25.9.2023 | Svátek má Zlata


Diskuse k článku

TEROR: Odešla po 22 letech v kómatu

Ve středu 31. května zemřela po 22 letech v kómatu Chana Nachenbergová. Jedna z těch, kdo seděli 9. srpna 2001 v pizzerii Sbaro na rohu jeruzalémských ulic Krále Jiřího a Jaffské ulice, když tam před 14. hodinou, v době odpolední špičky, přišel arabský terorista Izz al Din Šuheil al Masri. Pizzerie byla plná návštěvníků, čilý ruch panoval i v jejím okolí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Lukešová 2.6.2023 14:12

Dnes před 58 lety (2.6.1965) vznikla teroristická organizace- Organizace pro osvobození Palestiny. Agenti sovětské KGB vymysleli do té doby neexistující "palestinský národ".

Arabové, co se od té doby označují za "Palestince" jsou nerozeznatelní od Egypťanů, Saudů, Libanonců, Syřanů....atd., jsou to lidé se stejným jazykem, kulturou a náboženstvím. A od té doby nastala éra mezinárodního terorismu. Tzv. Palestinci z Fatahu a OOP začali vraždit Izraelce a Židy na celém světě.

H. Lukešová 2.6.2023 4:52

Palestinský terorismus bohužel bují neustále. Každý den palestinští teroristé vrhají kameny na židovské obyvatele v Judeji a Samaří, mimo jiné i kameny můžou zabíjet, útočí noži, sekerami, střelnými zbraněmi v Judsku a Samaří, ale i v samotném Izraeli.

Naposledy dne 30.5.2023 palestinský terorista v Hormeshi v Samaří zastřelil 32letého Izraelce Meira Tamariho, otce dvou malých dětí. Smutné. Další mladý Žid v Zemi Izrael přišel rukou arabského vraha o život, jen proto že je Žid.

Izrael kvůli tlaku mezinárodní levice má svázané ruce. Stejně Izrael jednou bude muset provést opět někdy velikou vojenskou operaci, která alespoň na čas poseká trávu, tj.- že palestinští teroristé budou na čas ochromeni.

Čím dál tím víc chápu zoufalé apely Itamara Ben Gvira k zavedení trestu smrti pro teroristy. Co se stane? Izraelci buď teroristy zneškodní při zatýkací akci, nebo když hůře, tak zadrží je, soud je poté pravděpodobně odsoudí k mnohaletému žaláři, nebo až na doživotí, no a Palestinská samospráva z peněz evropských daňových poplatníků začne vyplácet vrahům, či jejich rodinám, důchod, který je mnohem vyšší než platy civilních zaměstnanců. Podpora palestinských teroristů je ostuda EU.

Tato finanční podpora palestinské násilníky motivuje k terorismu. Kdyby, dle mého, názoru byli teroristé popraveni, možná by ubylo teroru a teroristé by přestali zatěžovat státní rozpočet. Židovský stát platí arabským vrahům, jak absurdní.

H. Kotaz 2.6.2023 5:17

Proč by nebujel, když ho euroatlantický křesťanský region podporuje i penězi, místo aby donutil arabské země k ukončení palestinských teroristů !

H. Lukešová 2.6.2023 5:36

Ano a ještě zapomněla jsem ještě zmínit, že zavražděný Meir Tamari byl příbuzný další oběti palestinského teroru Esther Horgan, která byla zavražděna palestinským teroristou v prosinci roku 2020. poblíž města Tel Menashe v severním Samaří dne 21.12.2020.

Palestinský Arab ji ubodal k smrti, posléze jí kamenem rozrazil lebku a její tělo zanechal v lese poblíž města a komunity, kde žila. Tohle všechno MY VŠICHNI financuje, všichni, do jednoho.

H. Kotaz 2.6.2023 7:02

Financují politici - bez našeho vědomí, či podpory.

H. Lukešová 2.6.2023 10:04

-ještě jsem zapomněla zmínit-

M. Arnav 2.6.2023 22:52

Proč tam máte tolik chyb? OOP vznikla 2.6.1964, a ne 1965, osada, kde zavraždili Izraelce, se jmenuje Hermeš, nikoli Hormesh, a izraelská armáda "nemá svázané ruce kvůli tlaku mezinárodní levice", ale podniká protiteroristické akce skoro každý den. Měla byste číst i jiné servery než ty osadnické.

H. Lukešová 3.6.2023 9:27

Za chyby v textu příspěvku se omlouvám, (vznik OOP a osady Hermesh) se omlouvám, příště budu pozornější, avšak levicové servery typu Haaretz číst nebudu, to raději ty osadnické, které jsou fakticky přesné, prosté levicové propagandy.