3.4.2020 | Svátek má Richard


Diskuse k článku

SVĚT: Rusko a rakety

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času vzestupně, seřadit podle času sestupně
počet příspěvků: 174, poslední: 23.4. 2007 16:47, přehled diskusí

20.4.2007 1:09

...No dobře, Hybášková!...

...Já bych Vám tohle z fleku podepsal. To bych ale nesměl vědít, že ste do Evropský únie jak divá. A pak se teda musim zeptat:

Vy ste nevěděla, že EU je jen západoevropská pobočka bolševismu? Bolševismu, kerej už se nemůže vydávat za SPRAVEDLIVÝ BOJ PROTI VYKOŘISŤOVÁNÍ. Takže se schovává tu za LIDSKÁ PRÁVA, onde zas za GENDROVOU ROVNOST, medle za boj ve prospěch ideologie HOMOSEXUALISMU, jinde za výdobytky SOCIÁLNÍHO STÁTU a ze všeho nejvíce za ENVIROMENTALISMUS, kerej se tváří jako seriózní vjedeckej obor ménem ekologie ;-P

Tohle fšechno je jen pátá kolona levice ve světě západní demokracie, kerá ruskejm bolševikům náramně hraje do not. Esi ste to zjistila až teď, tak laskavě držte hubu, antož ste svojí dosavadní politickou aktivitou pomáhala nasrat do bot těm, kerý vo Vaše dobrodiní Z VŮLE EVROPY ani dost málo nestáli ;-P (Y)

20.4.2007 3:07

Re: ...No dobře, Hybášková!...

Souhlas na 100 % !!!

20.4.2007 7:29

Bravo a potlesk, šakale, ta nezakulacenost Vám sedí :-)))

20.4.2007 17:02

Re: šakale, ty jeden

agenturní blbečku.

20.4.2007 22:03

Re: ...No dobře, Hybášková!...

Vážený Šakale, zřejmě se neumíte podívat na Evropu z větším odstupem. Jsme malý stát, rozpočet ČR je srandovně malý v porovnání s obratem mnohých nadnárodních korporací. A kdo má peníze, má moc. Další věcí je, že účast v nadnárodnm celku typu EU nám jako malému a zranitelnému státu dává možnost vidět do karet velkým hráčům typu Německo, Francie, V. Británie. A můžeme jim do ledasčeho kecat. To je výborná pozice pro hájení našich národních zájmů. Kdybychom v EU nebyli, nikdo by se s námi nebavil ani tak málo, jako nyní. Dalším faktem je, že jsme také pod určitou ochranou našich větších přátel.

Co je opravdu problém, je převládající socialistické pojetí EU, která tak centrálně zasahuje, do čeho může. Hlavně její úředníci. A může do všeho. I do toho, jak dlouho může bý uleželý guláš... Je to způsobeno nesmyslností rozdělení pravomocí: komise navrhuje, parlament doporučuje a nikým nevolená rada rozhoduje. A co rozhodne, to je závazné. J. Hybášková si této vady vědoma a jako evropský demokrat a pravičák bojuje za posílení pravomocí parlamentu, který je volen lidmi, a snížení moci byrokratů. Tomu se říká eurorealismus.

Já osobně bych rád, kdyby se EU stala federací nebo aspoň konfederací. Federální úředy by totiž měly jen takové pravomoce, jaké by se jim státy společně rozhodly předat, ted nejspíš obrana, energetika, životní prostředí. Žádný pivo a guláš. Takže i když by podle mě mohla Hybášková dělat víc, pořád dělá pro naše národní zájmy více než euroskeptická ODS. Ostatně britský konzervativec (a pravičák) W. Churchil sám prosazoval vznik "Spojených států evropských". Proto se podle něj jmenuje jedna z budov v sloužících orgánům EU. Proto je to pravicový koncept. Bohužel ho převzali levičáci a udělai z něj to, co nyní vidíme. Pojďme ale zvrátit jejich činy, ne házet celý projekt do koše...

20.4.2007 5:36

pepe

Nechávám stranou Vaše nesmyslné závěry.Ale Vaše vulgarita ?Neumíte argumentovat slušně?

20.4.2007 5:38

Re: pepe

adresováno Šakalovi..

20.4.2007 6:46

Re: Re: pepe

    Toto není Šakal! Byl kdysi Šakal.

20.4.2007 7:25

Re: Re: Re: pepe

Bať, bať, byl kdysi šakal...

