Pátek 14. února 2025, svátek má Valentýn
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

FN

Slovensko přijde uzavřením plynovodů na Ukrajině nejen o dodávky levného plynu, ale také o tranzitní poplatky za dodávky plynu pro další státy. Slovenská vláda tento krok Zelenského logicky chápe jako pokud poškodit Slovenskou republiky a zasahovat do jejich vnitřních záležitostí. Problém je v tom, že zatímco Slovensko přijde o peníze ve státním rozpočtu, což poškodí jeho ekonomiku, Zelenskému je tranzitní poplatek za plyn zcela fuk, protože ukrajinská ekonomika a státní rozpočet jsou v plné míře sanovány dotacemi ze zemí EU.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz