1.4.2023 | Svátek má Hugo


Diskuse k článku

TERORISMUS: Bezpečný úkryt býval v Praze

Před padesáti lety palestinští teroristé zavraždili na olympiádě v Mnichově nevinné lidi. Tyto zločince vycvičila a vyzbrojila rovněž asádovská Sýrie, která jim poskytovala též azyl a diplomatické krytí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Lukešová 15.9.2022 19:00

Pane Vaňku, píšete, že nemáte nic proti Židům, že jen neadorujete, ale vy Židy denunciujete tím nejhorším způsobem, o Židech píšete pouze negativně, takže jste antisemita, je to váš postoj, na který máte nárok, ale nesouhlasím s vámi. Nelíbí se mi osobní výpady vůči vám, ale váš antisemitismus se mi také příčí.

M. Vaněk 15.9.2022 20:32

Paní Lukešová, tohle je jen popis skutečnosti. Pokud by za popisovanými událostmi stáli třeba Češi, měl bych stejný názor; Pravda a Spravedlnost jsou totiž u každého znás hluboce uloženy v podvědomí, a někteří mají onen smysl trochu více vyvinutý nebo vybuzený, chcete-li. Hledání Pravdy je odvěká nutkavá potřeba každého z nás, liší se jen úrovní každého jedince. I tak se každému dostane jen patřičný segment, odpovídající jeho připravenosti Pravdu unést. Ale zpět k židům. Vnímáte-li mé popisy historie jako antisemitismus, připomínáte mi nacisty, kteří také hledali nepřítele za každou cenu. To je totiž ta nejsnažší cesta jak odvrátit pozornost od skutečnosti, a rozptýlit vnímání mas skrze pseudoproblémy. Všimněme si, že fašismus, komunismus, kapitalismus, i antisemitismus jedou na stejné vlně, a vše se slévá v jeden celek a končí u stejných dveří - totalita. Socialismus jsme zažili, kapitalismus končí s podobnými potížemi, a semitismus tak skončí také. (máme-li věřit Proroctví, internet a jejich symbolika bude jejich zkázou - www - 666...). To, že se po staletí utajované pravdy vyjevují zrovna v tuto dobu není náhoda, která jak víme, neexistuje - vše se děje v řádu věcí. A neustále omílaný "antisemitismus" je jen zástěrkou pro židovské udržování moci - proč je třeba zapovězeno zkoumání holokaustu? Proč jsou matematici, kteří poukazují na zjevnou nelogičnost nacistů a technická maxima např. plynových komor při likvidaci židů pronásledováni? Proč proti spisovateli, který si dovolil ve Francii kritizovat islám, podala trestní oznámení právě židovská organizace?

A na závěr zajímavost, o které píšu:

https://truthoverevil.weebly.com/jewish-world-population.html

Jak mohla židovská populace po válce zůstat stejná, když jich údajně 6 mil. zahynulo? O tom, že počty se stále mění, psát ani netřeba.

H. Lukešová 15.9.2022 21:16

Jenom k holocaustu. Ne židovská populace nebyla stejná před a po válce. Před válkou žilo na světě 18 milionů Židů, po jejím skončením jich žilo jenom 11 milionů a v současnosti jich je 15 milionů. Takže se mýlíte.

M. Vaněk 15.9.2022 22:01

Z odkazu je zjevné, že se mýlíte; odzrojovaná data jasně ukazují, že populace židů za II. sv. války nebyla takřka dotčena; před válkou žilo cca 15,7 milionů (World Almanac, 1938, pg. 510), po válce 15,6 (World Almanac USA, 1947, pg.748). Není to náhodou ona židovská manipulace, o které píšu, a vy mi ji vyvracíte? Komu vlastně sloužíte? A pokud tak milujete židy, proč se neodstěhujete do země zaslíbené? Neplatí tady náhodou ony Protokoly sionských mudrců, o kterých tvrdíte, že jsou fake? Zvláštní, že ale ten popis působnosti židů a jejich mimikry v dané oblasti sedí dokonale. Nebo máte jiná data, která bychom měli znát, ale z nějakého důvodu je nevidíme? Proč se počty "obětí" na desce u Osvětimi mění? Proč židé z celého světa neemigrují do svého státu a svaté země, kterou tak milují? Proč jsou např. na Ukrajině ve vedoucích pozicích země 9/10 židé? Je tento poměr i v dalších státech, včetně středoevropských kolonií? ;-D

H. Lukešová 15.9.2022 22:12

Ne, není to žádná manipulace a nikomu nesloužím. Protokoly jsou falsum a zde mám jiná data...Ano, Izrael miluji, ale odpovím vám stejně hloupě jako vy mně, pokud tak milujete Rusko, tak proč se tam nevystěhujete? Hloupé, že...

https://echo24.cz/a/S45vB/svetova-populace-zidu-na-urovni-pred-holokaustem-vetsinou-ziji-v-izraeli-a-usa

M. Vaněk 16.9.2022 16:54

Popíráte Světový almanach jako objektivní zdroj? 8-o Váš příměr kulhá na obě nohy: nemiluju Rusko, ale nesnáším nespravedlnost, a pokud je pravda na straně Ruska, stojím za ním. Až bude pravda na straně Izraele, budu tam také... A tak se ani nemusím nikam stěhovat; zatím co vy, židé, přeci toužíte po rodné hroudě, nebo ne? Vždyť to neustáleroztrubuje te do celého světa, jak se všichni chystáte do země zaslíbené, a stále chystáte a chystáte..., ale z nějakého důvodu ne a ne tam odcestovat... Není to proto, že Protokoly praví něco o ovládnutí životního prostoru, a postupné zotročení gojimů v místě čase? Zatím tomu vše nasvědčuje. Jinak jste cudně pominula onen fakt, že počty "obětí" se stále mění... Ale nic ve zlém, osobně je mi celkem jedno, komu či čemu kdo slouží - zákon karmy je neúprosný, a každý sklidí jen to, co zasel.

H. Lukešová 17.9.2022 14:47

Pravda je samozřejmě na straně Izraele, ne Arabů...A Protokoly jsou falsum, jediný, kdo chce ovládnout svět jsou muslimové, kteří už západní Evropu tak i tak ovládl a vaše vylhané "zdroje" samozřejmě odmítám, nezakládají se na pravdě. To, že stojíte na straně Arabů, vypovídá o vás.

M. Vaněk 18.9.2022 10:06

Jestlipak víte, že židé stáli za jedním z největších masakrů v 80 ́letech v Libanonu, kde křestamslá sekta pod dohledem Izraele zmasakrovala skoro 4 tisíce civilistů během dvou dnů v uprchlických táborech? Těhotným ženám vyřezávaly plody, muže kastrovali, novorozeňaťa sekali vejpůl... Stále jste na straně židů? Jistě - protože jste nebezpečná fanatická sektářka.

H. Lukešová 18.9.2022 13:39

A co vy, jak můžete hájit islám, který má na svědomí tolik vražd a teroristických útoků? To si říkáte vlastenec a přitom hájit islámský terorismus? Vy musíte být muslim, jiné vysvětlení vaši lásky k islámu a nenávisti k Židům nemám. 5.září bylo výročí Mnichovského masakru.

Jak po tom vše můžete obhajovat palestinské teroristy? Vy jste muslim a terorista, nikdo normální takové zločiny omlouvat nemůže. A v Libanonu vraždili křestané, plačte a stěžujete si u papeže? Ano, jsem na straně Izraele, na straně civilizace proti islámskému barbarství.

M. Vaněk 18.9.2022 15:52

Co to zase melete, paní Lukešová? Proč odpovídáte otázkou? Protože realita je krutá, a vaše svědomí na ni naráží na jak loď na molo? Ale to je pochopitelné - slaboši musí k někomu přilnout, aby měli pocit bezpečí...

H. Lukešová 18.9.2022 16:13

Já mám svědomí naprosto čisté, pane Vaňku, já jsem nic zlého neudělala, žiji dobrým a spořádaným životem a vy jste také neodpověděl na otázku vaši obhajoby islámu a muslimů. Stejně tak Izraelci se nemusí omlouvat za to, že žijí a že zatím úspěšně dokáží čelit islámskému terorismu. Když vy si vlastně přejete Evropu podrobenou islámem.

M. Vaněk 18.9.2022 18:22

Člověk s čistým svědomím, který napíše, že za všechno mohou ti ostatní, je buďto blázen, nebo fanatik... Pak je ovšem otázkou, zda ono "čisté" svědomí není jen omezené vnímání s nejasnými prognózami.

H. Lukešová 18.9.2022 19:05

Vy máte co povídat, když z veškerého zla na světě viníte Židy. A proč hájíte islám a muslimy?

M. Vaněk 19.9.2022 8:18

Opravdu si neuvědomujete, že násilí těch "dobrých" je naprosto stejné jako násilí těch "zlých"?

L. Kuča 15.9.2022 23:09

Chcete naznačit, že za 2. světové jezdily plné vlaky Židů do Treblinky, Mauthausenu, Ravensbrücku a podobných ústavů na ozdravný pobyt? V tom případě Vám chci popřát stejně vlídného systematicky germánského zacházení, jakého se tam dostalo jim. Asi byste rychle změnil nejeden názor. Pokud byste ovšem neproletěl komínem.

I. Schlägel 16.9.2022 8:48

Diskutovat s myšlenkovým prvokem je ztrátou času.

M. Vaněk 16.9.2022 16:19

Máte pocit, že chci něco naznačovat? Není to napsané dostatečně srozumitelně?

M. Vaněk 15.9.2022 17:51

A něco málo k realitě:

https://www.facebook.com/100051688610476/videos/1023126885034139

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=5436029663154582&set=p.5436029663154582&type=3

J. Jurax 15.9.2022 13:36

Ano.

Zejména jistý Uljanov, o němž Wiki praví - cituji - "Jeho dědeček Moše Ickovič Blank (rusky Мойша Ицкович Бланк), otec jeho matky, byl žid, který konvertoval k pravoslaví. Prababička z otcovy strany byla kalmycko-mongolského původu, babička jeho matky byla Povolžská Němka luteránského vyznání. Sám Lenin byl pokřtěn jako pravoslavný křesťan" - konec citátu, a pak Gruzín Džugašvili. A ovšem jistý Bronštejn, známější jako Trockij.

O. Machluf 15.9.2022 6:40

Dokud se likvidují navzájem, je od nich aspoň relativní klid.

R. Langer 15.9.2022 7:40

Není. Oni se likvidují navzájem, a pod tou záminkou infiltrují EU, aby tady mohli vesele pokračovat. Ve Švédsku se jim to už prakticky podařilo. Předpokládám, že bude následovat Francie. Už se těším, jak bude pan Mařák obohacen. Ba já mu to ze srdce přeji, jako on nám všem! ;-€

O. Machluf 15.9.2022 17:41

Jaké si to Evropa udělala, takové to má. Bohužel za její pitomost budou platit obyčejní Evropané. V Izraeli s podobnými zmetky neděláme citáty, za což by nás EU neměla trapně kritizovat, ale následovat našeho příkladu. Abú Daud, ať se snaží v pekle, se musel roky ohlížet přes rameno. Musel mít v krčních svalech příšerné křeče.