14.4.2021 | Svátek má Vincenc


Diskuse k článku

SVĚT: Radar news zima 2009

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Milan 4.3.2009 22:15

De-amerikanizace EU-bez radaru.

Jak jsem zde predpovedel jiz v listodu, Amerika stahne armadu a dotace z EU. Timto se EU obrana politika docela osamostatni-v cetne financni podpory na vlastni obranu. Tomuto je nejvyssi cas byt to prichazi po stopach ekonomicke krize, ktera je teprve v pocatcich v EU. Ruska desinformacni kampan je jiz rozjeta na plno a jejich influencni svera stoupa. Na zdarovie!

Ludva 5.3.2009 17:21

Re: De-amerikanizace EU-bez radaru.

Možná by to Evropě velice prospělo, budování společné obrany by pomohlo proti krizi. Konečně mají zde být Američané navždy ? Schválně, brečeli by Němci, kdyby se od nich Američani stáhli ? Ti, co věčně podceňují Evropu, že není schopna společné obrany, by si měli zavzpomínat, jak se na porážku Německa museli spojit Rusko a USA. A když přidáme Velkou Británii a Francii a zbytek Evropy, zas tak slabé mi to nepřipadá. 

Im 7.3.2009 16:01

Re: De-amerikanizace EU-bez radaru.

Ludvo tak slabé to není ale muselo by se to krvavě zaplatit,kde chceš na to brát peníze? Třeba něco arizovat jako vůdce.

J.G. Pašek 4.3.2009 17:58

Rusáci kážou a věří, že USA do 2011 se rozpadne na 6 částí a Rusko s Čínou budou kralovat světu . . .

Russian Scholar Says U.S. Will Collapse Next YearWednesday, March 04, 2009 []

Print ShareThis javascript:void(0)MOSCOW —  If you're inclined to believe Igor Panarin, and the Kremlin wouldn't mind if you did, then President Barack Obama will order martial law this year, the U.S. will split into six rump-states before 2011, and Russia and China will become the backbones of a new world order.

Panarin might be easy to ignore but for the fact that he is a dean at the Foreign Ministry's school for future diplomats and a regular on Russia's state-guided TV channels. And his predictions fit into the anti-American story line of the Kremlin leadership . . . . .

hobis 4.3.2009 16:29

Smutný fakt.

Už o tom radaru bylo vše napsáno,jen chybí jedna jediná věc.Pokud v 'Česku nebude ten radar,tak by se urychleně měla zavést povinná vojenská služba,už proto,aby se naši chlapečci přestali držet máminých sukní,zatím co jinde se kluci a holky za naše peníze učí střílet z Kalašnikova od 10 let.Překvapuje mě,kde se tu na Psu berou všichni ti Ivani,Zimové a pod.dle gramatiky soudím,že to jsou jacísi "přespolní"

honzak 4.3.2009 16:42

Re: Smutný fakt.

jsou to internetoví vševědové a mudrci vesmírného formátu. Je s podivem, že ještě nebyli integrováni do eurostruktur:-D!

Vidlák 4.3.2009 17:48

Re: Smutný fakt.

R^ Myslím, že pro pana Tamáše i další "humanisty" by bylo velice poučné strávit pár měsíců ve vojenské službě.

Frank 4.3.2009 23:50

Re: Smutný fakt.

Topolánek byl voják z povolání a zanechalo to na něm nedozírné následky.

V.Novák 4.3.2009 17:56

To by bylo dobře bez ohledu na radar.

Ostatně branná povinnost zrušena nebyla - jenom základní vojenská služba.

Výsledek? Při nějakém maléru - a stačil by malér v jiném a celkem vzdáleném státě NATO - nastoupí do strážní služby pár pupkatých strejdů (třeba já) a bude velet tlupě hochů a slečen, kteří jenom z amerických filmů vědí, odkud z toho SA-58 lítají kulky. Pochybuji, že bycho byli vyzbrojeni něčím jiným.

