19.6.2021 | Svátek má Leoš


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Tonevadí 6.10.2007 9:16

Jo, oni Židi orthodoxní, a s pejzama,

taky někdy bývaj antisemiti?  Tak to se nechám poučit...

Pochopitelně vím, co Ahm. řek a co neřek.  Kdo chce vědět, ten si to najde.  Je o tom dost a dost.  Kdo ale nechce, ten ví, co o něm říká Bush and his Melody Boyz.  A ten by vám přece jistě nezalhal...

Tonevadí 6.10.2007 9:11

A za dlouhé války Iránu proti Iráku

slavně poznamenal známý to lidumil Henry Kissinger, že "škoda že ve válkách nemužou prohrát oba".  Řekl bych, že se to ale mnohdy přece jenom stává...   

Tonevadí 6.10.2007 9:08

A možná, že by pan Autor spravedlivý mohl také připomenout,

že byly časy, kdy Izrael pilně prodával zbraně do Iránu.  Zrovna teď se znova oprašuje aféra, která má teď 20leté výročí, kdy byl v Ženevě v hotelu objeven známý a nadějný severoněmecký politik Uwe Barschel, záhadně utopen ve vaně. Pochopitelně, že se to dodnes oficielně nevysvětlilo (nebo vysvětlilo, ale nikdo jeho sebevraždě nevěří - tak jako asi všichni věří oficielním verzím jiných politických sebevražed a atentátů). 

A má se za to, že byl zapleten v tajných vojenských dodávkách Izraele (nebo USA?) do Iránu, které v době Iránsko-Irácké války šly přes severoněmecké přístavy - divme se tomu. A že byl tedy umlčen pak nejmenovanou slavnou tajnou agenturou (ze středního východu) - asi že chtěl moc za mlžení. 

Za dlouhé války Iránu proti Iráku dodával zbraně té nebo oné straně - mnozí oběma - každý kdo ve zbrojním průmyslu něco znamenal...      

meres 6.10.2007 8:55

Re: Pan Autor spravedlivý (odkuď že on je?) zapomněl podotknout

No, oni to byli Zidi-antisemiti. Oni jsou Zidi lidi jako kazdy jiny, vime ? A maji mezi sebou taky ruznou svoloc, ktera si prihriva svoji polivcicku.

hulda 6.10.2007 8:53

Re: Re: SPOLUPRÁCE ŽIDŮ A PERŠANŮ

A ajatolahy dosadila do Iranu Francie, opora to dnesni EU, ve ktere Nemecko, dalsi z opor, blokuje postup proti Iranu, protoze Nemci jsou nejvetsim obchodnim partnerem islamonacku. Skvely spolek.

Harpyje 6.10.2007 8:48

Re: Pan Autor spravedlivý (odkuď že on je?) zapomněl podotknout

A Vy samozřejmě taky víte, co ten Ahmadineřád řek a co neřek.

Tonevadí 6.10.2007 8:46

Pan Autor spravedlivý (odkuď že on je?) zapomněl podotknout

že v tom "protižidovském" Iránu se nachází největší židovská menšina (25.000 ks) ze zemí středního východu.  A nezajímavé není také, že minulý týden se Ahmadinejad setkal v N.Y. se skupinou tamních (N.Y.) Židů, a byli to Židi orthodoxní. 

 A kupodivu mu nenadávali jako ti jiní v N.Y.  A on je také nechtěl z fleku vyhladit, jak o něm tvrdí ti jíní.  Oni totiž (ti Židi) vědí přesně, co ten Ah. řek a co neřek, zatímco ti jiní vědí jen to, co jim řekli o něm jiní (kteří asi to byli?)     

Martin 6.10.2007 6:31

Re: poprava

asi stejne realny jako poprava v izraeli vsech predstavitelu cerveny davidovy hvezdy

proc mate nutkani psat takovyhle pi.oviny ?

Tomáš 6.10.2007 6:09

poprava

Řekl bych, že ten dobytek Ahmadínedžád nechá toho iránského konzula odvolat a v Teheránu popravit.

Joe 6.10.2007 4:47

Na Zida slabe

:-P

Martin 6.10.2007 3:50

Re: Re: SPOLUPRÁCE ŽIDŮ A PERŠANŮ

a jen tak abys byl doinformovan osama byl v afganistanu vyskolenej za americky prachy - najdi si fotku tehdejsiho poradce brezinskeho s osamou se samopalem :-D a jeste tesne po poustni bouri nabizel americanum ze dzihad prenese do nevernyho iraku, ti ale jeho nabidku odmitli a jemu se to prestalo libit

Martin 6.10.2007 3:39

co to meles ?

co ma sunitska kajda spolecniho se siitskym iranem

Sowfiw 6.10.2007 1:25

Jelikoz se da pocitat s tim,

ze tento clanek, pritahne zidozrouty z Juochelkovi vrby, vcetne tupeho vodnickeho dua, mohu temto makovcum jenom oznamit,  ze opravdu nemam nic spolecneho s ButrosemButrosem, z nehoz jsou uvedeni pitomci naprosto posedli. Dotycnemu se timto take omlouvam, ze jej ta luza neustale nepravem napada. Ostatne mimoradne hloupy Jerry je potvrzuje pravdivost stareho ceskeho vyroku, Blbej jak DLAZDIC. To si o dotycnem povidali Cizkove v Sokolu uz pred 20 lety.

Jarda 6.10.2007 1:01

Re: SPOLUPRÁCE ŽIDŮ A PERŠANŮ

Nejen ve tricatych letech priteli, az do padu sacha Pahlaviho vroce 1979 Izrael kupoval vsechnu svou ropu v Iranu. Iran dokonce spolufinacoval vystavbu ropneho potrubi z pristavu Eilat na Rudem mori k mori Stredozemnimu. Podnecovateli tupe nesmyslne nenavisti jejichz loutkou Ahmanedizad je, jsou ti hnusni ajatolahove. Bez nich by nebylo Al-Quaidy a sebevrazednych atentatniku t. zv. mucedniku.

Sam 6.10.2007 0:47

SPOLUPRÁCE ŽIDŮ A PERŠANŮ

Ve třicátých letech byl konzulem Perského císařství v Brně Eduard Münz, Žid a ředitel České banky Union (Böhmische Bank Union) Tak toto kdysi bylo možné.

Petr H 6.10.2007 0:26

Dělali se šoufky z toho,

že zabednění muslimové z natvrdlých důvodů řikají Červenému kříži(který nemá zhola nic společného z křesťanstvím) Červený půlměsíc,a hele "Oni" mu říkají Červená Davidiva hvězda,to jsou kluci.:-))