27.5.2022 | Svátek má Valdemar


USA: Blíží se volby

5.5.2022

Nevím, jestli je to pod Řípem v hledáčku, ale americká marxistická, doufám, že chcípající kobyla, notně kope. Ve středu, což je snad poprvé v naší historii, vypustil někdo z Nejvyššího soudu nezákonně informaci. Nejvyšší soud, který má být, a doteďka byl nad vším, hlavně nad politikou, a jeho funkcí je dohlížet na to, aby kongresem ustanovené nové zákony odpovídaly zákonům Ústavy. Někdo z nejvíce kvalifikovaných poradců a úředníků v hrubém porušení zákona vynesl do médií, že federální zákon Roe - Wade o zákonnosti potratů má být zrušen a předán do jurisdikce jednotlivých Států. Nikdo neví, jak má nový zákon znít, žádná oficielní debata se nekonala.

Ohlas levičáckých vůdců je obrovský. Nějak se v tom nepříčetném křiku potápějících se neomarxistů opomnělo, že už v první řadě je ten kdysi přijatý federální zákon nezákonný a diskutovaný snad denně. Desátý doplněk k originální Ústavě jasně říká, že podobná, mezi nesčetnými jinými rozhodnutími, přebranými Federální vládou ve Washingtonu, mají být rozhodnutím každého z padesáti amerických států, posvěcena svobodnými volbami, stejně tak o ve vlastním státě řízeném školství a hospodářství. Nikdo nemluví o zákazu potratů. Každý ze států si však má právo určit specifické podmínky, taky financování. Ti z nás, kteří už jsme žili nirvánu socialismu si, velmi dobře pamatujeme, jak „skvěle“ pracovalo centrální plánování. Místní elity chtějí podobný systém imitovat, kdy jen a jen ve Washingtonu bude rozhodnuto o všem.

To všechno by mělo být všem Američanům známo. Je tomu však tak? Po své denní práci, jak jsou po léta Američané zvyklí, sednou po večeři k televizi. Jen některého napadne, že to není v pořádku, když v dnešní protizákonné informací vypuštěné do médií, naskočil na alegorický vůz, plný o život bojujících levičáků, taky president Biden. Nic mu nevadilo, že informace vypuštěná z Nejvyššího soudu je nezákonná. Když hřímal své hlouposti k panikující, nikdy své levičáctví neomlouvající audienci, připomnělo mně to tu nahoře chcípající, kopající kolem sebe kobylu, nebo topícího se chudáka, který se stébla chytá. Bidena v jeho hysterickém kvikotu předčil šéf senátu, demokrat Schummer. Osočil přímo, jmenovitě, dva členy Nejvyššího soudu, že oni jsou příčinou debaty o změně zákona. Nejkonzervativnějšího soudce, Clarence Thomase, ve svém odsuzování vynechal. Ten prima soudce, kterého už po dlouhá léta levičáci nenávidí, je totiž tmavé pleti.

Podzimní volby se blíží. Teď to je nahoře zmíněná změna, ilegálně vypuštěná demokraty do médií, aby se zapomnělo na inflaci, situaci na hranicích, kdy k nám proudí tisíce ilegálních lidí z celého světa. Kromě těch, kteří jdou za lepším životem, jsou tam však i pašeráci drog a zločinci všeho druhu. Ti všichni na Bidenovo pozvání. Covid, necovid. Taky TBC a jiné. Počítá se s tím, že z vděčnosti budou všichni v budoucnu volit demokraty.

Co do voleb máme ještě očekávat, abychom zapomněli při placení nehorázných peněz u benzinové pumpy, že ještě před dvěma a půl lety jsme platili polovičku a byli jsme, co se týče energie, absolutně soběstační? S čím ještě do voleb demokrati-neomarxisté přijdou? S republikánskými kobylkami, které sežerou úrodu, nebo to bude zemětřesení, nepochybně způsobené Trumpem? Nechme se překvapit! Pozor, ale! Ta kopyta chcípající kobyly. . .Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!