12.6.2021 | Svátek má Antonie


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Erich 6.10.2007 17:55

Re: Znáte více iránských nebo židovských zločinců, A.S. Pergille?

To je proste. Pro krestany je Jezis Bohem. Pro muslimy prorokem a pro zidy nemanzelskym synem ( to se da napsat i jinak,ze) Proste zide a muslimove vedi ze to byl clovek a navic zid. Tak to od nas dostavali pekne sezrat. Podstatny rozdil tak nejak v kostce. Ostatni - mnohozenstvi, pedofilie a incest jsou pritomny ve vsech nabozenstvich. Viz mormoni, pedofilni katolici, atd. atd. Salamoun 700 manzelek a 300 souloznic atd. atd.

Jenda 7.10.2007 14:51

Re: Znáte více iránských nebo židovských zločinců, A.S. Pergille?

Rozdil je asi tak v tom, ze kdyz Papez neco prohlasi tak si krestane zamumlaji, ze by to bylo hezky kdyby to slo a jdou si po svym. Kdyz nejaky ajatolah, mullah nebo podobny picicmunda neco prohlasi tak se muslimove seberou a jdou nekam neco vypalit nebo vyhodit do vzduchu.

Tonevadí 6.10.2007 9:11

A za dlouhé války Iránu proti Iráku

slavně poznamenal známý to lidumil Henry Kissinger, že "škoda že ve válkách nemužou prohrát oba".  Řekl bych, že se to ale mnohdy přece jenom stává...   

Harpyje 6.10.2007 9:27

Re: A za dlouhé války Iránu proti Iráku

Zanech, soudruhu zbytečných okolků a řekni to na rovinu: všechno zlo tohoto světa pochází od malého a velkého Satana. ;-D ;-D ;-D

Tonevadí 6.10.2007 9:08

A možná, že by pan Autor spravedlivý mohl také připomenout,

že byly časy, kdy Izrael pilně prodával zbraně do Iránu.  Zrovna teď se znova oprašuje aféra, která má teď 20leté výročí, kdy byl v Ženevě v hotelu objeven známý a nadějný severoněmecký politik Uwe Barschel, záhadně utopen ve vaně. Pochopitelně, že se to dodnes oficielně nevysvětlilo (nebo vysvětlilo, ale nikdo jeho sebevraždě nevěří - tak jako asi všichni věří oficielním verzím jiných politických sebevražed a atentátů). 

A má se za to, že byl zapleten v tajných vojenských dodávkách Izraele (nebo USA?) do Iránu, které v době Iránsko-Irácké války šly přes severoněmecké přístavy - divme se tomu. A že byl tedy umlčen pak nejmenovanou slavnou tajnou agenturou (ze středního východu) - asi že chtěl moc za mlžení. 

Za dlouhé války Iránu proti Iráku dodával zbraně té nebo oné straně - mnozí oběma - každý kdo ve zbrojním průmyslu něco znamenal...      

Harpyje 6.10.2007 9:29

nadějný severoněmecký politik Uwe Barschel

;-D ;-D ;-D. Nemýlíš se poněkud, souduruhu? Nemělo to náhodou být  "známý a nadějný lhář"?

Tonevadí 6.10.2007 11:23

Re: nadějný severoněmecký politik Uwe Barschel

A když je lhář, tak nemuže bejt nadějný politik?

A proč "souduruhu"?   Nezůstalo ti z minulosti automatické zaštúfování toho kdo nezpívá tvou písničku?  

Kdybych zpíval tvou písničku, bych byl kdo?  prozraď nám, milá harpyje.  To musí být být pak idealní svět, kde všichni zpívaj tvou písničku...

Harpyje 6.10.2007 11:39

Re: Re: nadějný severoněmecký politik Uwe Barschel

Tento "nadějný politik"- lhář stál v okamžiku své smrti před troskami své politické kariéry, takže moc nadějný nebyl. Existuje několik spikleneckých theorií o jeho smrti, žádná není věrohodná, ta o Mossadu je nejenepravděpodobnější. Bláboly o písničkách si soudruhu nechte laskavě od cesty.

Skept/icus Ma/ximus 6.10.2007 15:39

Stačí se zeptat "Cui bono?" a hned tu máme Mossad, jak z partesu, Vy židobolševická krasotinko.

;-P

Harpyje 6.10.2007 16:50

Re: Stačí se zeptat "Cui bono?" a hned tu máme Mossad, jak z partesu, Vy židobolševická krasotinko.

