19.6.2021 | Svátek má Leoš


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Harpyje 6.10.2007 16:50

Re: Stačí se zeptat "Cui bono?" a hned tu máme Mossad, jak z partesu, Vy židobolševická krasotinko.

To věřím, že Vám a Vám podobným omezencům to stačí. Vyšetřovací orgány ve Švýcarsku a v Německu nejsou naštěstí obsazeny prosťáčky Vašeho druhu a vyšetřování vraždy nebo sebevraždy jsou poněkud složitější, detektive amatére.

čtenář 6.10.2007 16:46

Re: Dětská hra s písmenky

Logiku "Karle", dokud nevznikl dnešní Izrael, tak žid byl člověk, který vyznával judaismus Taky nepíšeš křesťan s velkým K, když nemyslíš třeba fejetonistu Křesťana, ale odkazuješ na vyznavače křesťanství. Sionismus usiluje o židovství jako národnost. Tedy Čech, jako příslušník českého národa a státu a Žid jako příslušník židovského národa a státu.

Harpyje 6.10.2007 16:11

Re: Ano to bylo velkomyslné, akorát mám trochu pochyby, že by tam ty pracovité židovské génie někdo chtěl :-)))

První idiot už zatleskal.

Karel 6.10.2007 15:46

Dětská hra s písmenky

 Říkáš "Židé jsou totiž lidé, kteří se hlásí ke státu Izrael?" Takže před tím než vznikl, Židé vůbec neexistovali?   Logiku, chlapče! :-):-):-):-):-)

Skept/icus Ma/ximus 6.10.2007 15:39

Stačí se zeptat "Cui bono?" a hned tu máme Mossad, jak z partesu, Vy židobolševická krasotinko.

;-P

Skep/ticus Ma/ximus 6.10.2007 14:57

Znáte více iránských nebo židovských zločinců, A.S. Pergille?

Jaký je zásadní rozdíl mezi judaismem, křesťanstvím a islámem? Vážně mě zajímá, co je na islámu zločinného více než na druhých dvou ideologiích vyznávajících stejného Boha.

Ske/pticus Ma/ximus 6.10.2007 14:51

Ano to bylo velkomyslné, akorát mám trochu pochyby, že by tam ty pracovité židovské génie někdo chtěl :-)))

;-D

Skeptic/us Maxi/mus 6.10.2007 14:46

Žid je člověk rodem a žid je člověk vyznávající judaismus, zapsat a zapamatovat, čtenáři.

Je naprosto lhostejné k jakému státnímu útvaru se tito lidé hlásí. Ostatně většina přivandrovalců na území Palestiny drze uzurpující toto území nazývané nyní Izrael nejsou židé ani Židé, jen se za Židy vydávají a snaží se světu namluvit dokonce to, že jsou potomky biblických Židů. :-/

čtenář 6.10.2007 13:01

Re: Re: Pro některé soudruhy und Kameraden.

Nejspíš se radil s Juchelkou z Utahu. Ten  přece chtěl přestěhovat na liduprázdný ostrov. Je zvláštní, že mají, všichni takoví, stejné špeditérské manýry.

kopretina 6.10.2007 12:54

Re: A možná, že by pan Autor spravedlivý mohl také připomenout,

http://www.oase.estranky.cz/clanky/izrael/johannes-gerloff_-vstric-zahube_-iran-a-izrael

Harpyje 6.10.2007 12:51

Re: Pro některé soudruhy und Kameraden.

Kdepak, Ahmadineřád má pouze mírumilovné úmysly, jak jinak. Tentokrát u příležitosti Al Quds Day 2007 velkomyslně navrhl, aby byl Israel přemístěn na Aljašku nebo do Kanady (http://www.spiegel.de/politik/ausland/0,1518,509672,00.html). To bude zase potlesku od blbečků užitečných idiotů!

kopretina 6.10.2007 12:49

Re: Re: Re: Pan Jak probíhala islámská revoluce v Íránu

Íránec Amir Taheri vede blok svobodaproiran.blogspot.com

čtenář 6.10.2007 12:25

Pro některé soudruhy und Kameraden.

