16.8.2022 | Svátek má Jáchym


TERORISMUS: Nesmíme zapomínat

18.7.2016

Poněkud mě popuzují ty sdělovací prostředky, které celý den zdůrazňují, že teroristický vrahoun z francouzské Riviéry prý nebyl napojen na žádnou teroristickou skupinu přesto, že se k němu, spíše pro naše zmatení, už přihlásil tzv. Islámský stát. Svědčí to buďto o naprostém nepochopení ideologie politického islámu, anebo o záměrné snaze udělat z atentátníka pouhého duševního pomatence, který přece nemůže být spojován se svým náboženstvím. Jak skvěle politicky „korektní“. Tomuto pokusu nás opět obelhat nemůžeme věřit, a připomenu vám proč.

Jakýkoli „správný muslim“ je totiž potenciální terorista. Domníváte se, že ne? Správný, tj. svého boha bezpodmínečně poslušný muslim, se řídí svatými a neměnnými texty svého náboženství, které na několika místech tvrdí, že zabít jakéhokoli bezvěrce není hřích. Určité verše těchto textů (korán a sunny) takové jednání dokonce nařizují. Tohle již analytici politického islámu (např. CSPI) mnohokrát doložili a prokázali, ale my, bohužel, rádi zapomínáme.

Je pošetilé a zavádějící dělit muslimy na umírněné a radikální. Každý pravověrný muslim může být zároveň obojí, protože učení jeho víry je dualistické. Dělej to, co ti radí či přikazuje tvůj duchovní vůdce. Nemůžeš-li zabít, předstírej mírumilovného. Bezvěrcům můžeš beztrestně lhát. Jak budeš prokazovat svou pravověrnost, závisí na pokynu tvého duchovního.

Proto jsou jejich náboženská centra tak nebezpečná. Nikdy nemůžeme vědět, co odtamtud můžeme čekat, lze to možná jen zhruba odhadnout. Bylo už mnohokrát prokázáno, že čím je muslimská komunita v daném státě početnější, tím větší nebezpečí odtamtud hrozí. A to je přesně případ Francie. Imámové mohou svým věrným nařídit taktickou zdrženlivost a povolit jim tzv. „ulehčení“. Anebo mohou také říci: Vezmi svou zbraň (a to může být i automobil), běž a zabíjej!

Islámský terorista nepotřebuje žádné spojení s teroristickou organizací, jak ho chápeme my. Jeho skutečným spojením je jeho bigotní víra. Pak stačí jen nepatrný impuls, a někdy ani to ne, a je na světě další tragédie a desítky či stovky mrtvých nevěřících. A že při tom útočník většinou zahyne? Jemu to nevadí, on si to přeje. Má za to slíbeno Alláhovo království nebeské.

Neměli bychom zapomínat na stále rostoucí počet našich obětí od chvíle, kdy se islám začal ve velkém tlačit do Evropy a dalších koutů Západního světa. Už je počítáme v tisících a přibývají po stovkách. Necháme si to líbit dál, anebo se konečně probudíme, vyházíme quislingy z řad našich politiků a postavíme se na odpor dříve, než bude doopravdy pozdě?Léto venku s eMiminem: Na co se těšit v 7. soutěžním týdnu?
Léto venku s eMiminem: Na co se těšit v 7. soutěžním týdnu?

Léto venku s eMiminem je tady! Každý týden budeme soutěžit o fantastické ceny v celkové hodnotě 298.000 Kč. Sdílejte své letní zážitky, hodnoťte...