To věřím, že Vám a Vám podobným omezencům to stačí. Vyšetřovací orgány ve Švýcarsku a v Německu nejsou naštěstí obsazeny prosťáčky Vašeho druhu a vyšetřování vraždy nebo sebevraždy jsou poněkud složitější, detektive amatére.

kopretina 6.10.2007 17:03

Re: Muslimobolševik Skeptik zase trapně plácá, nemá co by řekl.

:-(

Harpyje 6.10.2007 9:51

Re: A možná, že by pan Autor spravedlivý mohl také připomenout,

Autor příspěvku je zřejmě stejný lhář jako Uwe Barschel ("Ich gebe Ihnen mein Ehrenwort..."), protože nestydatě tvdí, že UB byl zavražděn Mossadem, ačkoli se vůbec neví jestli se jednalo o vraždu nebo sebevraždu.

kopretina 6.10.2007 12:54

Re: A možná, že by pan Autor spravedlivý mohl také připomenout,

http://www.oase.estranky.cz/clanky/izrael/johannes-gerloff_-vstric-zahube_-iran-a-izrael

kopretina 6.10.2007 18:24

Re: A možná, že by pan Autor spravedlivý mohl také připomenout,

A co má být, Šáh Páhlaví byl spojenec Izraele a USA.

Tonevadí 6.10.2007 8:46

Pan Autor spravedlivý (odkuď že on je?) zapomněl podotknout

že v tom "protižidovském" Iránu se nachází největší židovská menšina (25.000 ks) ze zemí středního východu.  A nezajímavé není také, že minulý týden se Ahmadinejad setkal v N.Y. se skupinou tamních (N.Y.) Židů, a byli to Židi orthodoxní. 

 A kupodivu mu nenadávali jako ti jiní v N.Y.  A on je také nechtěl z fleku vyhladit, jak o něm tvrdí ti jíní.  Oni totiž (ti Židi) vědí přesně, co ten Ah. řek a co neřek, zatímco ti jiní vědí jen to, co jim řekli o něm jiní (kteří asi to byli?)     

Harpyje 6.10.2007 8:48

Re: Pan Autor spravedlivý (odkuď že on je?) zapomněl podotknout

A Vy samozřejmě taky víte, co ten Ahmadineřád řek a co neřek.

scorpion 6.10.2007 9:27

Re: Re: Pan Autor spravedlivý (odkuď že on je?) zapomněl podotknout

...Israel "wiped off the map" (an inaccurate translation of the Persian "bayad az safheh-ye ruzgar mahv shavad," which is better - but less violently and therefore less usefully - rendered in English as "erased from the page of time" or "fate").  To je to co Ahmadínežád řekl.

A ještě k těm ultraortodoxním židům, oni v naprosté většině neuznávají legitimitu státu Izrael, protože podle jejich představ může stát obnovit až mesiáš. Proto také bez jakýchkoli problému sopulpracují s muslimy.

Harpyje 6.10.2007 9:37

Re: Re: Re: Pan Autor spravedlivý (odkuď že on je?) zapomněl podotknout

Vážený pane, to, co nějaký Ahmadineřád říká je snad důležité jenom pro ty, kteří ho pokládají za svou ikonu. O těchto prdlých ultraorthodoxních Židech H.M. Broder velmi trefně prohlásil, že to jsou "des Antisemiten liebste Juden". Každný národ má své určité procento cvoků, proč by měli být Židé výjimkou?

scorpion 6.10.2007 9:46

Re: Re: Re: Re: Pan Autor spravedlivý (odkuď že on je?) zapomněl podotknout

Hlavně je to důležité pro ty kdo se chtějí dobrat pochopení problému.

Ultraortodoxní jsou možná prdlí, ale mají pordonost stejnou jako Palestinci tj. roční přírustek cca 4% což odkazuje na neradostné vyhlídky státu Izrael.

NevericiTomas 6.10.2007 10:24

Re: Re: Re: Re: Re: Pan Autor spravedlivý (odkuď že on je?) zapomněl podotknout

Jo, protoze Israel ma nesmyslny zpusob podpory techhle prizivniku. Nemakaji, neslouzi v armade, pobiraji socialni davky a "studuji bibli". Vymazat z mapy a casu spolecne s Hamasem a jinym ksindlem....

