28.3.2020 | Svátek má SoňaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SVĚT: Vyděsí radikální islám Západ až k paralýze?Výpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 5, poslední: 1.9.2017 21:26, přehled diskusí

No, je-li pravda, co se píše o šílené Anděle:
Autor: J. Jurax Datum: 30.8.2017 18:41

pak je to děsivé.

Rezignuje na obranu své vlasti jenom proto, že by případné fotografie z odrážení nájezdníků mohly zkazit pohodu citlivým konzumentům médií a jí zkazit image. To je šílené - takhle nereaguje státník, ale politikaříček x-tého řádu.

Ani se mi nechce věřit, že by byla až tak šílená ... a teď jim tam kazí pohodu a jí image ti nájezdníci jaksi in natura.

Kdysi dávno mnozí varovali před německým nacismem a Hitlerem a nebylo jim popřáno sluchu - appeasement zvítězil. Dnes také mnozí varují před islámem a nájezdem připrchlíků, oficiální činitelé lžou, mlží, žvaní, potlačují informace za spolupráce prodejných novinářů - appeasement vítězí. Protože aby si lidi neuvědomili, co znamená islám v Evropě.

A bránit vlast se nesmí - EU se na to dívá nevlídně, protože by to bylo vůči nájezdníkům nehumánní. Doba vymknuta z kloubů šílí.

Re: No, je-li pravda, co se píše o šílené Anděle:
Autor: J. Kombercová Datum: 30.8.2017 19:37

Protože všichni v tom létě 2015 řvali na Maďary, když se snažili hlídat svoji (a tím pádem i další) hranici... a všichni ti přicházející chtěli k Mutti Merkel. :)

Re: No, je-li pravda, co se píše o šílené Anděle:
Autor: M. Prokop Datum: 30.8.2017 20:34

Hranici, kterou měli hlídat už Řekové, kteří na vše srali, jen stahovali připrchlíky o peníze a posílali je dál.

Re: No, je-li pravda, co se píše o šílené Anděle:
Autor: J. Kombercová Datum: 30.8.2017 20:54

Jj.

Re: No, je-li pravda, co se píše o šílené Anděle:
Autor: J. Schwarz Datum: 1.9.2017 21:26

Němci dokáží úžasné věci, ale jsou beznadějně stádní, kolektivističtí tvorové. I když v budování socialismu byli realističtější než bolševici. Ideologové nacismu předpokládali, že pokud se vybudování socialismu má někomu podařit budou to Němci ochotní bez odmluvy dodržovat sebeidiotštější nařízení a ani ne tak obětovat osobní štěstí "zájmům celku", ale zájem ceklu vnímat jako osobní štěstí. Jenže také pochopili, že ani němci si nedokáží splnit sliby socialismu z vlastních zdrojů, že je to možné jen na úkor někoho jiného - zotročení "podřadných ras". Židi byli spíš příliš schopnou konkurencí. No, nakonec si němci ukousli přece jenom moc velké sousto když si proti sobě poštvali prakticky celý svět. No a teď to zkoušejí přes humanismus , emoce a milování "bližního svého". Přeju jim, aby dopadli s Merkelovou jako tenkrát s Hitlerem.