27.1.2022 | Svátek má Ingrid


Diskuse k článku

SVĚT: Rusko, jaké je a jaké není

Kdo by kdysi tušil, zvláště pak před třiadvaceti a více lety, že se jednou dočká takových scén: vodácká hospoda na horní Vltavě hlasitě oslavující olympijské vítězství Rusa nad Američanem. Pražští gymnazisté předhánějící se ve vybrnkávání melodie ruské (my s mrazením pamatujeme sovětské) hymny.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
E. Heusinger 31.8.2012 19:30

Sledoval jsem reportáž

Miroslava Karase (dříve zpravodaj z Polska) z moskevského autosalonu. Věcné, informativní. Žádná protiruská a protiputinská jedovatost.

No toto! Kam ta ČT spěje?

P. Krasny 31.8.2012 20:05

Re: Sledoval jsem reportáž

To potesilo vasi bolsevickou dusicku, co?

E. Heusinger 31.8.2012 20:13

Vy roníte slzy?

Nelíbí se Vám objektivní zpravodajství?

M. Kosejk 31.8.2012 20:18

Re: Sledoval jsem reportáž

Jo, jo, názory pána sleduju už nějakou dobu. A myslím, že mu chybí ta lepší doba. Kdy v televizi nebyly samé vraždy, znásilnění, chyby politiků, zlodějiny správců státního majetku. Svět vypadal hned líp, když televize pěkně věcně informovala, kolik tun oceli se vykalilo s SSSR, že vyjely kombajny na širá ukrajinská pole. A že v ÚV byl opět jednohlasně schválen plán da další pětiletku - a že vůbec vše běží jak má. Když za námi stál mocný Rus, hned se válečné štvaní USA zdálo jen vzdáleným děsem. :))

E. Heusinger 31.8.2012 20:21

Re: Sledoval jsem reportáž

Myslíte hodně blbě. Asi Vám chybí propaganda a la Emanuel Moravec o níž je zmínka v tomto příspěvku.

E. Heusinger 31.8.2012 20:23

Re: Sledoval jsem reportáž

Tak Vy sledujete? A hlásíte to na patřičná místa? Už nemusíte, doba se změnila.

M. Kosejk 31.8.2012 20:32

Re: Sledoval jsem reportáž

Člověče, mě živí práce s limi, vydělávám, pokud lidi odhadnu. To, co tady na NP píšete už nějakou dobu, mi jasně dává váš obraz bolševika, v pejorativním smyslu toho slova. Odhaduju, že jste starší. Tuhle dobu jste nikdy nepřijal za svou. Vaše generace nám - mladým - to tady zmrvila. Nechci paušalizovat, ale jako celek jste to udělali. A teď máte ještě drzost nám říkat, že za vás to bylo lepší. A že černá je bílá - obrazně řečeno.

E. Heusinger 31.8.2012 20:38

Tak Vy jste mladý?

Ale už jste zapšklý jak starej dědek. A moc fabulujete a vymýšlíte si. Vy hlupáčku, můžete najít, že jsem psal něco takového, že něco bylo lepší?

Vám se nelíbí objektivní zpravodajství? Vy jej musíte mít ideologicky podbarvené? Kde Vás vyškolili? U Mladých konservativců nebo u D.O,S.T.u?

J. Adler 31.8.2012 22:59

Re: Tak Vy jste mladý?

To si take jeden pan moc stezoval, ze za jeho mladi bylo vsechno lepsi - dokonce i ty prezervativy - za jeho mladi se neohnul temer zadny, ted se ohne temer kazdy...

B. Rybák 2.9.2012 11:31

Re: Sledoval jsem reportáž

Nic bolševické dušičky nepotěší víc než třeba Tolstoj, Dostojevský, Puškin, Solženicyn, Sacharov, ...To jste měl jistě na mysli že.