Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

TURECKO: Teroristé ISIS zde žijí se zajatými jezídkami

Jezídské děti a ženy byly po léta zotročovány, znásilňovány a prodávány. Většina z nich přežila genocidu ISIS v irácké oblasti Sindžár v roce 2014. Přestože uplynuly již více než tři roky od vyhnání ISIS z posledního území, kterého se v Sýrii a Iráku zmocnil, dochází k těmto zločinům i nyní.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
FN

Islámský stát, USA, Turecko a ropné arabské monarchie společně bojovaly v Sýrii proti spojenectví aláwitů, šíitů, křesťanů, Kurdů, jezídů, Drůzů a dalších národnostních a náboženských menšin. Za páchané zločiny odpovídají společně a nerozdílně. Mimochodem, také u nás byli islámští fanatici a váleční zločinci vydávání za protiasadovskou demokratickou opozici.

0 0
možnosti
PD

To nebyly jednoduché dvě strany dle vašeho, v lepším případě zjednodušeného, podání, ale prolínající se spojenectví (skoro) každého s každým. Také jste zapomněl na Iránce a Rusáky, taktéž zapojené do bojů.

0 0
možnosti
Foto

Zrovna případ Turecko ukazuje pokrytectví západu (USA, EU, NATO). Turecký režim není o nic lepší než Rusko, napadají sousedy, vyvražďují národnostní menšiny, potlačují neislámská vyznání, neuznali genocidy Arménů a Řeků... a přesto jsou naším váženým spojencem, nevyhlašujeme na Turecko sankce, nemrazíme majetky, neblokujeme víza, nerušíme kulturní ani sportovní události spojené s Tureckou kulturou. A Turecko není ani zdaleka jediný darebácký stát, který si předcházíme - Katar nebo Saudská Arábie, že kníže Schwarzenbergu?

0 0
možnosti
PD

A teď se to Turecko dost přátelí s Ruskem. Legrace, že, ve vašem jednoduchém pojetí.

0 0
možnosti
PN

Super spojenec z NATO, mohl by tam vyrazit krysí tvař Tchajvanec na misi....

0 0
možnosti
MG

Politici vládnoucí v Turecku zřejmě nezastávají hodnoty pana Lipavského. Mohl by tam jet na politickou pouť společně s panem Vystrčilem a navrhnout vyhlášení nějakých sankcí proti Turecku. To ale asi neudělá, protože pan Lipavský bojuje statečně za lidská práva na celém světě pouze tehdy, pokud se tím zalíbí USA.

0 0
možnosti
MK

A my blbci jsme do těch globálních sdružení taky vlezli a teď nevíme jak z toho ven ( čtěte sto hoven ) - krásný den R^R^R^

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz