15.6.2021 | Svátek má Vít


Diskuse k článku

UKRAJINA: Parasjuk nic neodstartoval

Dušan Navrátil v článku Ukrajina: Proč v zemi vypukla válka? tvrdí, že válku na Ukrajině odstartoval jistý Volodymyr Parasjuk, který „má na triku ztrátu Krymu pro Ukrajinu, tisíce mrtvých a řadu sestřelených letadel, o dalších materiálních škodách ani nemluvě.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Salek 8.8.2014 14:23

šokuje mě postoj Svobodných

Nevím jak pro jiné, ale pro mě je v této věci šokující postoj Svobodných, kteří následují příkladu Václava Klause, ba přímo ho v rusofilství překonávají. Oblíbené jsou tam taky konspirativní teorie. Čili o důvod víc proč jsem je přestal podporovat.

M. Štván 8.8.2014 14:52

Re: šokuje mě postoj Svobodných

Pro mne to není až takové překvapení. Tyto subjekty pracují dlouhodobě na naší izolaci od sousedů v Evropě, kteří naopak pracují na jednotných pravidlech. Profesor nikdy nehrál podle cizích/společných pravidel, chtěl si pokaždé udělat svoje, které se mu hodily. Myslím, že to samé by chtěl i pan Mach a i pan Putin.

Ano, víc než tomu že jsou placeni přímo z Kremlu, myslím si, že příznivci, kteří jsou novodobě nazýváni rusofilové a jsou tak hlasití na různých internetových fórech, tak tito jsou velcí příznivci různých konspirací. Možná někteří nevěří dodnes ani tomu, že na Ukrajině spadlo letadlo s nevinnými civilisty, protože o tom podávají zprávy mainstreamová média, protože nějaký separatista obvinil Ukrajinskou vládu ze spiknutí, protože letadlo vyfocené před startem mělo jiné označení než to co sbírali na Ukrajinských polích atp.

V. Vlach 8.8.2014 16:18

Re: šokuje mě postoj Svobodných

http://www.ppomoc.cz/prvni-pomoc/sok.php

J. Salek 8.8.2014 17:21

Re: šokuje mě postoj Svobodných

No ten šok přicházel velmi postupně po dobu posledního roku co jsem měl co do činění se Svobodnými. Pak pohár přetekl. Nemáte nějaký odkaz na to co dělat když přeteče pohár? Není nejlepší ten pohár prostě vyprázdnit? Už jsem tou medicínou od Svobodných poněkud plnej, tak jsem to prostě vzdal a dal jsem jim sbohem.

J. Salek 8.8.2014 17:29

Re: šokuje mě postoj Svobodných

Evidentně jsem nebyl dostatečně idologicky zaťatej. To je u Svobodných populární termín a nedostatkem zaťatosti si koledujete o nějaký ten slovní box. Svobodní jsou odhodláni zatnout tipec prospěchářům kteří se do jejich strany hrnou. Není to dost směšný názor od strany která má preference 1,5%? Tvrdé jádro je opravdu tvrdé. Jen ten Mach je měkota.

J. Kombercová 8.8.2014 18:42

Re: šokuje mě postoj Svobodných

Svobodní jsou elitáři a 1,5 % je pro ně tak akorát. Víc pobrat nemohou, to by bylo kontraproduktivní.

V. Vlach 8.8.2014 19:44

Re: šokuje mě postoj Svobodných

co se týče pohárů objednal bych si profesionálního ochutnávače-testera. On ten svině chlorid plutoničitý nemá žádnou chuť! Ale zase prý zatočí s vředama!