28.5.2022 | Svátek má Vilém


Diskuse k článku

SVĚT: Severokorejské šachy

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Rehulka 14.6.2010 10:13

Kimovy šachy....

O Severní Koreji nejsou žádné zprávy. Taky dobře ! Vždyt zprávy, které přicházely přez "Lidovou" (čti : rudou) Čínu, nebyly zprávy "mrtvého brouka", ale smrdutého, komunisticko-kapitalistického šmejdového hovnivála ! A že nejsou pravdivé zprávy o potopení jihokorejské korvety ? Ale jsou ! Vždyt soudruh Fidel Castro, známý svým přehledem a poctivostí oznámil (prostřednictvím dalšího soudruha)- Chaveze, že lod byla provokačně potopena US.Navy SEALS, aby rozpoutali druhou korejskou válku ! - Kdo nevěří, at tam běží.....

V. Kain 14.6.2010 9:53

Re: Ano , dodávky pro děti KLDR

Chtěl jsem přispět něčím podobným,ale vy jste to udělal za mě.Je to tak,k dětem se ty potraviny vůbec nedostanou.Političtí funkcionáři,policie a armáda bude příjemci těchto potravin.To jsou ti jihokorejci tak naivní a nebo hloupí,že si tuto možnost vůbec nepřipouštějí?Vždyť ta rudá pakáž je schopna nechat hlady pomřít půl národa,jenom aby se udržela u moci.A to se i u nás vyskytují takový primitivové,kteří tvrdí,že to je všechno propaganda a živoz v KLDR je nádherný.

M. Prokop 14.6.2010 8:48

Re: Bratři Castrové nemají přímého potomka, pro kterého by svou vládu nad ostrovem chránili.

Ale mají, Raúl asi tři kousky.

B. Volarik 14.6.2010 3:55

Bratři Castrové nemají přímého potomka, pro kterého by svou vládu nad ostrovem chránili.

Nedávno jsem v TV koukal na rozhovor  s dcerou Fidela Castra. Žije na Floridě a je aktivní členkou hnutí odporu proti Castrovic diktatuře.

R. John 14.6.2010 0:14

Ano , dodávky pro děti KLDR

Ovšem jen pro děti nomenklatury., to zapomnuli nějak říci. Ale to je detail.  Jestli to nesní armáda s jejich estébákama. Což je ta nejpravděpodobnější varianta. Známe své "papenhaimské", bestie bolševický jsou po celém světě stejné. Nejorší variace je však ten klon Asijsko- bolševický, tomu co do bestiality rovno není.