23.9.2020 | Svátek má BertaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


UDÁLOSTI: Jaké hrozby vlastně existují?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 124, poslední: 10.4.2007 11:36, přehled diskusí

NEJVYŠŠÍ VLÁDNÍ KRIMINALITA: Zpráva o masovém rozkradení českého národního majetku komunistickým KGB, GRU a jejich vládními a bankovními strukturami dnešní ČR nejčtenější na webu Petra Cibulky!!!:
Autor: Padovčík Datum: 10.4.2007 11:36

Bubububu, bojte se voliči, bojte, hlavně plaťte daně a o nic se nezajímejte:
Autor: Cato Datum: 6.4.2007 17:21

Místo investice do školení profesionálů pro boj s teroristy, kteří se narodili v EU a k cíli dojedou tramvají, se vráží obrovské úsilí do budování (strategicky) zastaralých monster v satelitních a podřízených (když ne podlézavých) státech.

Co za to vůbes Amerika nabízí? Poškrábe Topola na gulách? 

Re: Bubububu, bojte se voliči, bojte, hlavně plaťte daně a o nic se nezajímejte:
Autor: Ludva Datum: 9.4.2007 16:50

Přesně, Írán určitě bude střílet na Londýn nebo Paříž, aby si tak vyhladil půlku muslimského obyvatelstva západních velkoměst. Za pár let se možná budou Američané muset bránit proti střelám nikoliv z Teheránu, ale ze západní Evropy.

Stále stejná chyba:
Autor: zp Datum: 5.4.2007 23:37

Traduje se, že generálové se vždy připravují na minulou válku. Jakkoliv si myslím, že radar je zařízení potřebné, domnívám se, že skutečné nebezpečí hrozí Evropě zevnitř  od islámské páté kolony, která bude formou městské gerily dlouhodobě narušovat infrastrukturu do té míry, až stát ve formě, jakou známe nyní, přestane být uříditelný. Mají zkušenosti z pásma Gazy,  z Bagdádu,  otestovali si to  na předměstí Paříže. Sebevražedného kanonenfutru mají už nyní nadbytek.  Je jenom otázkou času, než nějaký pomatený fanatický imán  zavelí k  totální islámské  neposlušnosti.  Pak budeme všichni koukat jako vyvorané myši.

Cesi:
Autor: komantsch Datum: 5.4.2007 22:27

jsou ztraceny narod.

Rakety:
Autor: Frank Datum: 5.4.2007 22:17

Takže pan Doležal je i specialistou na ruské rakety. Napsal, že jsou dokonalé. Nevím kde čerpá informace. Že by to byl nakonec agent KGB? Na světě neexistuje dokonalého nic, jedině nějaký Doležal.

"Historické zkušenosti by nás měly vést, abychom si zachovali jistou ostražitost":
Autor: Buvol Datum: 5.4.2007 19:58

Zlatá slova! Akorát že se to týká především Německa nebo chcete-li Eumecka ....

Výborný článek:
Autor: Brmboš Datum: 5.4.2007 19:51

Opravdu hezky napsáno a objektivně.

Dobrá úvaha, díky.:
Autor: Jara London Datum: 5.4.2007 16:30

Ze začátku jsem měl už tak trochu nastartováno, ale ono to není o raketách. Trocha realismu na NP nikdy neuškodí. Málokdo si uvědomuje, jak hluboko v p..eli je EU se surovinami a energií. V současné době jsou zde v podstatě pouze dvě do jisté míry (až na ropu a zemní plyn) nezávislé země - Francie a (světe div se!) ČR. To ale dlouho trvat nebude, ani v té elektřině se dlouho neudržíme. Pokud vláda nepůjde důsledně do jádra - Temelín je třeba dostavět a jít na další JE, ale spíše menší. Je třeba začít obnovu železnic, zásadně omezit kamiony, zdanit tvrdě osobáky nad 2 litry. Nejsem zelený fanatik, ale reálně hrozí, že benzín bude kolem roku 2015 za 200,-. To už si nemůže dovolit každý - ani blb Bursík.

Re: Dobrá úvaha, díky.:
Autor: dita Datum: 5.4.2007 23:35

Výborně!S malou výhradou,že Bursík pro sebe využívá alternativní zdroj energie - naší blbost.

Jďete se vycpat. Fakt už jen čekám, ktarýho blba napadne chtít po američenech odškodnění za okupaci Plzně ve čtyřicátým pátým.:
Autor: Jaroslav Datum: 5.4.2007 15:58

Re: Jďete se vycpat. Fakt už jen čekám, ktarýho blba napadne chtít po američenech odškodnění za okupaci Plzně ve čtyřicátým pátým.:
Autor: Fagan Datum: 5.4.2007 16:54

Dík za tip,

                    Fagan;-D

2 Petr H, nic vám nebrání podnikat v Rusku už nyní:
Autor: AndyX Datum: 5.4.2007 15:53

Onehdy běžel v TV hezký dokument o pár chlápcích ze Švajcu, kteří to doma na svých pár hektarech zabalili a vyrazili do Ruska obdělávat stohektarové lány.A světe div se, zalíbilo se jim tam natolik, že se rozhodli zůstat v Rusku natrvalo.

že se rozhodli zůstat v Rusku natrvalo:
Autor: Pete Brich Datum: 5.4.2007 16:26

Nejspíš asi proto, že první, o co přišli, byly pasy země, z které přišli.8-o

PB

Re: 2 Petr H, nic vám nebrání podnikat v Rusku už nyní:
Autor: Kubeš Datum: 5.4.2007 16:37

Nejlépe by bylo, kdyby Andy i s podobnými soudruhy odjeli do východního ráje také

Re: 2 Petr H, nic vám nebrání podnikat v Rusku už nyní:
Autor: Petr H Datum: 5.4.2007 16:44

Tohle všechno přijde,zatím to ještě v USA i EU docela jde,v každém městě ještě nestojí mešita a před marketem nepostává hladovej mexic.Půjde to postupně,nejdřív důchodci za teplem třeba na Krym a potomstvo bude následovat.

ČR a Polsko řídí německou politiku!:
Autor: Farniente Datum: 5.4.2007 15:44

Polské a české zločiny na Němcích jsou již do nebe volající a Německo by mělo požádat OSN o ochranu - nejdříve jsme je znenadání bez příčiny napadli, poté vyhnali a teď  manévrujeme jejich politikou jak se nám zachce. Fuj!! Ještě, že jsou tu stateční ochránci Doležal, Mandler u. Co.

Naštěstí je jejich agitace čím dál tím absurdnější a zdrojově bližší zařízení, které Švejk chválí slovy: "Je tam taková svoboda, vo kterej se ani socialistům nezdálo................Nikdo k vám nepřijde a neřekne: " Tohle nesmíte dělat, tohle se, pane, nesluší, to byste se mohl stydět, to jste vzdělanej člověk?". NP je bohudík tomuto zařízení zatím dost vzdálen, takže výše uvedená otázka je zcela na místě.

Re: ČR a Polsko řídí německou politiku!:
Autor: Petr H Datum: 5.4.2007 16:33

Starej strom už nepřesadíš,ale mladý tahle volba určitě čeká.Jestli ale v teple na Krymu vytvoří Rusáci(ukrajinců je to jen naočko) pro důchodce podmínky jako na Floridě nebo alespoň v Turecku,tak mají o miliónovej kšeft postaráno.Důchodci nejen z Ameriky a Německa jim tam dovezou těžký prachy.A mladí je budou následovat.Mít za souseda buď fotra nebo smradlavého mexica s ortodoxním muslimem je docela rozdíl.O cikánech škoda slov.A ke všemu když ten barák(pozemek...)po fotrovi zdědím,daně jsou přijatelný a politická korektnost je tam utopie.

Re: Re: ČR a Polsko řídí německou politiku!:
Autor: Petr H Datum: 5.4.2007 16:33

Sorry,to bylo pro AndyX.

Re: ČR a Polsko řídí německou politiku!:
Autor: Buvol Datum: 5.4.2007 20:09

Naprosto s Vámi souhlasím! Jen bych dodal, že ta Doležal, Mandler and company dělá vlastně tím jak blbne a převrací věci do absurdna do jisté míry pozitivní věc! Ukazuje, kam by to vedlo, kdybychom si to nechali líbit! Každá akce jak známo budí reakci ...

Správně...:
Autor: tomfuk Datum: 5.4.2007 14:52

Správně jste pane autore slova nakladl ve smysl ten,že američané se obrátili na nesprávnou zemičku,kde sice byla zrušena zologická zahrada i s ostnatými dráty,ale ty prasátka,ovečky,zajíčci , zvěř lesní,polní,pouštní,pralesní  včetně ptáků ve  volierách to nechtějí vzít na vědomí.Co dál pane autore,finanční reforma asi nebude,současná vláda asi nebude,předčasné volby asi budou.,patová situace bude asi opět.Já to vidím na uchopení moci vůdcem.Nejraději nějakým komunistickým.Tak by  "věda " se dostala opět do praxe.Nejsme sice národ vojáků,ale krok a hubu umíme držet,když na to přijde.Základny by nás také přišly levněji,jen by se na těch starých ,buldozery odkryly povrchvé úpravy.