"že v tom "protižidovském" Iránu se nachází největší židovská menšina (25.000 ks) ze zemí středního východu.  A nezajímavé není také, že minulý týden se Ahmadinejad setkal v N.Y. se skupinou tamních (N.Y.) Židů, a byli to Židi orthodoxní."  -  ano, nepochybně. ;-D  Jedinou skutečně vypovídací hodnotu by měla dohoda mezi Íránem a Izraele, která by umožnila íránským židům přestěhovat se do Izraele (jako mají tu možnost židé z jiných zemí světa), jen na základě jejich osobního rozhodnutí. To by se vidělo, kolik z nich by se rozhodlo zůstat a kolik by se vystěhovalo.  :-)  Proč by se Ahmadnežád nebavil s ortodoxy, když jejich učení, že Izrael je nepravý stát, se mu hodí do jeho antiizraelského krámu ??!  :-) 

" A kupodivu mu nenadávali jako ti jiní v N.Y.  A on je také nechtěl z fleku vyhladit, jak o něm tvrdí ti jíní.  Oni totiž (ti Židi) vědí přesně, co ten Ah. řek a co neřek, zatímco ti jiní vědí jen to, co jim řekli o něm jiní (kteří asi to byli?)"  -  moc hezké.  VV  Má to jednu malou vadu. Těch neortodoxů je v Izraeli většina, takže se mluví ze strany soudruha Ahmadnežáda o vyhlazení dost velkého počtu lidí. Ale to nemusí některé týpky vzrušovat, že ano.

P.S.: ty Židy (ti Židi), onichž tak dojemně píšeš, laskavě piš s malým ž, oni se právě svými prohlášeními a postoji mezi Židy sami nepočítají. Židé jsou totiž lidé, kteří se hlásí ke státu Izrael a právě ty chce Ahmadnežád a podobní týpci vygumovat z povrch země.

Harpyje 6.10.2007 12:21

Re: Podle příspěvků toho "Tonevadí" je zřejmé, že ten článek byl napsát dost zbytečně.

R^R^

čtenář 6.10.2007 11:58

Podle příspěvků toho "Tonevadí" je zřejmé, že ten článek byl napsát dost zbytečně.

Je zajímavé, že vždycky, když se někde lidé někde k sobě zachovají jako v popisovaném případu Izraelci a Íránci, tak se hned najdou lidi, kteří všem názorně ukážou, že to tak není a být nemůže.

Důležité je přece lidi za všech okolností rozdělovat, ne sjednocovat.

DPH - VAT 6.10.2007 11:40

"Zhola nic"

Znak Červeného kříže vznikl prohozením barev ze švýcarské vlajky; tradice švýcarských symbolů sahá do roku 1339. "Kříž symbolizoval Krista..." "Volba znamení se zdůvodňovala tak, že svoboda vlastního národa je stejně posvátná jako osvobození Svaté země (při křižáckých výpravách se obvykle užívalo znamení kříže." (Státy a území světa. Libri 1998)

Harpyje 6.10.2007 11:39

Re: Re: nadějný severoněmecký politik Uwe Barschel

Tento "nadějný politik"- lhář stál v okamžiku své smrti před troskami své politické kariéry, takže moc nadějný nebyl. Existuje několik spikleneckých theorií o jeho smrti, žádná není věrohodná, ta o Mossadu je nejenepravděpodobnější. Bláboly o písničkách si soudruhu nechte laskavě od cesty.

Tonevadí 6.10.2007 11:23

Re: nadějný severoněmecký politik Uwe Barschel

A když je lhář, tak nemuže bejt nadějný politik?

A proč "souduruhu"?   Nezůstalo ti z minulosti automatické zaštúfování toho kdo nezpívá tvou písničku?  

Kdybych zpíval tvou písničku, bych byl kdo?  prozraď nám, milá harpyje.  To musí být být pak idealní svět, kde všichni zpívaj tvou písničku...

NevericiTomas 6.10.2007 10:26

Re: Re: Re: Pan Jak probíhala islámská revoluce v Íránu

Jak to souvisi s Zidy, Kurdy, a tim devitiletym harantem? My jsme tu po plysaku taky zacli vyhlazovat Polaky a Cikany?

NevericiTomas 6.10.2007 10:24

Re: Re: Re: Re: Re: Pan Autor spravedlivý (odkuď že on je?) zapomněl podotknout

Jo, protoze Israel ma nesmyslny zpusob podpory techhle prizivniku. Nemakaji, neslouzi v armade, pobiraji socialni davky a "studuji bibli". Vymazat z mapy a casu spolecne s Hamasem a jinym ksindlem....

A.S. Pergill 6.10.2007 10:00

A ten Safdar Šafi ještě žije, nebo ho už oběsili na bagru?