To už snad radši ty slečny - ty by mi, doufám, nezdrhaly ze stojky na pivo nebo za děvkama...

honzak 4.3.2009 18:12

Re: To by bylo dobře bez ohledu na radar.

a co ke kadeřníkovi?

rudý chřtán 4.3.2009 19:56

Re: To by bylo dobře bez ohledu na radar.

tak hlavne doufam ze misto chlastani piva zacnete odvadet ty penize armade, aby si ti branci mohli zastrilet i z neceho jineho nez z pupkatejch a notoricky blbejch strejcu R^

Im 7.3.2009 16:05

Re: To by bylo dobře bez ohledu na radar.

Mladý blb se stane starým blbem,však se dočkáš chřtáne.

brána 4.3.2009 20:10

Re: Smutný fakt.

Pane hobis, já jsem oba syny naučil střílet sám. S holkou zatím ještě posečkám, ale od 10 let to nusí být.

Ludva 5.3.2009 17:24

Re: Smutný fakt.

To říkám už dávno, když deset teroristů dokázalo držet v šachu několikamiliónovou Bombaj, tak na Prahu by jich stačilo pět. Výcvik civilistů, ovšem efektivní, je proti teroristům mnohem lepší než rakety. Stejně by tu atomovku přivezli autem nebo lodí.

Sam Křepelka 4.3.2009 16:01

asi budu chtít radar

Ač jeho původní odpůrce, začínám se více a více přiklánět k tomu, aby radar v Brdech stál. Už jenom pro tu představu, kolik lidí tady tím nas eru.

hank bukowsky 4.3.2009 16:03

Re: asi budu chtít radar

křepelko nekecej, zní to tak trapně a uboze

Sam Křepelka 4.3.2009 16:08

Re: asi budu chtít radar

A proč ?  Nebo jste snad přesvědčen, že tady bují plně inteletuální a odborná diskuse k problému? Kdo znás tady je schopen se k tomu odborně vyjádřit. Podle článku asi nikdo ! Tak o co jde ??

Ivan 4.3.2009 13:25

Doplnění informací, které propagandisté zamlčují.

18. únor byl ve znamení aktivit a protestů proti radaru. Tři autobusy se starosty a občany se vypravily do Bruselu a současně probíhalo mnoho akcí v dalších 13 městech po celém světě. Na veřejném slyšení v Evropském parlamentu v Bruselu se všech 20 přítomných europoslanců vyjádřilo proti radaru a přislíbili podporu v budoucnosti. Bylo řečeno mnoho zajímavého.   Místopředsedkyně Evropského parlamentu Luisa Morgantini řekla, že je

šokovaná chováním české vlády v čele EU, která jedná tak, jakoby se snažila rozbít Evropskou unii od kořenů. Zelená europoslankyně Jill Evans se omluvila za postoj zelených v České republice, kteří prosazují politiku, odporující programu zelených v ostatních státech Evropy. Senátoři belgického parlamentu přislíbili, že se v belgickém parlamentu pokusí prosadit odhlasování usnesení proti projektu Hvězdných válek. V Evropě panuje strach z toho, co může přinést umístění základen v ČR a Polsku.

Kontrola a cenzura v českých médiích je obrovská. Občané jsou pro ně jako děti, které je třeba "zabavit"  hloupými filmy a nepodstatnými zprávami. O skutečných a důležitých událostech informují neobjektivně, nebo je záměrně tají. Na druhou stranu, pokud se i malé procento lidí, nesouhlasících s radarem rozhodne něco udělat, má šanci zatlačit na vládu natolik, že bude muset přehodnotit svoje rozhodnutí.

j 4.3.2009 13:41

Re: Doplnění informací, které propagandisté zamlčují.

Bojuj parde do posledních svých sil. Myslím, že už málo lidí takové propagandě uvěří ale vždy si vaše články rád přečtu. Za sloh za jedna, obsah za pět

Malý Aston 4.3.2009 13:42

Re: Doplnění informací, které propagandisté zamlčují.

