Diskuse
SVĚT: Sexuální útoky imigrantů a Muslimské bratrstvo
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J. Farda
Summa sumárum
islám v současné verzi do Evropy nepatří. Odvolávky na balkánské muslimy kulhají, ti zde jsou po staletí co původní poislamizované obyvatelstvo jako pozůstatek turecké okupace, ne jako současní převážně semitští (arabští) islamisté. I tak je problémů s gangy nejen distributorů drog Kosovanů nad hlavu. Zdůvodňování přijímání islámských migrantů jako potřebných pracovních sil je demagogie non plus ultra; ve Španělsku, Itálii a Řecku jsou statisíce a v součtu miliony nezaměstnaných, všichni ze zdejšího kulturního okruhu a lingvisticky rozhodně lépe vybavení než jen súrami Koránu. Odhad pracovní akceschopnosti migrantů se pohybuje okolo sedmi let, jižní Evropané jsou zaškolitelní zcela určitě rychleji. Kampak současná migrační politika západních "elit" vede Evropu? Odpověď slušně případně jadrně česky je věcí každého z nás.
J. Farda
Re: Summa sumárum
Děsivý nášup k mému názoru: http://echo24.cz/a/iyi8H/81--lide-v-ankete-al-dzaz...
J. Lepka
Re: Summa sumárum
No jo, teta Angela jaksi zapomněla, že v té její rovnici, pokoušející se zopakovat německý poválečný hospodářský boom něco neštymuje :
1) Evropa je technicky mnohem dál a nekvalifikované montéry ve fabrikách nahradili roboti
2) Ani jihoevropští mladíci nemají takovou pracovní morálku jako němečtí a i oni jsou proti severoafričanům vzorem pracovitosti.
3) Jazyková bariéra. Dospělý člověk má již velké problémy naučit se cizí jazyk bez akcentu, ergo množství v současnosti běžných profesí prostě dělat nemůže a nebude.
4) Představa, že tato komunita naplní penzijní pokladnu je zcela zcestná, nebude mít z čeho
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz