Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

TWITTER: Triumf cenzury

Twitter před prezidentskými volbami v roce 2020 mazal na žádost týmu Joe Bidena příspěvky, které k němu byly kritické. Může si soukromá firma mazat, co se jí zamane?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JN

Proste znovu plati, ze pokud ti u moci oznaci neco jako lez, nepravdu ci dezinformaci, je treba velmi dobre prozkoumat, zda nelzou.

Stejne jako za komunistu.

0 0
možnosti
JJ

J34u25r98a 98J28u44r88a69x

7. 12. 2022 18:57

Ovšem.

A pokud ti u moci označí něco jako pravdu pravdoucí, ryzí a neposkvrněnou, je třeba velmi dobře prozkoumat, zda nelžou.

0 0
možnosti
JK

Teď už nikdo nemůže říct, že americké prezidentské volby v roce 2020 nebyly zfalšované.

Můžeme diskutovat o tom, zda i přímým způsobem. Ale nepřímým způsobem zcela jistě. Před časem vyšel průzkum veřejného mínění v USA, ve kterém nemalé množství voličů, kteří volili Bidena, se vyjádřili v tom směru, že kdyby měli informace o tom notebooku a informacích v něm, že by Bidena určitě nevolili.

Já jen přemýšlím, jaký politický systém teď existuje v USA, když tam vládnou poměry, jaké je vidět už jen v některých afrických státech.

Ukazuje se, že stále víc a víc toho, co původně bylo "seriózními" médiami na Západě (včetně nás) označeno za hoaxy, byla pravda. A naopak, velká část toho, co tato média tvrdila, se později prokázalo jako účelové falšování reality.

Stačí si jen vzpomenout na "hoaxy" ohledně uprchlické "krize" v roce 2015. Prakticky vše, co bylo tehdy oficiálně označováno za hoax, se v průběhu let potvrdilo. Splnilo se snad jen jedno očekávání sluníčkářů - růst HDP. Bohužel tím nejhorším možným způsobem - růstem státních výdajů v důsledku sociálních dávek pro uprchlíky, náborem lidí, kteří o ně pečují atd. To Němci mohli ty miliardy eur rozdat svým pracujícím občanům, a růst HDP by byl stejný. Vlastně stejný ne, vyšší. Protože podstatná část z těch sociálních dávek se teď nevrací do německé ekonomiky, ale "cestuje" do Afriky, kde z nich žijí celé rodiny.

0 0
možnosti
PH

P34e17t17r 63H71á11k

7. 12. 2022 6:35

Za tři roky máme volby tady. Nebo možná "volby"... Uvidíme, jak to tady bude vypadat, pokud to tedy nezruší úplně.

Blbé je, že v USA nejsou všechny noviny poplatné tak, jako u nás, aspoň soudě podle toho, jak píší. Některé informace se tam dočtete, tady v mainstreamu ne.

0 0
možnosti
PL

P61e17t82r 39L57a38b36a57j

7. 12. 2022 0:52

Aby ho náhodou nepřejelo auto.

0 0
možnosti
Foto

... nebo nespachal sebevrazdu tremi ranami do tyla.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz