1.12.2022 | Svátek má Iva


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Zebra 5.2.2010 8:40

Re: No neříkal jsem to,

že si máte na toho Kremlika včas hodit síť ?!

Zebra 5.2.2010 8:39

No neříkal jsem to,

lojza 5.2.2010 8:36

Re: Autorovi

Jen jsem zvědav, kdy se objeví spekulace, že prohnaný BinLádin, vědom si své neoblíbenosti, zdiskreditoval úmyslně svou podporou snahy zeleňourů o záchranu lidstva.

Petr Kiebel 5.2.2010 8:34

Re: Autorovi

...a co Chávez? Také chcete komentovat, když prohlásil, že za zemětřesení na Haiti může USA a jejich zbraně? Má to smysl?

lojza 5.2.2010 8:33

Re: pane Kremlíku

Zmínění autoři snad ty uvedené materiály nepublikovali? Váš problém je zelená víra, ne Kremlík.

Mirek Šejna 5.2.2010 8:28

pane Kremlíku

myslel jsem, že se snažite diskutovat o probléměch klimatických změn. Teprve po přečtení tohoto článku jsem pochopil, že Vašim cílem je diskreditovat kohokoli z protistrany a nikoli vést diskuzi. Tímto textem jste překročil meze slušnosti. Něco tak podlého jsem od žádného "klimaskeptika" dlouho nečetl.

Oznamuji Vám, že k Vašim článkům přestávám psát komentáře a vyzývám k tomu i pana Metelku, Lapina. Předpokládám že se k bojkotu Kremlíka připojí i Para a další.

Ať tady u článků Kremlíka exhibují jen jeho obdivovatelé. Kremlík si po dnešním úletu nic jiného nezaslouží.

I. Schlägel 5.2.2010 8:25

Re: Autorovi

Diskuzní příspěvěk mistra Ládina na téma globální oteplování je nepřehlédnutelnou realitou. Tak proč jeho zasvěcený fundovaný příspěvek neokomentovat ? Nebo je lepší se mistra Ládina nevšímat?

VS 5.2.2010 8:16

Autorovi

Vazeny autor, Rad som cital Vase clanky a tesil som sa na zanietene diskuzie za clankom. Myslim si ale, ze teraz ste to trocha prehnali. Nefandim ani jednej skupine (hokejkari vs skeptici), ale pouzit Bin Ladina ako argument vo viac-menej odbornej diskuzii o klimatickych zmenach je nielen unfair, ale sam seba znizujete na uroven "hospodskeho kecala"

honza54 5.2.2010 8:11

Autor Kremlík se příliš neplete

Terorista  Usáma chce zkrze bombovou devastaci nastolit lepší svět a ekoteroristi nám nabízejí zelené lepší zítřky  zkrze také  devastaci ! Usáma s vyčůraným pokřikováním ,, to všechno zlo je USA,, se chce dostat k bankovním kontům arabských feudálů a naši ekoteroristi chtějí prosadit své vidění i kdyby např. Šumava měla být zničena nebo pomocí biopaliv zničit deštné pralesy v Amazonii !

kolda 5.2.2010 7:30

Pán je nějakej divnej

Kde se to tu proboha vzalo?

M 5.2.2010 5:44

Pro ty kteri knihu necetli - Muze pan Kremlik dat odkazy na stranky, ze kterych zdanlive ucelenou citaci vytrhal

"Jedinou cestou, jak zabránit zničení planety a jak zachránit lidstvo před vyhynutím, je zbavit se průmyslové civilizace... Co navrhuji, je radikální a děsivé... Demonstrovat je k ničemu, proto je to legální... Pokud vidíte důkazy, že zničením například přehrady prospějete životnímu prostředí, ať už sabotáží či bombou, pak toto zničení je konstruktivním činem. Je to konstruktivní hněv... Ale nenechte se u toho chytit."

exulant 5.2.2010 3:30

Re: Broadway je dlouhaaaaa pane Kremilku

No jo, kazdy si mysli ze to je jenom ten kousek kolem Time Square.

M 5.2.2010 2:31

Broadway je dlouhaaaaa pane Kremilku

"(Věděli jste, že Goddard Institute of Space Studies sídlí na Broadwayi?) "

Jo, jo .. hned vedle je Columbia University !!!!!!  Ale tam jste asi nestudoval.

M 5.2.2010 2:09

Kremliku...

..vy jste skutecne blazen.  Co vsechno nesemelete dohromady. 

Jestli to ale delate pro obveseleni mistni a jine spolecnosti, tak vam navrhuji jeste tema Ropneho zlomu a vycerpavani foslinich paliv a nerostnych surovin k tomu. Take tema prelidneni a hroziciho nedostatku potravin by nebylo spatne. Zkuste to.  Smichu si urcite uzijeme.