Neviditelný pes

THAJSKO: V zemi slonů a sexuálních otrokyní

30.8.2007

Mám s Indočínou své drsné zkušenosti; několikrát jsem putoval válečnými stopami po Vietnamu, Laosu a Kambodži, proč bych též nemohl po svém fotografování slonů podhalit i tajemnou roušku thajského sexu. V mém věku to bylo už načase, možná i přesčas.

Thajsko 1Sloni i ženy (Buddha měl být v předcházejícím životě bílým slonem) jsou v Siamu značně populární, i když se říká, že jsou jen zadníma nohama slona. Jejich povinností je svého muže za všech okolností ctít a trpělivě snášet všechny jeho neřesti. Tradičními vlastnostmi žen jsou pokora, mlčenlivost, ostýchavost a pasivita vůči všem, kromě manžela, který navíc může mít i neoficiální druhou manželku z řad prostitutek, zvanou noi.

Jsou však i takové vdané neposlušnice, které tvrdí, že ony zadní sloní nohy už dávno ty přední postrkují a předhánějí. Zvýšil se proto i počet rozvodů, k nimž ještě nedávno stačilo ze strany muže, aby prokázal jen jedinou manželčinu nevěru. Když však chtěla rozvod žena z důvodů cizoložství svého muže, musela dokázat nejen jeho nevěru, ale též že si dlouhodobě vydržoval a uznával jako svou manželku jinou ženu, vesměs prostitutku.

Polygamie sice není v Thajsku oficiálně povolena, ale mnoho mužů ji podnes s přivřenýma očima úřadů praktikuje, údajně ke spokojenosti všech polygamních manželek. Pověstný je jistý obchodník s hady v Pathomu, který má ve svých šedesáti letech sedm manželek, jež mu povily pětadvacet dětí. Největší siamský pašák byl asi král Ráma II. Ten měl osmatřicet manželek a s nimi třiasedmdesát potomků.

Ve vedlejším Vietnamu žil v Hue bezkonkurenční císař Dao, v jehož harémech prý Thajsko 3čekalo na obšťastnění na 200 jeho chotí. A měly dost smůlu; jejich stopadesáticentimetrový pán a vládce se rozhodoval o sexu s nimi losovací metodou - měl oslíka, jenž vždy procházel harémem; u kterých dveří se zastavil, tam dlela ta šťastná žena, kterou tu noc čekala láska nebeská. Údajně si nebohé hurisky zoufale trhaly během svých denních procházek to nejšťavnatější lupení, aby ho v noci vystrkovaly ze svých dveří jako vějičku pro mlsného, leč notně přecpaného lichokopytníka.

Bangkok-Krungthep (Město andělů) - je zřejmě nejhříšnějším městem nejen Zadní Indie. Dokonce prý už dávno předstihl svými nepravostmi někdejší asijské Chicago jménem Saigon, z něhož si vojácí US Army udělali zlatý heroinový důl a v němž byl také nebývalý přetlak prostitutek. Thajsko jich dnes vykazuje na tři miliony, z toho je zhruba 40 procent dívek mladších 15 let. Ještě děsivější statistika tvrdí, že 60 procent z těchto kněžek lásky je nakaženo virem HIV. A to už přestává být legrace.

Podíl na tom mají rovněž nizozemští a němečtí sexuální turisté, jimiž se to v barech Pattaye či Bangkoku jen hemží. Dívek je však i přes tuto zahraniční výpomoc mnohonásobně víc a konkurence je velká. Nabízejí proto z oblasti sexu prakticky i teoreticky cokoli, mužům, ženám, pedofilním dědkům i perverzním stařenkám z vysoce civilizovaných zemí. Užijí si zde i jedinci, kteří se rádi převlékají za ženy. V hlavním městě je největší travestie show na světě.