Nesouhlasil jsem s ním vždycky, ale měl úroveń, žádné hulvátství a zkratové myšlení.

Je to vůbec jeho IP?

20.4.2007 8:10

Re: Re: Re: pepe

Já bych naopak řekl že tohle je šakal v jeho nejčistčí podobě. Alespoň tak si ho pamatuju.;-)

20.4.2007 12:06

Re: pepe

Vono se s tema argumentama da tezko polemizovat, tak se vypichne 'vulgarita' a mame debatu odvedenou na spravnou kolej, ze ano?

20.4.2007 6:00

Daji se Vase interpretace a zavery brat vazne?

V minulem clanku jste psala ze jste nezaznamenala v EU organech zadne hlasy proti stavbe radarove stanice. A prakticky hned na druhy den se zacala ozyvat kritika z Nemecka , Francie, atd. Namisto co nejpresnejsi informace jste tak poskodila doboru vec, protoze odpurci maji o argument na vic:  zastanci jsou si schopni i vymyslet  a  dezinfomovat jen aby dosahli sveho. Slo o unahlenost, neinformovanost, nebo neprofesionalitu? A jak ted mame brat vazne zavery z noveho clanku? Nejde vic o chteni prislusnika maleho statu nez o realisticky rozbor  situace mezi dulezitymi hraci kteri si chte nechte uvedomuji ze jsou navzajem propojeni?

Jinak ocenuji ze se snazite myslet na zajmy Ceske republiky (na rozdil od poslancu CSSD kteri jen kopiruji zajmy Paroubka) a ze uvadite odkaz na puvodni zdroj (to neni obvykle u ceskych novinaru).

20.4.2007 6:10

Fantas-magorie . . .

. . . toť vše, co paní Hybášková kolem sebe - už hezkou řádku let - šíří ! Její předvolební extempore - to hovoří za vše . . . a vysvětluje tím nejlepším způsobem čerpání argumentů paní pisatelky ! :-/

20.4.2007 6:19

Rusko si hledi svych zajmu. Chce aby se s nim pocitalo.

Skoda ze se totez neda rict o ceskych politicich a mnoha obcanech. Tim padem se musi brat ohled na kdekoho vcetne Ruska. V pripade jasne vetsinove domaci podpory k obrannemu zarizeni by nebylo treba tolik se radit, konzultovat, vyvazovat, atd. Mozna je to neprijemne i Americanum. Oni si svoje radary klidne postavi a Rusove uvedou nove ponorky Ale kvuli "ceskym nejednoznacnostem" se budou vest rozhovory na vyssi urovni. Obavam se ze jsme k tomu prispeli.

20.4.2007 7:26

Kdo takovou nanynku volí?

20.4.2007 7:58

Opět klasické glosy....

od levicového rusofilního dobytka u nás. Vážená, vy asi zapomínáte, jakou zvěř v tom Eparlamentu zastupujete.  Ze 40% negramotný, bělocikánský xindl s marxistickou základnou a zlodějskou nástavbou.

20.4.2007 8:04

Odkdy Hybášková zastupuje Němce a Francouze? :-)))

;-D;-D;-D

20.4.2007 8:26

Vy jste se opět projevil jako fašounský magor co? Re: Opět klasické glosy....

Nebojte, svoje slinty můžete šířit jen tady a mezi pár blbci s modrým hávem. Běžte do...(Y) O to vám jde. Nenávist a sprostota. Táhněte ke svým sudeťákům a nezaclánějte, duševní ubožáku.

20.4.2007 8:32

Re: Vy jste se opět projevil jako fašounský magor co? Re: Opět klasické glosy....

Ano, zakejhaly správné husy, jako na zavolanou!!!!:-D

20.4.2007 9:20

Re: Re: Vy jste se opět projevil jako fašounský magor co? Re: Opět klasické glosy....

Výborně, dubový mužíku, děkuji za demaskování.

Už aspoň vím o dalším xindlu, kterému netřeba oponovat.

20.4.2007 12:45

Re: Vy jste se opět projevil jako fašounský magor co? Re: Opět klasické glosy....

Vážený pane, může něco lépe symbolizovat  vámi kritizovanou nenávist a sprostotu lépe, než tři řádky vašeho textu?

20.4.2007 12:03

Re: Opět klasické glosy....

...s marxistickou základnou a zlodějskou nástavbou...

jistě jste myslel nadstavbu, že...

20.4.2007 8:13

EUrobolševičko Hybášková,

pamatuji,  kdy jsi měla duševní orgasmy v momentě, kdy Bushevici vtrhli do Iráku nebo kdy tvoji kamarádi z Izraele bombardovali Bejrút.Měj pro příště s námi ohledy a nepoučuj nás o tom, co je pro tebe, eurosoudružku, nejlepší a čeho se Rus bojí.On se odpovědně připravuje na válku, kterou ty svojí blbostí pomáháš připravovat.

20.4.2007 11:01

Re: EUrobolševičko Hybášková,

Že ona je to manželka toho nenasytného čuněte Gabala, který se přežírá z veřejných peněz za rádoby sociologické průzkumy? No ten vskutku také není českého původu, takže vrána k vráně sedá...

20.4.2007 22:12

Re: EUrobolševičko Hybášková,

W. Churchil prosazující po WWII Spojené státy evropské byl taky eurobolševik??? 8-o

20.4.2007 8:14

NATO americké základny v Polsku a Česku "nevadí"!

Ano, Chamberlain a Daladier odsouhlasili, že Hitlerova vojska v Československu jim "nevadí"! Nepřipomíná Vám to něco, paní Hybášková?

20.4.2007 8:57

Re: NATO americké základny v Polsku a Česku "nevadí"!

A po roce 1968 prohlásil franmcouzský ministr zahraničí, že okupace Československa je jen malá dopravní nehoda na cestě porozumění (s Moskvou).

20.4.2007 8:50

Pro místní primipivní bolševiky

To, že jste chátra, demonstrujete denně v tomto prostoru svými názory a lokálně v místě vegetace tím, jak dle nich žijete. Zjišťuji, že generace tatíků zaprodatelů, kterou jsme viděli poprvé v náruči matek požedujících provaz pro matku Horákovou, podrudé jak volí homosexuálního narkomana Ginsberga králem majáles, potřetí jak "stávkují" za Dubčeka, jejich licoměrný smutek při pohřbu Palacha, jejich první pracovní úspěchy zaznamenala Inženýrská Odyssea, či Nějaká ta Nemocnice na kraji..., doma jsme je znali jako ty, kteří se bojí nelhat i svým dětem a teď tu rozumují jako Pláteník místo aby mlčeli pro neúnosné množství svých podpisů pod dokumenty, které je vyřazují ze slušné společnosti - ti všichni si tu melou nějaký ten dětinský kánon o jejich hloupé vizi světa, která z nich činí reservaci kmene staročeských primipivních "domorodců" - rudochů povětšinou - ve Spojených státech Evropských.

Zaplaťpán, ono současně platí, že každý, kdo pochopil rozměr EU jako rozměr své pracovní, podnikatelské nebo vědecké šance, ví, že názor 4 milionů degenerátů je v celkovém množství naprosto neduležitý. Jediné, co rozhodně nepomůže ,je to, že v Evropě vystupjeme ne jako národ, ale jako zbytek národa s báglem bolševického socanského degradovaného xindlu, který zajmá jen to, koho o kolik podojí a okrade.

20.4.2007 9:05

Re: Pro místní primipivní bolševiky

Tak to jsem si "pěkně" početl! Jsme to ale pěkný pronárod! Ještě štěstí, že to tu zachraňují lidé jako VY!Pivo mám rád, bolševiky nikdy, ale ani moc nemusím lidi Vašeho typu - promiňte!

20.4.2007 9:31

Re: Re: Pro místní primipivní bolševiky

Chápu, pokud přijímáte lež, že "jsme všichni vinni" tak jistě. Národ totiž tvoří ti, kteří do našeho národnního státu vkládají úsilí (zaměstanvatelé, zaměstnanci, privátní nebo veřejní) a nebojí se pod svou práci podepsat. Pak tu máme ty, kteří sice rádi slyší své jméno, když dávají peníze "ze státu", ale většinu života tráví ve stínu mas, které zě mluví, myslí a vydírají. Tak si musím vystačit s tím, že žiji v zemi, kde PRŮMĚRNĚ!! - to neznamená že všude stejně!! - potkám deset lidí a čtyři z nich jsou sociální paraziti a demagogové podporující paroubkovsko - grebeníčkovský neobolševismus!  A to doslova - vždyť levice tu řve o "polovinách", které neexistují jinde než v parlamentu. Navíc dva z nich jsou bolševici autentičtí - nereformovaní.