Sobota 14. června 2025, svátek má Roland
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

USA: Amerika hoří

Vyděste lidi, že jde o život. Zavřete je v domácím vězení. Zrušte kulturu. Zrušte sport. Zrušte návštěvy. Zrušte společenské odreagování. Zvyšte nezaměstnanost. Snižte příjmy. A pak už jen čekejte, komu přeskočí prvnímu.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

JN

J81i53r84k17a 79N50o28v40ý

8. 6. 2020 12:54

" a že strach z viru byla jen nafouknutá mýdlová bublina"

.

To jako že ty zprávy o mrtvých v Itálii, Španělsku, Brazílii, USA a Rusku byly samé fake news?8-o

0 0
možnosti
MK

To byly vějičky na chudé duchem, kteří si mysleli, že do zavedení počítadel mrtvých na titulních stránkách se ve světě neumíralo.

Kéž by se té nesmyslné hysterii dalo říkat tak nevinným pojmem, jako je nafouknutá bublina. To byla přehlídka omezenosti a primitivismu v plné nahotě.

0 0
možnosti
MK

Asi by bylo opravdu nejlepším řešením nakoupit všem černým jednosměrný lístek do Afriky. Ať si na tom kontinentu založí vlastní společnost bez těch fuj ošklivých bělochů, kteří je stále jenom utlačují.

Bílí tam budou smět pouze na krátké zájezdy - učit se, jak má vypadat vzorová společnost a civilizace.

0 0
možnosti

No jo no, lůza v ulicích, černý rasismus a jeho bílí přisluhovači a samozřejmě levičáčtí teroristé typu Antify. A demokrati - myslím stranu - co toho jednak využívají, jednak tím vlastně jsou.

Nechtělo by to affirmative action zas pro bílé?

0 0
možnosti
PG

.. takže, pokud tomu dobře rozumím, v Americe škrtla sirka a vybuchl sud prachu. Ten výbušný prach tvoří převážně ti, kteří si neplatili zdravotní pojištění, neb to zákon umožňuje a nyní se dožadují zdravotní péče jakou mají ti platící, no a v průběhu té doby se ještě vykrmovali za stravenky/poukázky na jídlo(SNAP), dle jiného zákona bezpracně získané. Která země bude další na řadě?

Vincku, ten kůň tahat nebude, darmo ho krmiť, tož ho v pondělí odvedeš koňařovi.. přikázal sedlák pacholkovi.

Jo, bývaly časy, bývaly..

0 0
možnosti
JL

Lenoš a řvi, dají mzdu dví - pracuj a kuš, hubu suš! - K.H. Borovsky

0 0
možnosti
MK

Paní Rybnická, a jaký je váš názor na vraždění bílých farmářů černochy v Rhodesii a JAR? Na nepotrestané vraždy Židů muslimskými přistěhovalci ve Francii, Německu, Švédsku? Na únosy, vraždy, znásilňování křesťanů v Nigerii, Etiopii, Mali? Vyrazíte kvůli nim do ulic?

0 0
možnosti
HR

Pane Koutný snažím se držet nadpisu příspěvku nebo autora. O Rhodesii jsem u paní Šichtařové prozatím nic nečetla

0 0
možnosti
MP

Wikipedia:

Liberia began as a settlement of the American Colonization Society (ACS), who believed black people would face better chances for freedom and prosperity in Africa than in the United States.The country declared its independence on July 26, 1847. The U.S. did not recognize Liberia's independence until February 5, 1862, during the American Civil War.

0 0
možnosti
IS

"Stal se zločin, a je jedno, jakou barvu měli jeho účastníci." Není to jedno. Když bílý zlý policista ublíží hodnému afroameričanovi, je to vždy aféra bez ohledu na to, kdo byl skutečně ten zlý a kdo ten hodný. Coronavirus pouze přiložil pod kotel, ale tento problém je latentní a souvisí s "rasismem" bílých proti nevinným "utlačovaným" černým. Tím nezpochybňuji skutečnost, že i mezi strážci zákona jsou logicky lidé s různou psychiatrickou diagnózou, kteří by tam pracovat neměli. Spousta bojovníků proti rasismus poukazuje na násobně větší počet násilného policejního zásahu proti černým než proti bílým, aniž by brali v úvahu statistiky zločinnosti.

0 0
možnosti
MK

Všechny dobrosery bych poslal po setmění na povinnou procházku Detroitem. Ženy v minisukních a hoši ve značkovém oblečení. Kdopak z nich by šel - a pokud by se vrátil, zůstalo by jim jejich přesvědčení o báječných černých lidech?

0 0
možnosti
FDW

Lidé v různých zemích Západu se pokorně omlouvají za svoje “bílé privilegium”. Rozzuřené davy pálí a rabují. Policista zabil černocha. Policie v USA je často brutální. Před pár dny byl při policejním zákroku zabit Georg Floyd. V roce 2016 byl úplně stejně udušen při policejním zásahu Tony Timpa. Jeho osud se ale nestal trhákem všech médií. Žádné demonstrace se nekonaly. Žádní lidé po celém světě se kajícně neomlouvali. Tony Timpa byl totiž ... bílý. V roce 2017 černý muslimský policista v Minneapolis zcela bezdůvodně zastřelil bílou ženu, učitelku jógy Justine Damond. Žádné nepokoje. Jediné, proti čemu média vytáhla do boje, byla islamofobie a možná odveta vůči somálské komunitě. V JAR je každý pátý den zavražděn bílý farmář a předseda parlamentní strany na tisícových demonstracích skanduje “zabij si svého Búra”. Tyhle vraždy ale nikoho nezajímají. Nikdo neprotestuje. Zato teď... zdivočelá lůza “demonstruje”, “bojuje proti útlaku a rasismu” násilnostmi, rasovou nenávistí, pálením a rabováním. Otevřený rasismus proti bílým. A bílý subinec po celém světě pokleká před lidmi, kteří je nenávidí, a omlouvá se za svoji “bílou vinu”, za vinu své existence. Ponížené chování je jako z učebnice sexuální psychopatologie. Celá západní civilizace klečí a pokorně nastavuje a doufá, že bude znásilněna. Římští patricijové se plazí v prachu a olizují podrážky Vizigótům...

...těmito libtardy hluboce pohrdám. :-P

0 0
možnosti
JF

Ano, zabití černého zločince při zatýkání za placení padělanou bankovkou silně opilého George Floyda rozpoutalo ve velkém rabování a ničení obchodů PRACUJÍCÍCH Američanů zdivočelým davem v mnoha městech Ameriky.. Rabující zastřelili policejního kapitána ve výslužbě, který chtěl uhlídat směnárnu. Zastřelený kpt. Dorn je tmavé barvy pleti. On stál na " špatné " straně, chtěl bránit POŘÁDEK a to rabující dav nemá rád... Neměly by kvůli jeho zavraždění vypuknout nějaké protesty a rabování??

Zabíjení bílých lidí černochy, Mexičany, Jihoafričany, Palestinci ve VELKÉM v Americe a na celém Světě je v pořádku ? To není rasismus ?

0 0
možnosti
FDW

Nenesu žádnou zodpovědnost za to jak se barevným kdekoli na světě žije. Nic jim nedlužím. Žádnou solidaritu k nim necítím.

Barevní všech zemí, polibte mi (_!_).

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz