15.8.2022 | Svátek má Hana


Diskuse k článku

UKRAJINA: Přiznali se k vraždě...

To je jedna z otázek, které si člověk klade, když se dívá na dokument italské televize, na kterém tři najatí vrazi přiznávají svoji spoluvinu na zabití víc jak osmdesáti účastníků protivládní demonstrace 20. února 2015 na kyjevském náměstí Majdan.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
I. Schlägel 7.12.2017 9:01

Italský dokument, Hm.

Nedávno jsem viděl francouzský dokument o tom, jak si Američané sami zbořili dvojčata. Není dokument jako dokument.

M. Prokop 7.12.2017 9:22

Re: Italský dokument, Hm.

Účelovost z toho "čouhá".

R. Brzák 7.12.2017 9:27

Re: Italský dokument, Hm.

To ano. Právě tak jako ze střelby do demonstrantů i policie zároveň... A protože nikdy nikdo tyto věci nevyšetří, nemá cenu se tím zabývat - dokazovat vinu jedné či druhé strany nemám jak.

A. Trick 7.12.2017 9:37

Nemá cenu se tím zabývat,

protože je lepší nechat v povědomosti "politicky korektní jediný správný výklad".

R. Brzák 7.12.2017 9:46

Re: Nemá cenu se tím zabývat,

s někým si mne pletete - takový důvod opravdu ve své mysli nenosím...ale právě tak jako se střelbou na JFK, nebo se stovkami dalších podobných případů v historii, píší "historii" vítězové...to se mi nemusí líbit, ale protože nemohu vyloučit ani to, že ta vítězná historie může obsahovat i podíl faktický, tak se nebudu věnovat tomu, co dokázat nemůžu - a co nikdo dokazovat nebude. Pravdu má pan Novák pod námi - že ji nebude dokazovat ten, kdo k tomu má největší možnost - tedy vítěz na Ukrajině. Podezřelé to bezpochyby je - ale to je vše, co mohu říci. Podezřívat je správné - ale musí se i žít.

V. Novák 7.12.2017 9:40

Re: Italský dokument, Hm.

Možná by stálo za to pouvažovat, kdo měl možnost vyšetřit, kdo nevyšetřil - a proč asi...

IMHO kdyby vedly stopy k Janukovyčovi nebo do Ruska, bylo by vyšetřeno už dávno.

Možná dokonce už před střelbou...

J. Mrázek 7.12.2017 9:50

Re: Italský dokument, Hm.

Na tob i vtip: Telefonuje Angela Obamovi, tak jsem tuhle volala japonskému premiérovi s blahopřáním ke zvolení a trapas,časový posuv, u nich byl tři hodiny ráno... Obama povídá- no já tuhle volal Putinovi, aby zvednul zadek a udělal něco s tou vraždou Němcova a trapas, byly čtyři hodiny před tou vraždou ...

P. Harabaska 7.12.2017 9:41

Re: Italský dokument, Hm.

Nacisté jistě také nebyli ochotni vyšetřovat zločiny, jichž se dopouštěli jejich lidé v koncentračních táboech a jinde. Přesto bylo třeba a správné vyšetřování provést. Snad jen proto, že chováte k té zvěři, která se zločinným způsobem na UKrajině zmocnila vlády a uvrhla národ do ponížení a bídy, horujete pro nevyšetřování zločinů, které mají na svědomí Porošenko, Turčynov, Jaceňuk a mnozí další. Zjištěná fakta by totiž také mohla vrhnout špatné světlo na podporovatele Majdanu z naší země, kteří tam tu špínu jezdili podporovat: Plavec Štětina, Karl von Sch. a řadu dalších. Ať tak či onak, podobně jako se nepodařilo na věky zaretušovat zločiny stalinské epochy v SSSR i u nás, ani tyhle zločiny nezůstanou napořád veřejnosti skryty, byť by to bylo v zájmu těch, kdo horujíce nahlas pro demokracii, humatitu a spravedlnost rozsévají po světě zlo. Tam je ta skutečná říše zla - The Realm of Evel - jak to nazval Ronald Reagan.

R. Brzák 7.12.2017 9:55

Re: Italský dokument, Hm.

Vypadlo Vám patrně po slůvku "chováte k té zvěři" slůvko "sympatie". A to se mýlíte, právě tak, jako se mýlíte v tom, že "horuji" pro nevyšetřování. Jen realisticky hodnotím, že vyšetřovat nebude mít vítěz na Ukrajině zájem. A chovat sympatie ke komukoli, kdo buduje státní moc, ať už v MOJÍ zemi, nebo kdekoliv na Zemi, to opravdu nedokáži - a jako dobrý občan každého takového ať už u svého státu, nebo i u jiného musím podezřívat. Ať už je to Ukrajinec, Gruzínec, nebo Rus.

Jen jedna věc je pro mne snadná - nevidět v lidských činech činy zvěře...neděje se nic nelidského, byť jakkoliv strašného na této zemi...protože jeden každý člověk je schopen všeho... S takovým náhledem, doufám, nenechám se strhnout k tomu, abych naivně stranil pučistům, nebo třeba ruským nedemokratům.

V. Novák 7.12.2017 9:59

Re: Italský dokument, Hm.

Nacistické zločiny byly vyšetřovány - a některé i vyšetřeny, část z nich dokonce potrestána - až po porážce nacismu.

Jednou budou vyšetřeny i zločiny majdanu 2.0.

Možná tak po majdanu 9.0...

M. Prokop 7.12.2017 12:13

Re: Italský dokument, Hm.

V podstatě je možno pouze uvažovat o "cui bono".

J. Švarda 7.12.2017 8:12

Michael Saakašvilli ta ušlechtilá tvář

Tato osoba skutečně obohacuje Ukrajinu.

J. Švarda 7.12.2017 7:28

Činnost vrahounů z Gruziena Majdanu je utajená.?

Zajímavá zpráva a asi pro Ukrajinské fašisty nepohodlná a asi to ta hrdinství poněkud mění

M. Prokop 7.12.2017 9:23

Re: Činnost vrahounů z Gruziena Majdanu je utajená.?

Fašisti jsou spíš v Rusku. Fašismus je velmi organizovaný.

Na Ukrajině je spíš bordel.

V. Kain 7.12.2017 9:29

Re: Činnost vrahounů z Gruziena Majdanu je utajená.?

Prokope, fašismus není v Rusku,ale ve tvoji duté hlavě.

Š. Hašek 7.12.2017 9:34

Re: Činnost vrahounů z Gruziena Majdanu je utajená.?

Na Ukrajině začíná být nacistický bordel, vzít jazyk Rusům - spoluobčanům, by napadlo jen syna nějakého vraha Poláků/hloupého neznalce rozdílu mezi CCCP a Ruskem.

Jisté je, že Ukrajina pod "vedením" Obamy, EU, Štětiny/Schw. nikam nepokročila. Padá. Z toho, že Rusko ty stejné " majdanské demokraty" štve, plyne, že Rusko s Putinem našlo sama sebe a roste. Zkráceno.

Doplňuji, že Rusko bylo a je v Evropě, není pouze v brusleláskoregionu a Putin se jen smutně kouká, neb ty bruselpapaláše má zmáknuté z dob své činné služby. Zkráceno.

M. Prokop 7.12.2017 15:22

Re: Činnost vrahounů z Gruziena Majdanu je utajená.?

Příležitostně se podívejte, co bylo programen nacionálního socialismu, pak třeba nebudete tak blábolit.

Původní délka. :-P

J. Brunner 7.12.2017 16:59

Re: Činnost vrahounů z Gruziena Majdanu je utajená.?

Myslím, že u Ruska je Vaše objektivita trochu narušena. Bez urážky.

J. Lepka 7.12.2017 18:37

Re: Činnost vrahounů z Gruziena Majdanu je utajená.?

Nezkracujte Hašku a rozepište se o tom, proč rusáky nikdo z jejich historických sousedů nesnáší. Hezky od severu od Finů přes pobaltské národy, Poláky a Bělorusy a Ukrajince a Kozáky a Tatary a Moldavany až po Rumuny a Bulhary. Jo, ještě jsem zapomněl Maďary, Slováky a Čechy. Ti všichni s nimi mají jen negativní zkušenosti.

Š. Hašek 7.12.2017 20:08

Re: Činnost vrahounů z Gruziena Majdanu je utajená.?

Všichni nikoliv, zapomněl jste na drobnost - píšete za sebe. Jen za sebe. Vy píšete za Tatary, Rumuny, .... ?

Já mám jakous takous zkušenost se Stalinem/CCCP, který se sem dostal na pozvánku nadčlověka Adolfa/Lidice/Auschwitz-Birkenau. Ta zkušenost byla přes Husáka, před ním ve spolupráci s Pithartem, Šiklovou, Uhlem, ........, Rumlem st. .

Pane Lepko, jakou máte vy zkušenost s Putinem/Ruskem? Krom tedy keců od Langšádlové. Docela by mě to zajímalo. Zkráceno.

M. Zikmund 7.12.2017 7:21

to mlčení není nic nového

Stejně tak se v hlavních médií a především těch veřejnoprávních mlčelo k tragedii v Oděse (která svým rozsahem nebyla o nic menší než ta v Račaku, jež byl záminkou pro bombardování Srbska), stejně tak se mlčí a nediskutuje o nedávném trestním oznámení soudce nejvyššího soudu SR na představitele Dzurindovy vláda za spoluúčast na bombardování Srbska, atd. atd....

Je to pořád dokola a staré známé - pravda se nehledá, pravda se tvoří (a to i zamlčováním). Tuto moc "vytvářet pravdu" si média vztí nenechají a jakile ta veřejnoprávní za to začnete kritizovat, tak začnou blafat o ústavou zaruené svobodě slova. Nic než pokrytectví.

J. Brunner 7.12.2017 17:03

Re: to mlčení není nic nového

Bohužel takhle to je a obávám se, že ještě hodně dlouho bude. Zanechávám vší neděje.