23.10.2020 | Svátek má Teodor, Theodor


Diskuse k článku

SVĚT: Vzpomínáte na Naamu? A na Alexeje?

Upřesním: Na Izraelku Naamu Issacharovou a Rusa Alexeje Burkova. Ona byla odsouzena v Rusku, on byl zadržen v Izraeli na základě mezinárodního zatykače vydaného Američany.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Dubravský 30.6.2020 19:25

Naama své pružné tělo prostě inzeruje.

P. Weisskopf 30.6.2020 8:42

Na oba si pamatuji ale má to dvě roviny. Ta první a nesporná je že oba jmenovaní porušili zákon. A ta druhá je výše trestu za jeho porušení. Ad 1. Oba byli vinní tím že porušili zákon a to v tomto případ tu ženu neomlouvá. Ad 2. Výše trestu byla daná zákonem v nějakém rozpětí. Chlap vinu přiznal a obdržel trest. Ona vinu nepřiznala, odmítla si na rozdíl od chlapa požádat o milost. A co tím dokázala. Měla marihuanu. Měla. Takže to potom co bylo bylo politické divadlo a nebo poučení že když chceš porušit zákon tak musíš být připraven nésti následky.

F. Navrátil 30.6.2020 8:06

Jsou jen dvě možnosti. Buď je Naama neskonale hloupá nebo byla její cesta přes Moskvu připravená provokace. Po celou dobu svého zadržení mohla volně komunikovat s médii a po vynesení rozsudku byla vyzvána, aby požádala o milost. Což odmítla. Tak musel o milost požádat izraelský premiér. A celé to proběhlo za mediálního humbuku, jehož je pan Stejskal součástí.

M. T 30.6.2020 8:01

Jen děvče naprosto mdlého rozumu si může vzít zrovna do letadla 9 g marihuany...

R. Langer 30.6.2020 10:35

S tím bych souhlasil...