejmenším na tom, že si v určitých směrech nebudou činit schválnosti. Trump si uvolnil ruce pro nastávající boxing fight na domácí půdě. Třetí hráč se skrytým potenciálem (Čína) zatím sedí za Velkou zdí a čeká na svou příležitost.

:
Autor: M. Hanko Datum: 19.7.2018 13:50

Podle vás proti Trumpovi nevede většina médií nenávistnou kampaň?

Re: Devótnost:
Autor: R. Gramblička Datum: 19.7.2018 14:42

zrovna vy máte o zaslepenosti co mluvit... :-P

Re: Devótnost:
Autor: S. Netzer Datum: 19.7.2018 14:56

Nosím brýle, ano.

Půl na půl.:
Autor: P. Zinga Datum: 19.7.2018 10:33

Tak za prvé: Rusko splnilo přání drtivé většiny obyvatel Krymu a vzalo si zpět dar nehodnému obdarovanému a za druhé: kdy bylo jednoznačně prokázáno, že Syrská vláda použila bojový plyn?

Jinak hodnocení kampaně proti Trumpovi odpovídá realitě. Žel Bohu.