24.9.2021 | Svátek má Jaromír


Diskuse k článku

SVĚT: Smysl letošní angloamerické revoluce

Červnové rozhodnutí Britů odejít z Evropské unie a následné listopadové zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem znamenají revoluční přelom světových dějin. Obě úzce související revoluce ve dvou vůdčích anglosaských demokraciích světa prosadily radikální návrat ke svrchované ústavně demokratické vládě občanů ve svých státech.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Karda 12.12.2016 11:49

Re: To je tak blbý

Rudolf je blbeček z povolání.

J. Švarda 12.12.2016 6:41

Pane Bednáři,jste perfektní glosátor,nejenom filosof.

Musím pochválit hodnocení vedení EU. Ta "Myš která řvala", to odpovídá chmurné skutečnosti. Bohužel pan Juncker nemá schopnosti cokoliv řešit ve prospěch rozvoje Evropy.Ten Sellers to zahrál dobře.

Příliv migrantů nějak ani ony předáky nepálí. Řeší tedy to co ovládají. Vyhledávají fiktivní problémy, zatímco islamistická agrese kvete a řešení nulové.Ovšem ten Trump,ten pana Junckera trápí a ta jeho věta, že Trump Evropě nerozumí a bude dlouho trvat, než se to naučí(promiňte zkratku). Otázka Hillary Evropě rozuměla?Vždyť když byla v čele ministerstva zahraničí, tak to bylo před čtyřmi roky.

J. Sinnreich 12.12.2016 2:14

Evropska armada

Vytvoreni jakekoli evropske armady neni treba se obavat. Prislovecna neschopnost bruselskych byrokratu resit zavazne politicke a hospodarske problemy je nad slunce jasna. Zustava jim pouze tvorba nesmyslnych regulaci a pozvolne rozleptavani soudrznosti evropskych zemi pomoci diletantske financni politiky dotaci , kvantitativniho "uvolnovani", maskovanych bankrotu (Recko) a nekontrolovatelneho prilivu migrantu.