Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SVĚT: Pussy Christ Superstar

Milý Radovane, posteskl sis mi tuhle v dopise, že se o své rodné hroudě nemůžeš nic nového dočíst v místním Beach Bum News a ani velrybáři v harendě o nás už nemluví.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
RL

R. Langer

26. 9. 2012 15:05
Kdo že má být

ta hanobená skupina obyvatel, prosím?

0 0
možnosti
VN

V. Novák

26. 9. 2012 16:19
Máte to v článku napsáno.

Pravoslavní věřící.

0 0
možnosti
JK

J. Kašpar

26. 9. 2012 11:52
zmrzlé kuře

Jinak dobrý, ale zajímalo by mně jak se vejde zmrzlé kue do pochvy?

0 0
možnosti
VN

V. Novák

26. 9. 2012 12:28
Těžko. Ono nebylo zmrzlé a bylo spíš pomenší.

Stejně měla problém s ním chodit.

Pozoruhodná byla reakce okolí - tedy spíš nepřítomnost reakce. Všichni se snažili nevidět,včetně policajta, který na tom videu neví kam s očima - kouk by se, ale kdyby viděl, měl by zasáhnout a kdo ví, jestli je to vůbec zakázané, dneska se toho smí tak moc, třeba by bylo trapné zasahovat - radši nevidět... Rusové jsou dost tolerantní až lhostejní, řekl bych z uvedeného důvodu. Dřív co bylo neslušné, bylo zakázané, zakázaná byla i spousta slušných věcí (třeba samizdat) - tak dneska nevěd, jak reagovat. Radši nereagují. Když jim teda hovadně nesáhnou na pravoslaví, to se i lhostejný Rus nas.re.

0 0
možnosti
VN

V. Novák

26. 9. 2012 9:52
EP navrhl Pussyny na Sacharovovu cenu.

Pravoslavný Sacharov musí rotovat v hrobě tak, že připojit k němu generátor, nahradil by Sajanošušenskou elektrárnu...

Osobně si myslím, že označovat tyhle anarchistické provokatérky za vězně svědomí, je urážka všech skutečných ruských potažmo sovětských vězňů svědomí - a že jich nebylo málo.

0 0
možnosti
PP

P. Podešva

26. 9. 2012 9:07
Pěkně napsáno

Lepší reklamu si holky asi nemohly přát i když s myslím, že vHolywoodu po nich neštěkne ani pes.

Možná jim vydají knihu, možná jim ta kniha vydělá víc, než kdyby místo vězení pracovaly za dobrý plat. Občas si říkám, že zkratka té jejich kapely - tedy "PR" není náhoda.

0 0
možnosti
PL

P. Lenc

26. 9. 2012 7:57
Dobrý článek.

0 0
možnosti
JB

J. Boleslav

26. 9. 2012 14:18
Re: Dobrý článek.

A vtipný, taky se mně líbil. :-)

0 0
možnosti
AR

A. Reček

26. 9. 2012 7:45
Je to tak.

Proč liberálové a volnomyšlenkáři se nerozčilují nad často krvavým pronásledováním křesťanů v různých částech světa stejným způsobem, jako za trest  oné urážející provokace těch potrhlých holek v Rusku?  Autor v článku vystihl dobře nejen tuto kauzu.

0 0
možnosti
LK

L. Krajicek

26. 9. 2012 2:37
Křivdíte jim.

Myslím těm Kundím vzpourám - tak nějak prý zní překlad Pussy Riot. Nebýt toho, že je Putinovi policajti strčili do vazby, tak na náměstí byl nachystaný kamion a aparaturou, protože holky měly nasmlouvaný koncert v iránské mešitě, kde měly zpívat stejnou píseň. Jen místo Putina by byl opěvován íránský prezident Ahmadínežád. Také by zpívaly  "Hovno, hovno, hovno Prorokovo" a  Alího Chameneího by nazvaly židovským synem.

Dle vyjádření nejvyššího íránského ajatolláha a strážce čistoty islámského zřízení Alího Chameneího je tato hudba obecně v souladu s hodnotami islámské revoluce.

Pevně věřím tomu, že v rámci neustále se rozšiřující demokratizace v naší společnosti bude jejich koncert hned po propuštění z vězení uskutečněn v Chrámu sv. Víta, kde si o sobě několik teplých, hřejivých slov vyslechne náš prezident. Václav Klaus to už nebude, takže nevylučuji možnost, že dívky svými něžnými hlásky budou zpívat "Zemane!" místo "Putine!" .

Oproti tomu mám trošku obavy, aby za těch pár let, co mezitím uplyne, někdo na plakáty zvoucí na jejich koncert nenamaloval tykadla. To by tedy opravdu bylo nevkusné.  

0 0
možnosti
JA

J. Adler

26. 9. 2012 20:03
Re: Křivdíte jim.

ten Vami uvadeny preklad mirne receno zavadejici - proste je to spatne!!!!!!!!!!!

0 0
možnosti
MS

M. Stuchlik

26. 9. 2012 0:12
Blábol

0 0
možnosti
LH

L. Handzel

26. 9. 2012 4:49
Re: Blábol

Ano, Váš.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz