26.1.2021 | Svátek má Zora


Diskuse k článku

SVĚT: Už těch keců bylo dost

V zásadě si řekněme, že hovadskost myšlení všech těch bojovnic a bojovníků proti sexu a všeho kolem, jak to provozuje lidstvo od začátků civilizace, nakonec neuspěje. Tedy včetně svádění, osahávání, nabízení atd., které nikdo nikdy nezničí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Netzer 20.11.2017 10:19

Re: zajímavé

Vyvodit z Vlkova paskvilu důsledek, že "aktivity typu "mee too" jdou ruku v ruce s adorací Islámu", je dalším projevem českého hysterčení o islámu.

J. Anděl 20.11.2017 10:29

Re: zajímavé

Divila byste se, jak moc se mýlíte. Sleduji český islám téměř z první ruky.

Že nejste schopna odlišit mírnou nadsázku, ale není vaše vina, to je prostě nedostatek formátu internetových diskuzí. Mrkací smajlík by mohl napovědět, ale samospasitelný není.

A. Nový 20.11.2017 10:43

Re: zajímavé

No jo p.Vlk histerčí. Co vy, pí.Sybille net zero?

https://www.youtube.com/watch?v=46XT_NY14nE&index=2&list=RDiB5eBM09qBE

R. Gramblička 20.11.2017 12:43

Re: zajímavé

Většina těch aktivistů, co se nesou na vlně Metoo a kážou o sexuální morálce jsou titíž, co adorují nebo aspoň ospravedlňují Islám a jeho pronikání do evropské kultury.

P. Klíma 20.11.2017 7:22

Děkuji! Děkuji! Děkuji!

Tfuj Kolalokově limonádě!

Tfuj politické korektnosti!

R. Gramblička 20.11.2017 7:18

zajímavý pohled na věc

nabízí Petr Hampl na svém blogu

http://petrhampl.com/obtezovani

A. Bocek 20.11.2017 7:09

Je zajímavé,

že nejvíce proti harašení bojují ženy, o které většina mužů ani kolo neopře. jinak je to celé bojem proti přírodním zákonům, proti biologické podstatě lidského rodu. Doporučuji jim také zkusit bojovat proti gravitaci, třeba taková cihla padající z druhého patra by byl vhodný objekt.

J. Schwarz 20.11.2017 7:08

Jen bych dodal,

že i ke zdárnému dokončení oněch manipulací ženské potřebují chlapy. Vždyť ty rozvodové zákony kdy chlapa oberou o majetek neprosadily samy. Nakonec, na konci donucovacího řetězce státu je policajt, většinou zase chlap s pendrekem a pistolí, který soudní výroky vynucuje pokud by se snad odsouzený zdráhal podřídit. Třeba ty rozvodové zákony si vytvořili chlapi sami proti sobě, aby ti nejbohatší neměli harém a ostatní by ostrouhali. Takhle sebohatejm sex setsakra prodraží a šanci mají i ti ostatní.

A. Alda 20.11.2017 12:19

To je pravda.

Bez hloupých a nadržených mužů by vůbec nic nesvedly.

P. Maleček 20.11.2017 6:41

Však už v Starých pověstech českých ....

Po smrti kněžny Libuše dívky z její družiny zjistily, že již nepožívají takové vážnosti a počaly připravovat ozbrojený boj proti mužům.

Muži se však přes varování knížete Přemysla (který z osobní zkušenosti věděk co je Libušino hejno zač) jejich přípravám jen smáli. Vlasta poslala mezi muže nejkrásnější dívky, aby muže svými půvaby okouzlily. A pak sama vedla útok proti krasavicemi omámeným mužům, které snadno porazila a začala mužům vládnout....

.... No a pak že se dějiny neopakují. Tenkrát se však muži ještě vzpatovali (znechuceni intrikánstvím a falší jisté divoké Šárky, což odnesl Ctirad i se svou družinou), ale dnes kdoví.

Zvlášť když si dnes vychytrale mocichtivé ženštiny na svou pomoc z islámských krajin povolaly divoké válečníky s mocnými kyji, proti nimž je výbava místních mužů až k pláči.

Z. Lapil 20.11.2017 12:58

Re: Však už v Starých pověstech českých ....

Ve skutečnosti ten příběh svědčí o tom, že ženy byly rovnoprávné už v době, kdy se to tak nejmenovalo. Pozvat na hostinu a opít, to byla tou dobou standartní taktika.

Pro potěšení viz Terry Pratchet - Zajímavé časy: Člen tuším sedmičlenné barbarské družiny tomuto nápadu oponuje: "Vždyť jich je 750 000". "No jo, vlastně... Tak by se uvařilo něco jednoduchýho, nějaký špagety nebo tak".

J. Krásenský 20.11.2017 5:53

V posledním Echu

jsem se dočetl definici sexuálního násilí, totiž sexuální násilí je vše, co žena za sexuální násilí považuje. Jestliže se této definice chopí muži, tedy, že sexuální násilí je vše, co muž za sexuální násilí považuje, skončí ženy v nikábu a domu nevylezou, jen pod dozorem dospělého muže. To jen na okraj, proč pokrokové gender feministky tolik obhajují islám.

J. Babjak 20.11.2017 5:34

Bibli bych moc necitoval, ta se v rámci politické korektnosti jistě dočká revize a zrovnoprávění. Jsme přeci modrení společnost.

L. Bystrý 20.11.2017 2:23

Žádné „násilí na ženách“ neexistuje!

Soudruh a soukmenovec Vlk má jako obvykle leninskou pravdu: Bojovnice za tzv. rovnoprávnost žen jsou hovada, odjakživa. Cožpak ženštiny mohou být rovnoprávné nám lidem?! No nemohou, to dá rozum každému roduvěrnému Čechovi a Rusovi; viz např. http://zpravy.idnes.cz/facka-pohlavek-domaci-nasili-rusko-d5b-/zahranicni.aspx?c=A170127_152401_zahranicni_bur

Ano, každá, zdůrazňuji KAŽDÁ, ženská může být ráda, když o ni člověk projeví zájem. Proto nemá dělat okolky, a má mu IHNED vyhovět – přesně tak, jak s.s. Vlk píše. Prostě: Nic takového jako „znásilnění“ neexistuje.

A svoji ženu mohu zbít jako koně, zvláště tehdy, když odmítne splnit (RADOSTNĚ splnit!) můj rozkaz.

Prostě: Už abychom byli osvobozeni od EU a NATO okupantů, konečně, po předlouhých 28 letech! Pak vláda našeho Babiše navrhne změnit současné NELIDSKÉ proženské zákony, vnucené nám euroamerickými okupanty. Ano, až naše zákony budou konečně stejné jako ve Velikém Rusku, pak si bojovnice za ženská práva u nás v Západní Asii opět ani neškrtnou.

Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!

J. Vintr 20.11.2017 2:44

Re: Žádné „násilí na ženách“ neexistuje!

Měl byste se možná naučit číst. Pokud je váš problém v chápání čteného textu, pak se s tím dá ovšem těžko něco dělat.

D. Bystriansky 20.11.2017 5:45

Re: Žádné „násilí na ženách“ neexistuje!

Překlasifikoval bych to na duševní exhibicionismus. U dotyčného, chronický stav.

R. Gramblička 20.11.2017 7:35

Re: Žádné „násilí na ženách“ neexistuje!

nekrm trolla, zachráníš diskuzi

J. Lambert 20.11.2017 7:21

Re: Žádné „násilí na ženách“ neexistuje!

Muj Boze, pane Bystry, jak Vy jste tupy....!

P. Klíma 20.11.2017 7:27

Bystrý, vy jste LGBT? Nebo jen obyčejný hňup?

R. Jonák 20.11.2017 9:14

Re: Žádné „násilí na ženách“ neexistuje!

Jak se něco takového jako jste vy může jmenovat Bystrý to opravdu nepochopím.

J. Kanioková 20.11.2017 14:12

On se jmenuje Švehla, ne Bystrý

S. Netzer 20.11.2017 17:09

MÝLÍTE SE DISKUTÉRKO KANIOKOVÁ,

on se jmenuje Till Eulenspiegel.

P. Vaňura 20.11.2017 12:42

Bití neposlušných žen přímo NAŘIZUJE sám Prorok Mohamed

Více viz Korán, Sůra 4. Začíná "Ve jménu Boha milosrdného a slitovného. Muži jsou nadřazeni ženám, protože Bůh dal jedněm přednost před druhými..."

L. Bystrý 20.11.2017 15:13

Kam se hrabou muslimové na nás Západoasiaty!

Občane Vaňuro, Vy jste buď nic nepochopil, nebo jste nepochopitelně neinformovaný; vážně. Na imperialisticko-sionistické síti (tzv. webu) si můžete najít autentické muslimské návody k trestání neposlušných ženštin; já je sem dávat nebudu, neboť jsou vesměs v jazyce nám roduvěrným Slovanům ZCELA cizím.

Každopádně: Muslimské autority zakazují trestat ženštiny před dětmi, zakazují používat nástroje typu obušků, ocelových tyčí apod. Zakazují dokonce – to je už úplně scestné – neposlušné ženštině nejen lámat ruce a nohy, ale i POUŠTĚT KREV!!

Prostě: My Češi a Rusové se něčemu takovému můžeme jen smát, útrpně. My s neposlušnými ženštinami jednáme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, tak, jak nám káže naše slovansky revoluční morálka: Mlátíme je hlava-nehlava, občas hlava-hlava.

Ano, my komunisti a putinisti (zemanisti, babišisti ...) se tzv. Boha nebojíme. Proto dokážeme umlátit cca 10 – 12 000 neposlušných ženštin ročně, jen ve Velikém Rusku. A pes po nich neštěkne, jen některé placené agentky Západu si dovolují štěkat – ale naše karavana táhne dál ke šťastným zítřkům.

„Když tě někdo udeří do pravé tváře, utni mu pravou ruku!“ (V. I. Lenin)

P. Dvořák 20.11.2017 2:14

Velice trefné jako vždy.

Jen se divím, proč už se některý z těch slavných nenaštve a nezařve něco ve smyslu: "Co to na mě zkoušíš, ty náno pitomá! Lezla jsi do postele kdekomu, já jsem tě nechtěl, protože jsi byla hloupá a jako žena nezajímavá, přičemž to první změnit nelze. A dnes se mi mstíš." Potom by se omluvil, že byl ve výroku pomýlený, neboť jak se tak dívá, nelze změnit ani to druhé.

Opravdu by ho hnali k soudu a odsoudili?

I. Teren 20.11.2017 3:28

Re: Velice trefné jako vždy.

Sudy zatial nie, ale v kraine vseobecneho pokroku, z ktorej tieto hony na carodejnice pochadzaju, vinnika verejne znemoznia, vystvu zo zamestnania, pripadne nu znicia business.

J. Schwarz 20.11.2017 7:12

Re: Velice trefné jako vždy.

Ano. protože chlapi jsou - narozdíl od bab - v tomto směru zoufale nesolidární a doufají, že si u bab šplhnou když se postaví na jejich stranu.

M. Malovec 20.11.2017 0:49

Není co dodat,

snad jen, že jsme ve čtvrté obecné sahali na prsa cikánce - přidávám obvinění z rasismu.

J. Babjak 20.11.2017 5:37

Myslím, že můžete být v klidu. Problém byste měl, kdybyste se jí z rasových důvodů dotknout nechtěl :-)

J. Fridrich 20.11.2017 8:07

Re:

Také lehce odlehčím - V jedné hezké, vtipné knize od Marcela Aymého je poznámka z jedné zábavy - " Mladé a hezké ženy pištěly že je muži osahávají a staré a nehezké pištěly že je nikdo neosahává." Nedávno jsem k tomuto tématu uvedl - " My jsme na ZDŠce v 8. třídě osahávali v šatně děvčata. Máme se přihlásit sami, nebo počkat až nás naše dávné spolužačky obviní ? Děkuji za odpověd', doufám, že se jí chopí nějaká zdatná genderistka." A také - " Ano, je třeba malé chlapečky konečně odnaučit čurat ve stoje a holčičky připravit na zajímavou kariéru popelářek, hornic a ocelářek.." Ze světa odchází ZDRAVÝ LIDSKÝ ROZUM a o tom svědčí i zavádění inkluze do škol. Inkluzi musel vymyslet pedagog s těžkým duševním postižením. Tedy krátce - učit v jedné třídě děti mimořádně inteligentní, průměrné i neschopné samostatně vnímat přednášenou látku může chtít jen " nejlepší žák ze zvláštní školy " jak říkávávali Grossmann se Šimkem.

Nerozlišovat inteligenci a výkonnost jednotlivců nelze v lidské společnosti v žádném oboru - a také kromě rovnostářských komunistů to nikdo nedělá - a oni také podle toho dopadli. Tedy pilota, matematika, fyzika, chemika nemůže dělat každý. Že budou rozumní lidé muset o tak samozřejmých skutečnostech psát jsem ještě nedávno netušil.

Koho by před sedmdesáti lety napadlo, že přemnožení blbů lidské populaci uškodí mnohem více, než jaderná válka.