A ti europoslanci,ty platil Putin nebo Paroubek? Není to trošku málo,když vidím jejich zasedání tak je jich tam jak much.A proč Vám vadí nějaký radárek v Brdech a nevadí vám základny USA v Německu,Itálii,Španělsku a v Kosovu? A když se američané naserou jako po 1.světové válce a dají od těch zbabělých a rozhádaných evropanů ruce pryč pod heslem ať se starají bez nás kolik vojáčků bude mít Evropa? :-P

hank bukowsky 4.3.2009 16:00

Re: Doplnění informací, které propagandisté zamlčují.

už aby se nasrali, celý svět je zatím nasraný akorát na USA

ps 4.3.2009 17:11

Re: Doplnění informací, které propagandisté zamlčují.

Tím "celým světem" myslíš pár uřvaných levičáků, rusofilů, islamofilů s ahmadínedžádem, putinem a kimem včele?

Libertarian 4.3.2009 21:37

Re: Doplnění informací, které propagandisté zamlčují.

Holt jste vy Hitlerovi pohrobci v menšině, zvykej si

ps 4.3.2009 22:37

Re: Doplnění informací, které propagandisté zamlčují.

To máš pravdu. Levičáci hitler a stalin se postarali o to aby socialistické ideologie byly zdiskreditované. Dneska jim věří jen naprostí zoufalci a pomatenci.

honzak 4.3.2009 18:13

Re: Doplnění informací, které propagandisté zamlčují.

ty jsi taky vypatlaný pako, co?  Odstěhuj se do Ruska, nebo do Severní Koreje, Abys užil ten pravý ráj, blbýsku!

RZ 4.3.2009 18:58

Re: Doplnění informací, které propagandisté zamlčují.

Nebýt USA, Německo by v WWI buďto zvítězilo, nebo by vybojovalo výhodný mír a ČSR by nevznikla. USA však poslaly své hochy umírat do vzdálené a zešílené Evropy, takže zbytek Trojdohody zvítězil. A Německo dostalo (zejména díky Francii) takové reparace, že krach Výmarské repobliky byl otázkou času. Ve státě, kde mzda se vydává 2x denně (rohlík stál ráno 100 milionů marek, večer už 2 miliardy marek, pro výplatu se jezdilo s vozíkem) se občané lehce nechají zlákat lidmi typu soudruha Hitlera. A Amerika opět viděla běsnící zemi svých otců. Dospěly další ročníky mladých Američanů. Znovu odjížděli padnout do Evropy. Evropy, která jim dnes nemůže přijít na jméno. Po WWII se USA rozhodly řešit evropský problém sofističtěji. Nalily do Evropy neskutečnou sumu peněz – Marshallův plán. Byl v tom ovšem háček – ty peníze dostanou pouze ti, kteří zapomenou na nacismus & komunismus. Státy, které European Recovery Program přijaly, šly závratně rychle k demokracii a blahobytu, my jsme zůstali na opačné straně, stejně, jako to dopadne v současnosti, když odmítneme US radar – zůstaneme na špatné straně.

doktor 4.3.2009 19:12

Re: Doplnění informací, které propagandisté zamlčují.

RZ už nejde ,ale opravdu nejde léčit, už ho jen lituji.

doktor 4.3.2009 19:51

Re: Doplnění informací, které propagandisté zamlčují.

Ukradl jste mi nick. I když s vaším názorem souhlasím, vymyslete si něco nového.

Ludva 4.3.2009 14:01

Re: Doplnění informací, které propagandisté zamlčují.

Dík za informace. Skutečně to vypadá na cenzuru, kdo nemá internet a nevyhledává si informace sám, je zcela v rukou provládních médií. Ale občani se tak lehce neoblbnou. Těch protiradarových jsou stále dvě třetiny.

pivak 4.3.2009 15:44

Re: Doplnění informací, které propagandisté zamlčují.

Zajimavy, ze ja jsem o tomhle zajezdu videl raportaz na CT a to ji zrovna pravidelne nesleduju. Radsi si pustim nejakej dobrej film.