kopretina 6.10.2007 18:31

Re: Re: Re: Pan Autor spravedlivý (odkuď že on je?) zapomněl podotknout

Většina ortodoxních a ultraortodoxních Židů Izrael uznává. Proti Izraeli se staví antisemitští Židé z odpadlé sekty Naturei Karta. Jejich vůdce během WW2 kolaboroval s nacisty. Namluvil maďarským Židům, že mají nastoupit do transportu, že se jim nic nestane. V současnosti jsou členové Naturei Karta vidět na neonacistických i islamistických srazů. Jeden z jejich vůdců Fiedman byl za své názory exkomunikován z nizozemské ortodoxní židovské komunity. Přesídlil do Vídně. Dal své děti do vídeňské židovské školy, ale jeho děti šířily nenávistné názory, tak byly vyloučeny. Friedman se odvolal, vzal si právníka, který v minulosti obhajoval nacisty, vyhrál. Židovská škola musí zaplatit Friedmanovi vysoké odškodnění, nemá na to, pravděpodobně to bude znamenat pro vídeňskou židovskou školu záhuba. To jen namátka,kdo to jsou antisemitští Židé z Naturei Karty. Banda zoufalců a ubožáků.

Erich 6.10.2007 18:43

Re: Re: Re: Re: Pan Autor spravedlivý (odkuď že on je?) zapomněl podotknout

Mate rada marxisty?

kopretina 6.10.2007 20:02

Re: Re: Re: Re: Re: Pan Autor spravedlivý (odkuď že on je?) zapomněl podotknout

Ne nemám ráda marxisty ani nacisty ani socialisty všech barev a jakékoliv fanatiky.

Jenda 7.10.2007 14:47

Re: Re: Re: Pan Autor spravedlivý (odkuď že on je?) zapomněl podotknout

Aha. Takze misto vymazani z mapy (neboli ... zaridime aby ted a tady zadny Israel nebyl) vymazani z historie (zaridime aby po nem nezustaly ani zadne stopy). Asi tak nejak jste si to predstavoval?

meres 6.10.2007 8:55

Re: Pan Autor spravedlivý (odkuď že on je?) zapomněl podotknout

No, oni to byli Zidi-antisemiti. Oni jsou Zidi lidi jako kazdy jiny, vime ? A maji mezi sebou taky ruznou svoloc, ktera si prihriva svoji polivcicku.

Tonevadí 6.10.2007 9:16

Jo, oni Židi orthodoxní, a s pejzama,

taky někdy bývaj antisemiti?  Tak to se nechám poučit...

Pochopitelně vím, co Ahm. řek a co neřek.  Kdo chce vědět, ten si to najde.  Je o tom dost a dost.  Kdo ale nechce, ten ví, co o něm říká Bush and his Melody Boyz.  A ten by vám přece jistě nezalhal...

kopretina 6.10.2007 9:18

Re: Pan Jak probíhala islámská revoluce v Íránu

Dříve žilo v Íránu na 150 000 Židů, po islámské revoluci Chomejního zůstalo jen 25 000. Přes 80% Židů již Írán opustilo.

V prvních dvou letech islámské revoluce poslal chomejníjovský režim na smrt přes 8 000 lidí, které usvědčil z "nepřátelství proti Alláhovi". Chomejního teror se obrátil nejprve proti představitelům bývalého šáhova režimu, popravil 23 generálů, 400 dalších policejních a vojenských důstojníků a 800 civilistů. Pak si zasedl na přívržence nekonformních ajatoláhů a popravil jich 700, pak zaútočil na vlastní liberální nenáboženské spojence-na pravici zabil500 liberálů, na levici 100 liberálů. Od začátku organizoval popravy nebo vraždy představitelů národnostních a náboženských menšin, zabil přes 1000 Kurdů,200 Turknenů, mnoho Židů, Šajchiů, Sabijců, křesťanů, členů disidentských šítských sekt a ortodoxních sunitů. Zvlášť zběsile pronásledoval bahájisty. Chomejní ničil kostely, synagogy, znesvěcoval hřbitovy, demoloval svatyně. Justiční vraždy měly široký rozsah, na jedné straně stodvouletý kurdský básník Allameh Vahidi, na druhé straně devítileté děvčátko obžalované z útoku na "revolučního gardistu"...Mnoho představitelů náboženských a národnostních menšin uprchlo do zahraničí.

scorpion 6.10.2007 9:42

Re: Re: Pan Jak probíhala islámská revoluce v Íránu

Toto si dejte do souvislosti proč k revoluci došlo : http://www.fas.org/irp/world/iran/savak/index.html

NevericiTomas 6.10.2007 10:26

Re: Re: Re: Pan Jak probíhala islámská revoluce v Íránu

Jak to souvisi s Zidy, Kurdy, a tim devitiletym harantem? My jsme tu po plysaku taky zacli vyhlazovat Polaky a Cikany?

kopretina 6.10.2007 12:49

Re: Re: Re: Pan Jak probíhala islámská revoluce v Íránu

Íránec Amir Taheri vede blok svobodaproiran.blogspot.com