Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

TEROR: Co Blinken odmítá vidět?

Osamělý vlk je člověk, který se pohybuje mimo hranice své společnosti a přinejmenším v kriminálních případech provádí něco sociopatického. Oba teroristé v Jeruzalémě jednali v naprostém souladu s normami a očekáváními své společnosti. Rodiče střelců je chválili jako hrdiny.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Clanek je preklad z anglictiny clanku Caroline Glickove, ktery vysel v 3. unora v JNS. Obsah je dulezity a spravny, ale prava autorka by mela byt uvedena.

0 0
možnosti
FN

USA pokračují v politice, kterou zde uskutečňovala Velká Británie mezi světovými válkami. Preferovala zájmy muslimů a potlačovala snahy o emancipaci židovského národa ve své domovině. Přitom porušovala dohody i sliby, které dala v průběhu 1. světové války. Zacházela přitom tak daleko, že židovské uprchlíky, kteří mířili do svaté země vracela zpět do Třetí říše, kde je čekalo průmyslové zplynování. Preferování muslimů v Palestině se dělo a stále se děje jen proto, že se vychází vstříc ekonomickým a mocenským zájmům Velké Británie a USA v arabských státech, především v ropných despociích.

0 0
možnosti

Je to marný je to marný je to marný. Paní Lukešová nás, kteří nesouhlasíme s tím, že události jsou jen jednostranně, tentokrát v neprospěch židů vykládany přesvědčovat nemusíte. Ty ostatní ( i přes všechnu korektní snahu) nepřesvědčíte. Tím netvrdím, že ze strany židovské společnosti je vše křišťálově čisté ale souhlasím s tím, že ta zaslepenost a zášť přichází z druhé strany.

0 0
možnosti
MG

Nenávist Arabů vůči Židům je důsledkem masivního přistěhovalectví Židů do Palestiny, které začalo po první světové válce. Přistěhovalectví vždy vyvolává nenávist a tato nenávist je zcela racionální. Reakce Arabů je podobná jako reakce všech domorodců při příchodu nové populace a chovají se podobně jako američtí Indiáni vůči evropským kolonistům.

Přistěhovalectví vždy škodí domorodcům a domorodci vždy proti přistěhovalcům bojují.

0 0
možnosti
JB

To je sice pravda, ale nenavist mohla davno odeznit, kdyby ji nekdo (i zvenku) nepodporoval.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz