5.4.2020 | Svátek má Miroslava


Diskuse k článku

SVĚT: Rusko a rakety

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 174, poslední: 23.4. 2007 16:47, přehled diskusí

20.4.2007 11:36

Re: Pro dnešní padesátníky - šedesátníky

Ale já vůbec nejsem "proti všem". Jen mám trochu špatné zkušenosti s levičáky obecně a s ruským imperialismem extra. Pro jiné věci, třeba spojenectví s USA, jsem všemi deseti.

20.4.2007 12:52

Re: Re: Pro dnešní padesátníky - šedesátníky

Bohužel, příteli, žiješ v generaci břídilů. To to více tě může těšit, že jsi sám nezblbl, soudě dle toho, co zde většinou píšeš. Věřím, že zůstat svůj mezi těmihle "spolužáky" bylo podstatně těžší, než pro nás "Husákovy děti"  - u nás se hajsl poznal už v dětství - byl totiž většinou "po tátovi";-). Pro nás nebylo těžké chápat, že když je strejda u PZO, bude asi i u Stb i v těch 14ti, 15cti - ono vždy platilo to, co na počátku republiky. Řečeno s klasikem - kdo byl slušný tenkrát , je i dnes, kdo byl tenkrát mrva, je i dnes.

20.4.2007 17:04

Re: Re: Re: Pro dnešní padesátníky - šedesátníky

Jsem ještě o 10 NAD, a dodávám -ještě je hezké to pokračování O KOROUHVIČKÁCH.

20.4.2007 9:34

stary syr v novem baleni pachne jak 3 dny mrtva kocka

Neni cas na nove direktivy...dobytek nema historickou pamet, stejny postup muze byt s uspechem pouzit znova...

Direktiva NKVD c.001223 z 11/10/1939 - deportace obcanu Litvy, Lotysska a Estonska. V teto zemi probehl laboratorni pokus jak zlomit, vymazat a znicit to nejcennejsi, co kazdy narod ma, a bez ceho nemuze existovat - ducha svobody!

K dispozici v Library of Congress, popr. temer v plnem zneni v knize Jana Benese Zlocin genocidy.

Stejny model byl pozdeji pouzit s mirnymi modifikacemi ve vsech Sovety okupovanych zemich. Narod po genocide neni stejny jako pred ni.

20.4.2007 9:27

V jaderném věku platí,

že nejlepší obranou je hrozba neodvratitelného útoku. Fungovalo to tak přes 50 let - a aby to tak fungovalo, dohodly se velmoci na ABMT.

Načež se Bush rozhodl, že Rusko už není velmoc a ABMT je možno vypovědět bez nebezpečí, že by snad dokázalo odpovědět. A Rusko předvedlo, že odpovědět dokáže. Například zvýšením počtu samostatně manévrujících hlavic na Bulavách nebo spuštěním nové třídy ponorek.

No to je ale překvapení... Co si to dovoluje...

20.4.2007 9:38

Re: V jaderném věku platí,

Bush starsi na Malte, pote, co vykopl z tymu Richarda Pipese, abychom byli presni.

20.4.2007 10:10

Re: Re: V jaderném věku platí,

Že by? Pokud vím, tak v r. 2002 vládl Bush mladší... Jestli byl na Maltě, to si už nevzpomínám.

20.4.2007 10:15

Re: Re: Re: V jaderném věku platí,

Prvni valka v Zalivu, tehdy se Bush st zastavil na hranicich s Irakem. Saddam pote nechal vyplynovat nekolik Kurdskych vesnic. Rekneme, ze zastaveni operace dalo volnou ruku Saddamovi pri vyvrazdeni oponentu. Maltsky summit 12/1989 - tzv Pad zelezne opony, bez nasili na civilistech ze strany Sovetskeho Svazu.  

20.4.2007 10:57

Re: Re: Re: Re: V jaderném věku platí,

Nějak nechápu, jak to souvisí...

Smlouvu ABM vypověděl GWB v roce 2002.

20.4.2007 11:11

Re: Re: Re: Re: V jaderném věku platí,

řekněme že saddám likvidoval povstání vyprovokované američany, země byla ve válečném stavu. všude jinde se to ovšem takový nepatrný problémeček, či lapálie řeší pochopením problému protivníka, nebo přece ne?. usa má veliký máslo na hlavě, že vyprovokovali povstání a pak jim nepomohli. 

20.4.2007 11:46

Re: Re: Re: Re: Re: V jaderném věku platí,

Coz zcela omlouva ty, kdo je fyzicky vyvrazdili, ze. Kolik statu se na to zdalky spokojene divalo?

20.4.2007 13:44

Re: Re: Re: Re: Re: Re: V jaderném věku platí,

Saddám PŘEDTÍM nechal vyplynovat kurdské vesnice. V době, kdy s ním Rumsfeld navazoval diplomatické styky, potřásal si s ním ploutví a celý USA se radovaly, jak krásně vyplynovává íránské vojáky.

Ale pořád nevím, proč to sem taháte. Mám takový dojem, že pouze a výhradně za příčinou mlžení a rozmělňování problému.

20.4.2007 11:13

Re: V jaderném věku platí,

Víťo, u amerických antiraket nejde o Rusko, je přece úplně jasné, že těch 10 antiraket opravdu nemůže zeslabit výrazně jakýkoliv masivní úder ze strany Ruska. Ale proti zhovadilým magorům, jejich režimy též touží po jaderných zbraních potřebuje protiraketovou obranu Amerika, Evropa i Rusko. 

Toto je podmínka nutná, ale nikoliv postačující, jsou tu i jiná ohrožení, týkající se primárně Evropy ale i Ruska a USA.

20.4.2007 16:32

Re: Re: V jaderném věku platí,

Pak bude nejlepší držet se JABova nápadu - ať to USAtí postavěj v Rusku. Přece to není proti Rusům, Rusové to vlastně chtějí - tak tam s tím!

Navíc je v Rusku celkem dost míst, která nejsou 60 km od hlavního (nebo aspoň milionového) města. Proč se cpát zrovna do toho flíčku.

Ohne sranda - samozřejmě, že nejde ani tak o antirakety, stejně jsou mizerně funkční - jde o radar a šmírování prostoru nad Ruskem. Nad Pleseckem, nad Barentsovým mořem, nad celou evropskou částí Ruska. Plus pár minut k dobru pro zjištění, jestli už Rusové začali útočit. Nebo odpovídat. Především pak nejde o nás a o Evropu.

20.4.2007 22:44

Re: Re: Re: V jaderném věku platí,

Rusko je šmírováno satelity na oběžné dráze. Tento protibalistický systém se aktivuje právě tím, že satelity zaznamenají vypuštění balistické rakety, např. z Iránu. Radar na našem území má pomoci doladit pozici balistické střely, kterou méně přesně bude sledovat satelitní systém...

20.4.2007 22:32

Re: V jaderném věku platí,

On smlouvu nevypověděl, on ji neprodloužil. Byla na dobu určitou. To je rozdíl. Nedezinformujte, prosím.

21.4.2007 6:36

Re: Re: V jaderném věku platí,

Ten, kdo tady dezinformuje jste Vy.

Smlouva ABM nebyla, jak tvrdíte, na dobu určitou. Tato smlouva měla podle svého 15. článku NEOMEZENOU dobu platnosti.

20.4.2007 9:27

Hybášková huli Huliciuse?

To jsou mi veci hned takhle v patek po ranu:-)

20.4.2007 9:25

Atlanticka Charta

Atlanticka Charta: 12/08/1941, Roosevelt-Churchill: je z ceske Wikipindie periodicky mazana  http://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Atlantick%C3%A1_charta&action=edit, ale je mozno ji najit v anglicke verzi: http://en.wikipedia.org/wiki/Atlantic_Charter, plus neco malo o roli Ivana Maiskeho http://www.vectorsite.net/twsnow_04.html

20.4.2007 8:55

Připomíná

Roku 1934 jistý Pilsudský navrhoval Francii i ČSR (ač jsme nebyli zrovna kamarádi) napadnout Německo za účelem sesazení Hitlera. Zlý pravičák, případně též prý fašista (ač k moci ho dosadila socialistická strana) byl samozřejmě odmítnut.

20.4.2007 10:02

A proto to v 39 schytal se vší parádou. Re: Připomíná

Jenže v roce 34 již bylo jaksi dost pozdě a navíc byly zde tzv záruky "spojenců" a Spojené národy o které si pan Hitler utřel boty tak jako o ostatní spojence. Jenže to je právě to proč Hitler prohrál. Kdyby nebyl magor, tak by si nikdy netroufl na Rusko. Tek kdo podceňuje množství a skladbu obyvatelstva je člověk duševně nevyspělý. Teď to momentálně předvádí Bush. Podcenil skladbu obyvatel a nepochopil že sekty v islámu jsou větší nepřátelé jak ti nevěřící ďaurové. Amíci se  sice opřeli o většinu islamistů ale ti se opřeli o amíky aby si vyřídili účty mezi sebou. A tak to tam hezky bují a všichni spolupracují s oběma stranami a amíci čumí jak umí. Lepší to ovšem nebude.:-/

20.4.2007 8:50

Pro místní primipivní bolševiky

To, že jste chátra, demonstrujete denně v tomto prostoru svými názory a lokálně v místě vegetace tím, jak dle nich žijete. Zjišťuji, že generace tatíků zaprodatelů, kterou jsme viděli poprvé v náruči matek požedujících provaz pro matku Horákovou, podrudé jak volí homosexuálního narkomana Ginsberga králem majáles, potřetí jak "stávkují" za Dubčeka, jejich licoměrný smutek při pohřbu Palacha, jejich první pracovní úspěchy zaznamenala Inženýrská Odyssea, či Nějaká ta Nemocnice na kraji..., doma jsme je znali jako ty, kteří se bojí nelhat i svým dětem a teď tu rozumují jako Pláteník místo aby mlčeli pro neúnosné množství svých podpisů pod dokumenty, které je vyřazují ze slušné společnosti - ti všichni si tu melou nějaký ten dětinský kánon o jejich hloupé vizi světa, která z nich činí reservaci kmene staročeských primipivních "domorodců" - rudochů povětšinou - ve Spojených státech Evropských.

Zaplaťpán, ono současně platí, že každý, kdo pochopil rozměr EU jako rozměr své pracovní, podnikatelské nebo vědecké šance, ví, že názor 4 milionů degenerátů je v celkovém množství naprosto neduležitý. Jediné, co rozhodně nepomůže ,je to, že v Evropě vystupjeme ne jako národ, ale jako zbytek národa s báglem bolševického socanského degradovaného xindlu, který zajmá jen to, koho o kolik podojí a okrade.

20.4.2007 9:05

Re: Pro místní primipivní bolševiky

Tak to jsem si "pěkně" početl! Jsme to ale pěkný pronárod! Ještě štěstí, že to tu zachraňují lidé jako VY!Pivo mám rád, bolševiky nikdy, ale ani moc nemusím lidi Vašeho typu - promiňte!

20.4.2007 9:31

Re: Re: Pro místní primipivní bolševiky

Chápu, pokud přijímáte lež, že "jsme všichni vinni" tak jistě. Národ totiž tvoří ti, kteří do našeho národnního státu vkládají úsilí (zaměstanvatelé, zaměstnanci, privátní nebo veřejní) a nebojí se pod svou práci podepsat. Pak tu máme ty, kteří sice rádi slyší své jméno, když dávají peníze "ze státu", ale většinu života tráví ve stínu mas, které zě mluví, myslí a vydírají. Tak si musím vystačit s tím, že žiji v zemi, kde PRŮMĚRNĚ!! - to neznamená že všude stejně!! - potkám deset lidí a čtyři z nich jsou sociální paraziti a demagogové podporující paroubkovsko - grebeníčkovský neobolševismus!  A to doslova - vždyť levice tu řve o "polovinách", které neexistují jinde než v parlamentu. Navíc dva z nich jsou bolševici autentičtí - nereformovaní.

20.4.2007 10:02

To by mne zajímalo, jaké je národnosti ta dubová palice oakman IP: 80.188.218.xxx

že tolik nenávidí český národ. Nejvíce český národ nenávidí odsunutí bývalí čeští Němci nebo komunisté bez rozdílu národnosti a pak také nesmíme zapomenout na obecné psychopaty. *)

*) Nehodící se škrtněte.

20.4.2007 10:07

Souhlasím, slova takového degenerovaného trubce jako vy jsou irelevantní. Re: Re: Re: Pro místní primipivní bolševiky

Jen nechápu, proč se mezi ty idioty tak cpete? Nebo tam "od vás" vás již taky mají plné zuby? ANI SE NEDIVÍM. Vy jste skutečně tupec na n-tou. Trhněte si a táhněte.......(Y)

20.4.2007 11:09

Re: Re: Re: Pro místní primipivní bolševiky

Ještě štěstí, že to co tady předvádíme není PRÁCE a tak není třeba se pod to podepisovat! Já alespoň to považuju za zábavu a vlastně jsem dle Vaší definice národa jakožto penzista  NEZAŘADITELNÝ! Ale - nikdo není dokonalý, že?

20.4.2007 8:14

NATO americké základny v Polsku a Česku "nevadí"!

Ano, Chamberlain a Daladier odsouhlasili, že Hitlerova vojska v Československu jim "nevadí"! Nepřipomíná Vám to něco, paní Hybášková?

20.4.2007 8:57

Re: NATO americké základny v Polsku a Česku "nevadí"!

A po roce 1968 prohlásil franmcouzský ministr zahraničí, že okupace Československa je jen malá dopravní nehoda na cestě porozumění (s Moskvou).

20.4.2007 8:13

EUrobolševičko Hybášková,

pamatuji,  kdy jsi měla duševní orgasmy v momentě, kdy Bushevici vtrhli do Iráku nebo kdy tvoji kamarádi z Izraele bombardovali Bejrút.Měj pro příště s námi ohledy a nepoučuj nás o tom, co je pro tebe, eurosoudružku, nejlepší a čeho se Rus bojí.On se odpovědně připravuje na válku, kterou ty svojí blbostí pomáháš připravovat.