Sál pro pár stovek zvědavců, jeviště, podobající se velkolepé divadelní scéně. Na dvě stě mladíků, převlečených za sličné ženy, šokuje ve dvouhodinovém představení nevěřícné diváky. Muži vzdychají nad andělsky půvabnými tvářičkami a dlouhými nohama tanečnic - tanečníků, jež zdobí pestrobarevné kostýmy. Vzdechy jsou ještě silnější, když si mužské heterosexuální osazenstvo uvědomí, že všecka ta fyzická krása patří thajským jinochům, s genitáliemi pevně přelepenými leukoplastem, jen aby byly jejich klíny co nejvíc žensky přitažlivé.

Thajsko 2Pravda, těch umělých hmot je na zmíněných, ženy imitujících postavách víc; počínaje silikony, jež z mnohých mužných hrudí vytvořily drobná ženská poprsí, a konče nastřelovanými vlasovými kořínky a umělými řasami. Byznys je byznys. Na své si přijdou i plastičtí chirurgové, zabývající se též odstraňováním šikmých očí a baňatých nosánků. Podívaná je to však velkolepá, zvláště když na jeviště vpluje obří pirátský koráb, plný odvážných korzárek...

V Thajsku se toho dá spatřit moc a moc. Sloni jsou symbolem této země, zvláště ti bílí, které mohl vlastnit pouze král. Čím jich měl víc, tím byl váženější. Dnes se u nás říká značným peněžním sumám kapříci, v Thajsku zase slonící. Přesto jsou tito tlustokožci, Buddha Nebuddha, stejně zotročováni jako přebytečné paní a dívky. Důkazem toho je představení tzv. vaginálních akrobatek.

Tajně jsem se vetřel do ilegálního doupěte, v němž se za padesát bathů předváděly dívky s neuvěřitelně vytrénovanou poševní muskulaturou. Bylo to úžasné. Hlavní protagonistky svým vnitřním svalstvem vypouštěly kroužky dýmu, který do svých útrob nasály z cigaret, vystřelovaly s přispěním stahů svého klínu na vzdálenost dvou metrů šipky, jež se zabodávaly do terčů nebo propíchávaly nafouklé balonky.

Mráz mi šel po zádech, když si do rozkroku nalily přes trychtýř dva litry vody či naskládaly asi dvacet žiletek, navázaných na motouzku, který pak ze sebe ležerním způsobem vytahovaly. Pak jsem byl do erotické předváděčky zapojen i já, jako zřejmě nejatraktivnější stařec z první řady (nutno dodat, že ty řady byly jen dvě a celkový počet diváků činil cca deset hříšných osob různého pohlaví). A pak to přišlo...

Dívka si zasunula do pochvy speciální otvírák, podobný těm pivařským české Thajsko 5provenience, potom mi podala plnou láhev coly, abych veřejně překontroloval, že uzávěr není povolený. Vyplnil jsem žádané a vaginální akrobatka si hrdlo láhve zanořila do rozkroku, zapřela se nahými patami a lýtky, sevřela svá nitrotělní svalová vlákna a uslyšel jsem jen tlumené syknutí - láhev byla otevřená. Druhou zkoušku (ochutnání, že jde skutečně o colalokův nápoj), jsem zdvořile odmítl se slovy, že mému věku už příliš ,,šugru" škodí. Snad jsem to milé děvče neurazil...

Thajsko je zajímavý kout zeměkoule, co má fotogenické slony, neúnavné krásky i báječné moře, pokud v něm nezuří tsunami. Doma je ale doma. Stejně však, už s horizontem siluet vysokých pecí před očima, obdivně vzpomínám na siamského obchodníka s kobrami a hroznýši, jak mohl bez rodinné vzpoury, sociálních dávek a viagry zvládnout sedm svých manželek...? Asi mohl...

Foto:
1) Ani thajští sloni prý nejsou v sexu žádná béčka...
2) Tancuj, tancuj, vykrúcaj po indočínsku
3) Sexy tanečnice a talentovaný mladík v jednom rovná se thajský travestita.
4) Smím prosit, mladý pane...?
5) Nebo raději strčit hlavu do krokodýlí tlamy?

Fotografie: autor

Převzato s laskavým svolením autora z Bretislav-Olser.enface.czzpět na článek