On jednou přijde čas,:
Autor: Petr H Datum: 5.4.2007 14:37

kdy bílej muž bude osidlovat širé ruské dálavy jako dříve americké prérie.USA se mohutně hispanizují,EU socialisticky degeneruje plus islamizace a ke všemu obě Unie nejsou surovinově soběstačné.Carevna Kateřina nastartovala ekonomický rozmach Ruského impéria pozváním(a daňovým zvýhodněním) tehdy ekonomicky zdatných Němců.Koneckonců až do současné hispanizace USA bylo nejvíce předků současných Američanů také z Německa(do loňského roku).Doba,kdy ruský president(car...) pozve pracovité bílé muže osídlit Rusko není zase tak daleko.A oproti politicko-korektní "western civilization" to bude připomínat ráj.

Autor by si měl přečíst něco o historii :
Autor: Karel Datum: 5.4.2007 14:18

"Rusové ty rakety nepoužili ani v nejvypjatějších chvílích studené války a jsem nesvědčen, že na to ani příliš nepomýšleli (Stalin chtěl spíš využít vybičovaný pocit ohrožení k vystupňování teroru vůči vlastnímu obyvatelstvu)."

Stalin přece zemřel v roce 1953 a to ještě byly bojově použitelné rakety na rýsovacích prknech, maximálně pak ve fázi experimetů.

Re: Autor by si měl přečíst něco o historii :
Autor: Pavel41 Datum: 5.4.2007 14:54

No, on pan D. vidí optikou "vyhnání" i jiné naše zásluhy: "za mohutného přispění ČR a Polska se podařilo SRN, tradičního spojence USA v Evropě, po roce 1990 postupně vmanévrovat do opačného tábora" - 1. co je opačný tábor, do kterého mocnosti Polsko a Česko vehnalo chudáčka otloukánka SRN? ...2. jen aby tradiční spojenec nevzpomínal spíše na tradiční roli v 1. i 2. Ublížení Německu z let 1918 a 1945...

Re: Autor by si měl přečíst něco o historii :
Autor: tomfuk Datum: 5.4.2007 15:02

Rakety nepoužil ve světové válce ,ale v těch lokálních Čečensko,Afganistan,Iračané vyzbrojeni mobilními raketami sovětské výroby,devastovali Izrael,samopal kalašnikov ,bez toho si teroristé nedovedou představit výzbroj.Kdo je vyráběl?Kdo prodal licenci těm nesprávným?Myslíte si ,že ty samopaly jsou méně účinné jak rakety.Zřejmé je to ,že ti co doporučují druhým číst historii,si přečetli z historie jen něco.;-€

Takže znova se vás optám, vy srandovní pravičáci,:
Autor: AndyX Datum: 5.4.2007 13:16

Lépe řečeno USSáčtí řiťolezcové.Co vám přinese svolení s výstavbou radarového verglu a co vám přinese jeho nevybudování?Vergl přinese jistotu sebezničení(hospodářského a později politického) a jeho nevybudování přinese obchodní styky se zemí, která kašle na nějaké Bruselské úředníčky a kráčí mílovými kroky k prosperitě.To je realita.A realitou taky je, že vlastizrádní židobolševici se třeba v Maďarsku věšeli.Vyberte si.

"... a kráčí mílovými kroky k prosperitě":
Autor: Pete Brich Datum: 5.4.2007 16:21

To už je starý fór a zněl následovně: Jaký je rozdíl mezi socializmem a nohami? Žádný. Obojí kráčí vpřed a končí v pr***i.

PB

Co to máme za demokracii, :
Autor: Alias Datum: 5.4.2007 12:52

když se vláda chystá jednat proti názoru  „ .. velké většiny obyvatelstva“ ?

Žádná demokracie, ale maximálně zastupitelská demokracie, která se zvrhla v oligarchii.:
Autor: Ske/pti/cus Max/imus Datum: 5.4.2007 14:35

Re: Tak si, septiku, prosím, ujasni, co to tady vlastně v tom Česku máme! :
Autor: jirka.s. Datum: 5.4.2007 16:50

Vy Vone, tomu se říká demokracie a pluralita názorů, což zastydlý komunista jako Vy těžko chápe.:

Autor: Ske/pti/cus Max/imus IP: 69.46.23.xxx Datum: 05.04.2007 11:05

Za tři a půl hodiny docela slušný obrat v názorech!