Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

TERORISMUS: Za výbuchem ve Vrběticích je Rusko!

Není náhodou, že na začátku své úvahy jsem uvedl citát jednoho z nejslavnějších ruských básníků druhé poloviny 20. století Jevgenije Jevtušenka. On je totiž aktuální i v nynější době. Tak to cítí mnoho Rusů, kteří se proti své vůli ocitli v emigraci.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VB

V97á25c90l37a37v 21B12o57k

23. 7. 2021 10:22

Ginzburg? Ten je stíhán pro krádež ve výši kolem 100 mil tolarů, pokud si to dobře pamatuji. V tom není nic politického. Zapomněl, ze u vesla už není Jelzin... to tenkrat vybranni mohli, že...

0 0
možnosti
JH

"Na základě informací, které mám k dispozici, a svých znalostí ruských reálií nepochybuji o zapojení Ruska do této teroristické akce ..."

A mám pravdu, protože mám pravdu.

0 0
možnosti
TK

Je to velký Logik!

0 0
možnosti
JP

Mandelštam, Achmatovová, Pasternak,Vysockij, Jesenin nebo Cvětajevová daleko předčili Jevtušenka, ale o nic nejde. Autor se ptá, co udělá Rusko s Vrběticemi. Něco už udělalo, něco má v záloze. Jako vždycky větší klacek než má oběť. Jestli to bude Su-30 nebo MIG-31, to se uvidí.

0 0
možnosti
TK

Co Majakovskij? Gorkij? Erenburg? Znám jich asi 2500, můžeme si dát soutěž.

0 0
možnosti
RM

autore je vidět, že přemýšlení Vám moc nejde. otázka: za kterým výbuchem? za prvním nebo za druhým? nebo snad za oběma? ...já tedy na pohádky moc nejsem...a že máme nezvratné důkazy? tak proč už se s nimi proboha nevytasíte? není přece nic lepšího než nezvratný důkaz. to vám s radostí potvrdí každý soud. jinak se to opravdu podobá šíření fejků,--bohužel od Vás.8-o

0 0
možnosti
PP

P73e46p64a 86P82e44p45a89x

23. 7. 2021 11:26

Souhlas, Vasilij přemýšlením dospěl k faktu že má pravdu a basta.

0 0
možnosti
MV

Místní soudruzi nevěří a dožadují se důkazů, které nemohou ze zákona dostat a přitom důkaz mají přímo gigantický neboť důkazům, které předložila BIS podlehla i Babišova vláda, která se při nejlepší vůli nedá označit za protikremelskou a navíc držená u moci místním, vrbětickou kauzu mlhou ze všech sil zahalujícím, šéfem prokremelské páté kolony.

0 0
možnosti
VN

To argumentace jak s ricinem... "Oni tomu věří - tak to musí být prrravda!"

0 0
možnosti
LB

Ján Kollár, 1824: Horší nežli divé války, hromu, ohně divější, zaslepenec, na své když zlobu plémě kydá.

0 0
možnosti
JZ

Například čeští zaslepenci, kteří kydají zlobu na svou zemi a např. v kauze Vrbětice. :-)

0 0
možnosti
Foto

A já jsem si pořád říkal:

"Kdo může za výbuch ve Vrběticích?"

Už to vím! Díky, mnohonásobné díky, pane Vitaliji Ginzburgu.

0 0
možnosti
JV

Buď Rusko, a nebo Sněhurka a sedm trpaslíků. Klidně ovšem odpřísáhnu to Rusko, je-li je to potřeba. I když důkazů jsem registroval pro obě varianty přibližně stejně. Samozřejmě chápu, jsou tak tajné, že by mne až mohli ohrozit!! Ještě pamatuji dobu, kdy také bylo žádoucí zaujímat zásadové postoje. Zaujmu bez problémů. Na článku mne nejvíc zaujala ta konstatace o nezávislosti našich tajných služeb, co jsou kontrolovány našimi politiky. To doopravdy úplně vyráží dech. Nejlépe to bylo k poznání podle zadýchání, když Babiš s Hamáčkem doběhli na tu tiskovku v sobotu večer, aby to stihli dřív, než to tajné služby naserviruji Bakalovym médiím, aby jim rozhýbali zadek. To byl koncert liberální demokracie a jedinečný doklad, že zadání pro naše tajné služby vzniká zásadně v téhle zemi. Dojetím se mi ani nedaří všem poděkovat.

0 0
možnosti
FN

Tak vyjádření podnikatele s několika pasy bychom tu měli, nyní ještě dojičky, hutníka a pracujícího inteligenta.

0 0
možnosti
Foto

Chtělo by to i dopis 99 Pragováků, kdyby ta firma existovala.

Uz neexistuje, takže to nahradi dopis 99 pracovníků spolecnosti Alza.cz ;-)

0 0
možnosti
VZ

"Autor je ruský podnikatel žijící v České republice"

Ti nejstátotvornější a nejuvědomělejší tvrdí, že russákovi nelze věřit ani pozdrav.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz