Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

UKRAJINA: Uzavřít mír se sukovicí

Společným rysem „globálního jihu“ je skutečně odpor k „šíření demokracie“ – neslavné konce známe z Iráku, Libye i Afghánistánu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JN

Dnes jsem viděl zoufale video s Borisem Johnsonem, že Západ nemůže připustit vítězství Ruska, protože by to znamenalo konec hegemonie Západu. A vůbec mu nedochází, že Západ nemá na žádnou hegemonii právo.

Sankce na Rusko dnes uplatňují státy čítající 13% světové populace, reálně to bude daleko méně lidí, protože s názory vládnoucích elit mnoho lidí v těchto státech nesouhlasí. Elity zvyšují sázky, západní analytici se obávají, že dokonce mohou sáhnout po jaderných zbraních. To by byl definitivní konec Západu, pokud ne celého světa.

0 0
možnosti
JJ

Zcela obecně řečeno je procentní podíl na světové populaci v tomto případě naprosto irelevantní. Jde o ekonomickou a hlavně vojenskou sílu. Tím vůbec netvrdím, že má tzv. Západ automaticky vyhráno.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz