13.5.2021 | Svátek má Servác


Diskuse k článku

UKRAJINA: Parasjuk nic neodstartoval

Dušan Navrátil v článku Ukrajina: Proč v zemi vypukla válka? tvrdí, že válku na Ukrajině odstartoval jistý Volodymyr Parasjuk, který „má na triku ztrátu Krymu pro Ukrajinu, tisíce mrtvých a řadu sestřelených letadel, o dalších materiálních škodách ani nemluvě.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kanioková 8.8.2014 13:32

Není to náhodou naopak ?

Inu, kdo jinému jámu kopá...

J. Salek 8.8.2014 17:39

Re: A to je jenom detail... A bude hůř...

Hladomor rusy nepoloží. To je historicky dokázáno. Putinovy klesne podpora v Rusku tak max o 5%. A v Česku komoši a libertariáni udělají koalici.

J. Salek 8.8.2014 17:37

Re: A to je jenom detail... A bude hůř...

Stačí z jablek udělat mošt, cider nebo vypálit a odběratelů bude dost. Babiš jim rád uvolní kapacity ve svých lihovarech.

J. Matuška 8.8.2014 10:25

Parasjuk ma na triku i SANKCE.

http://www.paratdnes.cz/2014/08/Koho-vlastne-poskozuje-Obama-a-americka-administrativa-kterou-musime-bezmezne-milovat.html

V. Hajková 8.8.2014 10:30

Re: Parasjuk ma na triku i SANKCE.

No  to  je  BOMBA-   tak  vy  sem  pastujete  BLÁBOLY  - duševně  nemocného  POKORNÉHO  :-)))))))   dál  už  není  o  čem  mluvit :-))))))))))))

S. Netzer 8.8.2014 15:55

Re: Parasjuk ma na triku i SANKCE.

:-)))) Pařát dnes!

Velmi hodnotný odkaz. :-(

V. Vlach 8.8.2014 16:23

Re: Parasjuk ma na triku i SANKCE.

Vaše kádrování nebo kastování lidí, názorů a odkazů je přímo učebnice demokracie - nechtěla by jste, na místo inseminace negativní energie, začít dělat něco veskrze bohulibého? Nechte se např. naverbovat jako samaritánka do nějakého špitálu v Gaze, kde budete běhat s rudlíkem plných fáčů......

S. Netzer 8.8.2014 16:25

Re: Parasjuk ma na triku i SANKCE.

Blbečku.

J. Matuška 8.8.2014 17:57

Re: Parasjuk ma na triku i SANKCE.

Paní Netzer, Vy jste se spletla, tady se diskutuje. Výrazy jako "blbečku" jsou doma na Úvodnících Astona. Tam se každého snažíte pomocí urážek vyhnat. Zkuste namáhat svou šedou kůru mozkovou a zapojte i tu 2. signální soustavu.

J. Matuška 8.8.2014 10:17

Co oslabí Vladimíra Vladimíroviče, posílí nás.

Autore, uvidíme, dejme tomu tak do roka, jak např. sankce nás posílily a Rusko oslabily. V kapitalistickém systému je prvořadý zisk trhů. A my děláme co? My je moudře vyklízíme.

Do hlavy néé. Tu-ááá!

J. Matuška 8.8.2014 9:57

Nulandová je uražená - mluvit jenom o ÚČASTI USA.

http://virtually.cz/journal/?q=ivk-k-situaci-na-ukrajine

Z prorockého politického komentáře IVK vypichuji:

9. Postavit Ukrajinu před volbu – Východ nebo Západ, znamená ji rozbít. To se, zdá se, bohužel děje.

J. Matuška 8.8.2014 9:59

Re: Nulandová je uražená - mluvit jenom o ÚČASTI USA.

Boží mlýny melou - každý stát, který se dopouští nepravostí, dojde ocenění...

V. Hajková 8.8.2014 10:09

Re: Nulandová je uražená - mluvit jenom o ÚČASTI USA.

Ano-  v  tom  jsem  dávala  V. Klausovi  za  pravdu.  Ale  ona  existuje  ještě  jiná  pravda. V  Kyjevě  mám  přátelé-   se  kterými  jsem  přes  Skype  od  počátku  majdanu,  kdy  nechal  Janukovyč  zmasakrovat  tu  první  demonstraci  studentu  a  mladých  lidí ve  spojení!.  Oni  totiž  jsou  oba  vysokoškolští  učitelé  - Yrina  navíc  studovala  Bohemistiku.  Když  jsem  jim  říkala,  že  s  EU  - to  pro  Ukrajinu  nebude  žádné  terno-  oponovali,  že  vše  bude  lepší-  než  současný  stav-  proruských  oligarchických  mafií-  kterých  se  země  musí  zbavit-  a  jediné  východisko   vidí  s  příklonem  k  EU!  Den  po  dni  jsem  měla  možnost  těch  nejsolidnějších  - informací  přímo  z  místa  dění!  'Vím-  co  se  ruzné  proruské  weby  a  i  jedinci  -  o  skutečném  stavu  věcí   NALHALI!!

V. Hajková 8.8.2014 10:12

Re: Nulandová je uražená - mluvit jenom o ÚČASTI USA.

Jinak  - klidně  si  mě  ignorujte-  jste  poslední  na  kom mně  záleží!  Píši  to  jen  proto,  že  nesnáším  demagogii  a   LEŽ!

V. Hajková 8.8.2014 10:26

Re: Nulandová je uražená - mluvit jenom o ÚČASTI USA.

"""  Tedy  , aby  bylo  mezi  námi  p. MATUŠKO  JASNO"" :-))))))))))))))))

V. Hajková 8.8.2014 9:54

'Pro komouše MATUŠKU!

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/328688-ukrajina-ma-noveho-hrdinu-vyhnal-prezidenta.html

V. Hajková 8.8.2014 9:57

Re: 'Pro komouše MATUŠKU!

Četl  jste  ten  článek- když  už  jste  jej  sen  dal ??

J. Matuška 8.8.2014 10:02

Re: 'Pro komouše MATUŠKU!

Paní Hajková, aby bylo mezi námi jasno. Jste jeden z diskutérů, které ingoruji. Nemám rád zlé lidi a navíc ještě vulgární přes míru.

V. Vlach 8.8.2014 16:09

Re: 'Pro komouše MATUŠKU!

Ano, tato paní v diskuzích rozsévá negativní energii, je to zlá a duševně neplodná žena - několikrát mi za naprosté absence svých argumentů jenom častovala vulgarismy. Její odsudky typu "jste komouš" dávají znát o koho jde....zloděj křičí chyťte zloděje!...

J. Vintr 8.8.2014 9:43

Všechny teorie, vinící Západ

z účasti na ukrajinské krizi jsou absolutně nesmyslné. Tohle všechno se děje výhradně v režii Moskvy a jejího psychopatického vládce.

V. Vlach 8.8.2014 16:11

Re: Všechny teorie, vinící Západ

a dál?...

J. Matuška 8.8.2014 8:40

FAKTA:

http://zpravy.e15.cz/zahranicni/udalosti/online-janukovyc-ustoupil-prisel-o-pravomoci-a-tymosenkova-miri-na-svobodu-1062866

https://www.youtube.com/watch?v=C6cpyRwl-ZU

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/328688-ukrajina-ma-noveho-hrdinu-vyhnal-prezidenta.html

J. Matuška 8.8.2014 8:55

Re: FAKTA:

Na vlastní oči jsem viděl, že Parasjuk vzal Kličkovi mikrofon z ruky. Možná, že to bylo dodatečně vyrobeno dezinformančním oddělením, které je vedeno přímo prezidentem Putinem. Bloger Navrátil opravil datum 26. února na správné 21. února. To datum není nepodstatné. Ten den s velkým ulehčením média oznámila kompromisní dohodu uzavřenou mezi třemi ministry zahraničních věcí Francie, Německa, Polska a Kličkem a dalšími opozičními politiky s prezidentem Janukovyčem. Domnívám se, že kdyby došlo k plnění této kompromisní dohody, nemuselo by dojít k vývoji, který je vlastně tragédií a to nejen pro Ukrajince. Kdo měl zájem na vyvolání chaosu? Stačí se podívat na tento odkaz:

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3457-ser-na-eu-rekla-americka-diplomatka

J. Matuška 8.8.2014 9:10

Re: FAKTA:

21. února rovněž byly odvolány bezpečnostní jednotky, "parlament" a prezidentský palác byly bez ochrany. Nebyl problém, aby ti správní poslanci se dostali do budovy s pomocí vlastenců ozbrojených "basketballovými pálkami" /hezký eufemismus/. Existují záběry od způsobu, jakým proběhlo "hlasování" - byla to makačka, stačit hlasovat i za ty nepřítomné. Při dobré vůli se dá stačit všechno. Z pátku na sobotu, během noci, byl neústavním způsobem prezident Janukovyč, který byl zvolený ve svobodných volbách, zbavený moci. Chudák měl co dělat, aby si zachránil s rodinou holý život. Mohl dopadnout jako Kaddáfí - ano, ten libyjský prezident, s kterým si nejen Sarkozy podával ruce.

Na podepsání dohody, o které se hlavní proud v médiích dneska ani slůvkem nezmíní, byl prezident Janukovyč ještě 21. února dost dobrý. Následující den, 22. února, to byl zločinec.

J. Matuška 8.8.2014 9:27

Re: FAKTA:

Gavrilo Princip se stal časem symbolem vzniku 1. světové války. Samozřejmě, že důvody vzniku Velké války byly jiné, ale veřejnost má ráda "příběhy". A tak za čas Volodymyr Parasjuk se stane symbolem vzniku Studené války. Ke které by došlo tak jako tak, protože USA zvoní hrana jako supervelmoci. Unipolární svět se nezadržitelně mení v multipolární. Seskupení BRICS je životním ohrožením politiky tzv. neokonservatistů v USA, o hrozbě ústupu dolaru jako reservní světové měny ani není potřeba mluvit. Follow the money...

Nechápu politiku USA. Nepřítel pro naši civilizaci/kulturu není přeci Rusko. Jsou tady jiné síly, které chtějí ovládnout svět... USA, Rusko, Čína, Indie atd. by měly držet pospolu a obchodovat a ne se navzájem sankcionovat. Proč se střílet do vlastních nohu?

V. Vlach 8.8.2014 16:14

Re: FAKTA:

V.Nuland si koleduje o doživotí. Líbí se mi jak politici USA si skutečně myslí, že jsou nadlidi a páni tvorstva - každému snad dojde, že toto velerouhání skončí pro jejich autory navýsost špatně!

S. Ševeček 8.8.2014 9:24

Re: FAKTA:

To máte marný, marný, marný ...

J. Matuška 8.8.2014 9:41

Re: FAKTA:

Inženýre, jsem přesvědčený, že mám pravdu. Třeba se mohu mýlit ve svém úsudku. Zatím vývoj ve světě a na Ukrajině zvlášť to potvrzuje. Průšvih je v tom, že lidé jsou mazaně infikováni nenávistí. Ochotně jsou ochotni obětovat i svůj život pro ideje, které jsou jim rafinovaně "vtloukány" do hlav. Kdo na tom všem vydělává?

V televizi byl pořad o několika dnech, které předcházely Velké válce. Politici tehdy s klidem Angličana "šli" do války, která stála miliony mrtvých. To šli jsem schválně dal do uvozovek. Dovedete si představit, že Schwarzenberg by dostal Kalašnikova a uháněl by kopat zákopy? On švýcarský občan? A tito lidé mluví k nutnosti "bojovat" za svobodu.

Rozděluj a panuj. Stačí se podívat na nenávistné vedení diskuze na Internetu. Ani ve snu mě nenapadlo, že se v životě budu bát toho, že dojde k válečnému konfliktu. Před rokem 1914 také nikomu nepřišlo na rozum, co přijde...

J. Matuška 8.8.2014 9:42

Re: FAKTA:

S tou ochotou jsem to přehnal...

J. Matuška 8.8.2014 9:52

Re: FAKTA:

Bloger Dušan Navrátil se posunul na 9. místo nejčtenějších blogů. 7918 hlasů také není marné, karma přes čtyřicítku. Oba dva jsme víc jak spokojeni. Pro návrat k používání zdravého LIDSKÉHO rozumu, onen volnomyšlenkář tím článkem udělal dost.