Nikdo nepopírá, že Íránci jsou +- normální lidé, s nimiž by se dalo normálně vyjít, pokud by ovšem nevyznávali zločinnou ideologii (islám) a současně nebyli pod vládou extrémistických islámských ideologů.

Harpyje 6.10.2007 9:51

Re: A možná, že by pan Autor spravedlivý mohl také připomenout,

Autor příspěvku je zřejmě stejný lhář jako Uwe Barschel ("Ich gebe Ihnen mein Ehrenwort..."), protože nestydatě tvdí, že UB byl zavražděn Mossadem, ačkoli se vůbec neví jestli se jednalo o vraždu nebo sebevraždu.

scorpion 6.10.2007 9:46

Re: Re: Re: Re: Pan Autor spravedlivý (odkuď že on je?) zapomněl podotknout

Hlavně je to důležité pro ty kdo se chtějí dobrat pochopení problému.

Ultraortodoxní jsou možná prdlí, ale mají pordonost stejnou jako Palestinci tj. roční přírustek cca 4% což odkazuje na neradostné vyhlídky státu Izrael.

scorpion 6.10.2007 9:42

Re: Re: Pan Jak probíhala islámská revoluce v Íránu

Toto si dejte do souvislosti proč k revoluci došlo : http://www.fas.org/irp/world/iran/savak/index.html

Harpyje 6.10.2007 9:37

Re: Re: Re: Pan Autor spravedlivý (odkuď že on je?) zapomněl podotknout

Vážený pane, to, co nějaký Ahmadineřád říká je snad důležité jenom pro ty, kteří ho pokládají za svou ikonu. O těchto prdlých ultraorthodoxních Židech H.M. Broder velmi trefně prohlásil, že to jsou "des Antisemiten liebste Juden". Každný národ má své určité procento cvoků, proč by měli být Židé výjimkou?

Harpyje 6.10.2007 9:29

nadějný severoněmecký politik Uwe Barschel

;-D ;-D ;-D. Nemýlíš se poněkud, souduruhu? Nemělo to náhodou být  "známý a nadějný lhář"?

Harpyje 6.10.2007 9:27

Re: A za dlouhé války Iránu proti Iráku

Zanech, soudruhu zbytečných okolků a řekni to na rovinu: všechno zlo tohoto světa pochází od malého a velkého Satana. ;-D ;-D ;-D

scorpion 6.10.2007 9:27

Re: Re: Pan Autor spravedlivý (odkuď že on je?) zapomněl podotknout

...Israel "wiped off the map" (an inaccurate translation of the Persian "bayad az safheh-ye ruzgar mahv shavad," which is better - but less violently and therefore less usefully - rendered in English as "erased from the page of time" or "fate").  To je to co Ahmadínežád řekl.

A ještě k těm ultraortodoxním židům, oni v naprosté většině neuznávají legitimitu státu Izrael, protože podle jejich představ může stát obnovit až mesiáš. Proto také bez jakýchkoli problému sopulpracují s muslimy.

kopretina 6.10.2007 9:18

Re: Pan Jak probíhala islámská revoluce v Íránu

Dříve žilo v Íránu na 150 000 Židů, po islámské revoluci Chomejního zůstalo jen 25 000. Přes 80% Židů již Írán opustilo.

V prvních dvou letech islámské revoluce poslal chomejníjovský režim na smrt přes 8 000 lidí, které usvědčil z "nepřátelství proti Alláhovi". Chomejního teror se obrátil nejprve proti představitelům bývalého šáhova režimu, popravil 23 generálů, 400 dalších policejních a vojenských důstojníků a 800 civilistů. Pak si zasedl na přívržence nekonformních ajatoláhů a popravil jich 700, pak zaútočil na vlastní liberální nenáboženské spojence-na pravici zabil500 liberálů, na levici 100 liberálů. Od začátku organizoval popravy nebo vraždy představitelů národnostních a náboženských menšin, zabil přes 1000 Kurdů,200 Turknenů, mnoho Židů, Šajchiů, Sabijců, křesťanů, členů disidentských šítských sekt a ortodoxních sunitů. Zvlášť zběsile pronásledoval bahájisty. Chomejní ničil kostely, synagogy, znesvěcoval hřbitovy, demoloval svatyně. Justiční vraždy měly široký rozsah, na jedné straně stodvouletý kurdský básník Allameh Vahidi, na druhé straně devítileté děvčátko obžalované z útoku na "revolučního gardistu"...Mnoho představitelů náboženských a národnostních menšin uprchlo do zahraničí.