Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

TWITTER: Triumf cenzury

Twitter před prezidentskými volbami v roce 2020 mazal na žádost týmu Joe Bidena příspěvky, které k němu byly kritické. Může si soukromá firma mazat, co se jí zamane?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VN

20. září 2016 se odehrál triumf cenzury i zde na Neviditelném psu. Článek Tomáše Guttmana "Morálka Václava Havla a jeho rodiny" byl stažen ještě dopoledne.

Ale pořád je na netu:

https://adoc.pub/toma-guttmann-moralka-vaclava-havla-a-jeho-rodiny-doloena-fa.html

[>-]

0 0
možnosti
LN

Guttman je ten šílenec, co jej skoro nikdo nečte? ;-D

0 0
možnosti
JS

To je ten úžasný Západ, kterému lezeme někam.

0 0
možnosti
PS

No na východě se takový článek nemá ani šanci objevit. Tam se cenzuruje a nikdo o tom nesmí ani mluvit. :-)

0 0
možnosti
JS

Zlociny pachane pred prezidentskymi volbami na ovlivneni casti volicu. Volby byly zfalsovany a v podstate ukradeny. Chudak Biden je nelegalni prezidentskou loutkou. Upadek americke demokracie v primem prenosu.

0 0
možnosti
MB

Davidu Ickemu byl zakázán vstup do všech zemí EU poté co dostal pozvání do Nizozemska, aby promluvil k perzekuovaným farmářům a všem ostatním lidem, kterým jsou dnes po celém světě odebírány základní práva.

V oficiálním dopise, který obdržel od nizozemského Ředitelství pro azyl a ochranu, uvádějí důvod tohoto zákazu:

"Jeho přítomnost zde představuje aktuální, reálné a dostatečně závažné ohrožení základního zájmu společnosti."

David Icke - zakázaný projev: https://odysee.com/@FipaLive2:a/davidicke-banned-2022-cz:c

0 0
možnosti
JV

J12a89n 25V79i20n91t47r

7. 12. 2022 10:29

V Nizozemsku je páchán obrovský zločin. Likvidují tam zdroj potravin pro desítky milionů lidí. Tohle zasáhne i nás.

0 0
možnosti
PH

P80e51t47r 92H89á90k

7. 12. 2022 9:51

Myslím, že to, co lidem vadí nejvíc, je RŮZNÝ METR. Zatímco obsah Bidenovy soukromé korespondence se zveřejnit nesmí, obsah libovolného trumpovce by samozřejmě zveřejněn byl a Twitter by ani nenapadlo nic cenzurovat, pokud by to poškodilo Trumpa.

Zda Twitter má nebo nemá právo cenzurovat, je jiná otázka. Etika ale musí být jen jedna a nesmí se ohýbat podle toho, zda se nám dotyčný líbí nebo ne. Resp. udělat se to dá, ale pak se vedení firmy odmaskuje jako banda pokrytců.

0 0
možnosti
JV

J12a65n 60V18i60n75t24r

7. 12. 2022 9:45

Jsem zvědavý, jestli se z tohoto případu vyvine něco pozitivního. Ale pravděpodobnější je, že se to zase zamete pod koberec jako všechna předchozí odhalení. Ti darebáci mají své lidi na všech důležitých místech a ti udělají všechno možné i nemožné, aby se oficiálně přiznaly jejich zločiny.

0 0
možnosti
JV

J56a48n 76V61i61n36t90r

7. 12. 2022 9:46

Oprava: ...nepřiznaly....

0 0
možnosti
PD

Co si tak pamatuji, tak docela nedávno mizely maily s adresou na Seznamu a Centrum (možná i jinde), pokud se v nich vyskytla některá slova (a ne zrovna "sprostá", ta v mailu projdou).

0 0
možnosti
PK

P11e61t22r 15K51u84b41á22č

7. 12. 2022 9:20

Biden mladší byl "konzultantem" ukrajinské firmy Naftogaz a dostával 600 000 dolarů ročně - za nic.

Nyní USA s Bidenem v čele podporují Ukrajinu v boji proti Rusku, což řada Američanů bere jako nekalé a korupční jednání, neb věc chápou tak, že za miliony do kapsy Bidena mladšího Ukrajinci dostávají miliardy z kapes daňových poplatníků.

0 0
možnosti
PD

Z toho je vidět, jak je vše relativní a proměnlivé. Hunter nepochybně na Ukrajině vydíral vlivem svého papínka, Obama vyzbrojování Ukrajiny bohužel zarazil, Trump ho znovu zahájit a Biden už musel letos pokračovat, což je dobře.

0 0
možnosti
JK

pro pana Šejnu: a) někdo se dostal k počítači Bidena mladšího, něco z něho vytáhl a někde to zveřejnil. Tady je možná nějaká nezákonnost, zakopaný pes .b) Twitter bych do toho netahal, ten pouze poskytuje platformu na které to pouze někdo (ne T.) zveřejní. Zveřejňuje majitel účtu na T. nikoliv Twitter sám!!! T. není cenzor a neměl by být, zvláště když je to soukromá firma a majiteli účtu jistě při zřízení stanovil nějaká práva, záruky a povinnosti.

Ostatně také se objevilo takové to:

nechtěli jsme zveřejněním ovlivnit volby,

čímž byly ovlivněny velmi. V té předchozí větě (lživý překrucující text) totiž chybí to podstatné: ve prospěch/ v neprospěch koho!!!!

Pane Šejno, buďte si zcela jist, že ten samý Twitter, kterého se zastáváte, prokazatelně zveřejnil vše o čem se domníval, že může poškodit ve volbách Trumpa včetně lží. Nezveřejnil nic co by poškodila stranu Bidena nebo pomohlo straně Trumpa.

0 0
možnosti
PD

Máte pravdu, ale namáháte se marně. Závada na přijímači.

0 0
možnosti
Foto

A my už zase doháníme Ameriku.

0 0
možnosti
PB

Ano, také díky Babišovým "koňům". Hlavně jourová je inkvizitorka na svém místě. ta se tedy babišovi povedla. A srab ( Babiš ) nemá ani koule, aby se od ní distancoval.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz