22.10.2020 | Svátek má Sabina


SVĚT: Už těch keců bylo dost

20.11.2017

V zásadě si řekněme, že hovadskost myšlení všech těch bojovnic a bojovníků proti sexu a všeho kolem, jak to provozuje lidstvo od začátků civilizace, nakonec neuspěje. Tedy včetně svádění, osahávání, nabízení atd., které nikdo nikdy nezničí. I kdyby se povedlo dnešním pomatencům na nějakou dobu zavést mravy z doby královny Viktorie, kdy se balily do látky i nohy od piana, aby nebyla narušena mravnost,je potřeba mít na paměti, že je to jen na čas. A že v minulé době hysterické mravnosti měl Londýn největší počet prostitutek na počet obyvatel. A to od dob, kdy se nazýval Londinium.

V zásadě lze říci, že „vědomé potlačení sexuálního puzení“ má šanci na úspěch asi takovou, jako když se pokoušíte udusit tím, že přestanete dýchat. Prostě to nejde.

Ale nás a naše potomky to může dost otravovat. A pomoci zlikvidovat naši civilizaci také.

Tvrdit, že sáhnutí na koleno nebo na zadek, pozvání na rande anebo nemravný vtip je sexuální násilí, je stejná zhovadilost,jako když českoslovenští komunisté v roce 1948 tvrdili,že každý holič a malíř pokojů je kapitalistický vyděrač a zločinec.

Na stejné úrovni je dnes tvrzení, že už „vyzývavý“ pohled na ženu je sám o sobě sexistický útok a téměř znásilnění. Nevím, jak v USA a v „západní Evropě“. Tam se ze strachu tak strašně politicky korektně lže, že ani vaši přátelé vám nepoví, co si myslí. Na druhou stranu si myslím, že prakticky nikdo ve střední a východní Evropě těmhle nesmyslům nevěří. Až na magory typu Dienstbiera, Marksové a Patočky.

Ale rozmohla se nám nová móda. Předposranost a doprdelevlezismus , což se (na základě historických zkušeností s nacismem a komunismem) děje tak, že se objevilo množství článků k tématu. V kterých ještě dříve,než autoři opatrně jen lehce zapochybují o čistotě tohoto hnutí, složí úlitbu ideovému božstvu. Jak je to sexuální násilí hnusné. A pomelou přitom vše dohromady. Skutečné znásilnění, dětské hraní si na „doktora“, nevinný polibek šestiletého dítěte jinému dítěti, stejně jako zážitky namol ožralé káči, která se probere z deliria lidově zvaného „okno“ a ječí o „znásilnění“.Podle sovětského vzoru „vsjo ravno“. Vše je tonásilný sex.

A náš mainstreamový risk cítí, že tahle hovadina u nás neprojde ( v výjimkou Patočky , Marksové a his melody boys, pardon, girls) . A začne psát tak nějak, jako když se prováděla konstruktivní kritika v šedesátých letech. Když se nejprve čtenáři hlavně sdělilo,že pisatel je pevně přesvědčen o tom, že komunismus je budoucností lidstva. Dnes že ženy jsou obětí falokratů a machistů. Tak jako dřív, že „proletáři všech zemí“ se určitě spojí. A pak se opatrně označilo to, o co autorovi šlo. No, historická zkušenost národa se nedá jen tak překonat.

Jako třeba paní Veronika Bednářová v Reflexu č. 45/12017 v článku o „MeToo“. Kde se objevuje již klasický fenomén údajné onanie pře nevinnou ženskou duší. To je staré, co si pamatuji.

Jistý slavný zpěvák, v době.když to měl u komunistů politicky nahnuté, byl označován za muže, jenž v tramvajích pře zděšenými ženami masturbuje. Nevím, jak kdy. Ale když můj kamarád, jeho spolužák, dostával pro nás občas volňásky do kavárny Alfa a pak jsme jezdili noční tramvají č. 3 do Kobylis i s oním božským zpěvákem,ten nic takového neprovozoval.

Pokud jsem naopak pozoroval v té kavárně i tramvaji, našly by se stovky dychtivých dívek a žen, které by mu tu službu, a nejen tu, rády udělaly zdarma. Stačilo by si říct.

Také pan Tomáš Baldýnský v LN, 15. listopadu 2017 v „Posledním slovu“ s názvem „Starší bílí muži“(SBM) se předvedl. Pan Baldýnský se zde vtíravě přihlašuje k nekonečné vině všech SBM za sexuální a jiné zločiny páchané na ženách.

A protože je to podle vyznění článku srab a zbabělec, netroufá si přiznat,že někdy sahal ženám na kolena, zadky, případně na horní druhotné sexuální znaky (prsa). A ani nepřizná, že se pokoušel nějakou ukecat, aby byla povolná, podle starého hesla naší generace“Holky pijte, ať jste povolný!“ Přestože,jak známo, patří do party intelektuálů, která byla za totáče i po něm naložená v lihu, jak to jen šlo.

Ale protože je srab,tak se snaží vlichotit, aniž by na sebe něco prozradil. A blábolí o tom, jak ubližoval ženám v době svého šéfredaktorování. Tím, že jim dával malé výplaty. A kaje se, jaké že je to kreténské a jaký byl idiot. Zda byl idiot tehdy anebo je idiot dneska, to ať si rozhodne sám. Ale v normálním světě se výplata platí za výkon. A ne podle toho, jaké má dotyčná osoba pohlavní orgány, ať už vnější nebo vnitřní.

Já se přiznám, že jsem ženám sahal tu i onde, ukecával jsem je, ale stejně jako 99 % mužů s nevalnými výsledky. Také jsem některé ženy přemlouval, aby se svlékly a podobně. V kožichuse sex dá provozovat blbě. Kdybych to nedělal, těžko bych mohl mít dva syny a od nich vnuky a vnučky. Ti se jinak normálně dělat nedají.

Jako bílý heterosexuální muž, nikterak pohledný ani bohatý, ale zato od cca 24 let v postavení pedagoga a následně vždy nadřízeného, vím naopak něco o tom, co dokáží ženy. Pokud chtějí něčeho dosáhnout.

Třeba kamarád, vysokoškolský učitel na technické škole, měl již od svého mládí při zkoušení studentek vždy otevřené dveře na chodbu. A občas se mu stalo, že musel požádat dotyčnou, by si sedla či aby se naklonila jinak, nebo aby příště přišla oblečená decentněji. A to šlo jen o zapsané zkoušky a zápočty. Ženy jsou takové.

Já ženy miluji. Ženy příroda vytvořila dokonale tak, aby se nám, mužům, líbily. Aby nás sváděly tělem i pohledem, slovy i dotyky, vůní a potřepáním hřívou vlasů. Abychom pak byli kvůli nim celý život ochotni platit za sex i za něhu. Podle starého hesla, že muž platí za sex manželstvím (dnes soužitím) a ženy naopak platí sexem za manželství, tedy za ochranu a zabezpečení sebe a hlavně svých dětí. Normální ženská, tedy duševně normální, přitom vždy upřednostňuje vlastní děti před jejich ploditelem.

Ženy jsou úžasné. Bez nich by nestál život za nic. Jsou obětavé, až na konec svých sil. Jsou milé a vstřícné. Vytvářejí pohodu a zázemí. Jsou stejně chytré jako muži a někdy chytřejší. Tím neříkám, že vždy moudřejší. Ženy jsou prostě báječné.

ženy jsou ovšem zároveň také vypočítavé mrchy, intrikářky, které jen pro svoje potěšení ničí lidské vztahy. Jsou vypočítavé a chamtivé. Dokáží být tak zlé, že pro svoji zášť vůči muži zničí i svoje děti. Dokáží dokonale podvádět a muže okrádat. Miliony jich to dělaly a dodnes dělají. Když si pořídí dítě s „miláčkem“ a přesvědčí jiného muže, aby si ji vzal a dvacet i více let to cizí dítě živil. Pokud tohle není ukázka neuvěřitelně odporné a vypočítavé lži a krádeže nejen mužových peněz, ale vlastně i jeho celého života, tak co to je?

Ženy jsou bezohledné až na hranici sebedestrukce. Jen pro vyřešení svých tenzí a pro své potěšení často duševně týrají své muže, ponižují je a urážejí. Neznám žádnou ženskou na světě, která by to svému partnerovi někdy (některé často a některé neustále)neudělala.

A navíc, ženy strašně rády lžou.Vycvičeny miliony let starou osvědčenou taktikou opičích, lidoopích i lidských samic. Prostě proto, že jsou fyzicky slabší. Ostatně už samice primitivních primátů podvádějí hlavního samce. Jak dokázali vědci. A přitom klidně požadují od alfa samce pro sebe a (cizí) mládě ochranu a potravu.

Přesto jsou ženy úžasné a Bůh či příroda věděli, proč jsou takové, jaké jsou. Ale lidstvo si o nich nikdy nedělalo zbytečné iluze. Ani muži, ani samotné ženy mezi sebou. A to dnes vykládají jen lhářky a blběnky duševně se ukájející a vyžívající v médiální akci „Me Too“.

Je například neuvěřitelné, že se jakoby „věří“ historkám. Třeba jak dotyčná „hérečka“ (© Jan Werich) jde v noci za vysoce postaveným a prachatým mužem do jeho pokoje. A pak předstírá, že byla jeho chováním překvapena a dotčena. Nic prý netušila!

Tomu prý máme věřit! Ausgerechnet těmhle! Řečičky všech těch často neznámých anebo zapadajících hvězdiček, co prý byly sexuálně napadány. A co ty tisíce odhalených stehen a kalhotek,když takovéhle hvězdičky nastupují do auta? Anebo když „odvážně“ sedí na židli? Co ta jakoby odhalená/zahalená ňadra, která jsou pokryta látkou, o které dotyčné dobře vědí,že ji blesky prosvítí. Co ty jejich předklony, aby jim bylo vidět na prsa? Kalhoty „hot pans“ a miliony fotek takzvaně cudných dívek od filmu a „kultury“,co se vystavují na netu?Nahé,polonahé a ve vyzývavých pozicích?

Jak nám to v obráceném gardu říká starý vtip: To vypovídá mladá dáma na policejní stanici „No, když jsem s ním šla do to parku, tak jsem tušila, že o něco přijdu. Ale nenapadlo mne, že to bude peněženka!“

Podívejme se na základ naší kultury. Bibli. Z dnešní bible vypadla Lilith, skutečně první žena Adama. Vzpurná a hádavá, která od něj utekla. A stala se následně matkou milionů zlých démonů.

Ale už pramáti Eva v onom slavném příběhu věděla, že udělá něco strašného. Když Adam utrhne jablko. A přesvědčila ho. Ten příběh nám říká: pozor na ně. Ženy jsou schopné ze svého rozmaru a podle hlasu svého vnitřního hada zničit i ráj. Podle některých výkladů bible prezentuje ten had vnitřní ženský chtíč a také touhu ovládat. Jen proto svedla Adama. Klidně mohla to jablko sníst sama. To by pak ovšem nenásledovalo ono božské „ Jděte a množte se.“ Eva se tak nějak sama množit nemohla, že?!

V politicko-médiální akci „Me Too“ nejde o sex. Jo a o peníze a moc! Z těch výkřiků trčí jako bolavá noha, že to bylo jinak.

Neboť i hodně hloupé ženy vědí, že pokud dostatečně silně vydráždí muže sexem, byť vylhaným, zvítězí. A získají vše, co chtějí. Bez ohledu na následky a případně bez ohledu na něčí „hlavy na míse“. A pokud jim to nevyjde, zničí jej. Samy ze své vůle, anebo na něčí popud.

A média řičí rozkoší. Jako třeba muž, kterého neobdivuji a který se jmenuje Julian Assange. Když jej nemohli dostat na nic konkrétního, objevily se aktivistky, které prý sexuálně obtěžoval a znásilnil. Nejdříve prý souhlasily, ale pak si to rozmyslely… Svět médií, ale i policie, usilovně předstírá, že jim to věří.

Prolhané a intrikářské ženy ale zná, jak už jsem naznačil, už bible.

Co třeba takhle kniha Judith a příběh o Holofernovi? To sice byl dle bible pacholek, ale Judith z toho také nevychází nejlépe.Ta se nechala v bitvě zajmout. V Knize Judith naleznete popis, jak lstivá kráskaobelhala vojevůdceHoloferna. Využila své krásy a sexappealu (=„pohlavní přitažlivosti“, dle slovníku cizích slov) ve vražedném úmyslu. Prostě svedla ho, vlezla mu do postele, opila ho a osouložila, co to šlo. Když jej sexem a alkoholem obludila, uřízla mu jeho vlastním nožem hlavu. To musela být drsanda! Nejprve s chlapem laškovat, svádět ho, pak s ním souložit, lhát mu a hrát divadlo. A pak ho podříznout, jako to dneska dělají islámští fanatici. A jak to hezky nakreslil Caravaggio na obraze “Judita odřezává hlavu Holofernovu“, kde jí pomáhá ještě nějaká baba:

Judith beheading Holofernes - Caravaggio

A co takhle Samson a Dalila? Veliký silák, duševně poněkud pomalejší, jak už to bývá. A mrcha, co ho svede, ostříhá ho, aby ztratil sílu, a využívá jako otroka šaška. Viz bible: „Dalila využila toho, že ji Samson otevřel své srdce a poté co ho uspala, dala oholit sedm pramenů vlasů na jeho hlavě. Jeho síla pak od něj odstoupila.“ No ale nakonec seto jí a jejím přátelům nevyplatilo. Samson svrhl palác, na jehož střeše bylo na tři tisíce mužů a žen, hodlajících přihlížet nevázaným hrám se Samsonem. A bylo po ptákách.

A tak můžete ještě najít příběh Salome, tančící proto, aby král setnul hlavu Janu Křtiteli, příběh o Lotovi a jeho dcerách, které, když se zvědavá matička proměnila v solný sloup, zatáhly tatíčka do jeskyně. A protože nebyl v dohledu žádný mužský a ony mužského potřebovaly, opily jej vínem. A pak tatíčka ošukaly, aby otěhotněly. To v kostele a v hodinách katechismu neříkají, co?! Ale je to pravda.

Jak říkám, ženské jsou úžasné -ale bezpečné asi jako odjištěný granát.

Národy, které mají v paměti všechny ty lži, co jim kdo v posledních sto letech vykládal au nich zaváděl, si pamatují. Takže, až na pár výjimek, tomuhle humbuku nevěří. Nevěří, že na sebe lidi nemají sahat a že plácnutí po zadku je to samé co znásilnění.

Možná, že této obludně blbé lži věří anebo byli donuceni předstírat, že jí věří, lidé na Západě . A v USA. Ve východní Evropě, kde trvala ve skutečnosti druhá světová válka a všechny ty totalitní lži od roku 1938 do doku 1989, tam se to nechytá.

Nejsme ještě úplně zblblí. Víme, že od věků mnohé ženy vyměňovaly sex za výhody. Podřízené u nadřízených.

To znáte tuhle z dob socialismu? Nakreslil ji Neprakta. Na obrázku rozhořčená mladá dáma praví k mladému muži: „Co si to dovolujete, vy sprosťáku? Já se svlékám jen před lékařem a před svým vedoucím!“

Romány i skutečnosti jsou plné studentek provozujících sex za známky z matiky či fyziky. Několik desetiletí bylo povolání tuzexových šlapek prakticky vyhrazeno vysokoškolačkám, protože uměly řeči a chodily k nóbl kadeřníkovi.

Tisíce žen provozovaly „dvoucestné“ získávání bytů v panelácích. Nejprve si dotyčná nabrnkla mladíka z ČKD a podobně. Pak si nechala vyrobit nějakého potomka a rozvedla se. Byt jí zůstal a ona následně ulovila dalšího pána. Takže měla od jednoho alimenty, k dispozici i výplatu toho druhého chlapa, byt napsaný na sebe… a hurá na rekreaci k Černému moři. V Praze na Proseku a na Jižním Městě jich byly tisíce.

Dneska jsou zase dámy, které ať dělají, co dělají, vždycky skončí v posteli s nějakým pracháčem. Nechají se oplodnit, pak se rozvedou a odnesou půlku milionářova majetku a jede se dál.

A co manželky a milenky, jak je popisuje Simone de Beauvoir v knize „Druhé pohlaví“? Které doma nebo s milencem souloží účelově, tu aby získaly prsten, tu auto, tu něco jiného. Milenky pak plánovitě loví chlapa (nejlépe pracháče), kterým by se nechaly oplodnit. A pak vysoudily většinu majetku dotyčného muže. Přičemž o získání majetku se zasloužily jen předem naplánovanou souloží s vhodným samcem.

Odmítám však tvrzení, že mnohé ženy jsou jako prostituující se pijavice.Některé určitě. Ale kecy, jak jsou všechny andílci nadaní mimořádnou vstřícností a láskou, jsou hovadina. Že si totéž jako já myslí většina obyvatel České republiky, dosvědčily nedávné volby. Pomatenci v pohledu na to, co je mezi muži a ženami normální, sociální demokracie Dienstbiera a Marksové, zelení mladého Stropnického, aktivisté hledající „morálního presidenta“ a další blouznivci, ti všichni propadli.

Jen mne tak napadlo: Co ti rozežraní, degenerovaní, nevzdělaní a agresivní levicoví tupci zase příště vymyslí?

Lidi jsou u nás naštěstí stále normální, jak zpívá Lucie Bílá v písni „Láska je láska“ s geniálním textem Gábiny Osvaldové:

A tak se vykašlete na pitomečky kolem Me Too. Tam nejde o žádný násilný sex na ženách. Na ten jsou paragrafy. V Me Too jde jen a pouze o prachy a o rozkoš z ovládání jiných.Testujeme s Pampers: Vyzkoušejte dětské čisticí ubrousky s kokosovým olejem!
Testujeme s Pampers: Vyzkoušejte dětské čisticí ubrousky s kokosovým olejem!

99 % přírodních ingrediencí a 1 % šetrných složek pro ochranu pokožky. To jsou dětské čisticí ubrousky Pampers® Coconut Pure™, které můžete...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.