16.9.2019 | Svátek má Ludmila


Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Rychlý 12.8.2019 7:45

Nedočetl jsem to.

Je to furt dokola. Svět se v lejno obrací a tito vyčůránci toho využívají, aby si urvali kousek masa jako psi, čímž to oráčení jen podporují. Nejsou to blbci, ani pomatenci, jen sobci, kteří do budoucna nehledí; chtějí si užít dnes a zítřek je nezajímá, oni si ve svých opevněných obydlích pohodlně dožijí. Od zmatku, který způsobili jsou odděleni příkopem. Není to spiknutí nějakých iluminátů, je to nevědomí tíhnutí k podobným jedincům, kteří pak stejně nevědomky tvoří smečku a její zákony.

Podobnost koránu a Mein Kampfu nevidí jen slepí. Jak žili podle Adolfovy bible Němci, tak žijí podle své bible muslimové. Že ten panák Gute-cosi v duchu svých slov ještě neprohlásil korán za nenávistný text svědčí jen o jeho práskané schizofrenii. Hnus. OSN - líheň hadů, kdeže mírová instituce.

Společnost už je tak zamořená těmito tvory, číhajícími na kousek masa, že už se z toho nemá šanci vzpamatovat.

Snad se vytvoří nějaké ostrůvky pozitivní deviace, o kterých psal svého času nějaký Miloš Zeman, dokud mu alkohol a narcismus nerozežraly mozek. Hned bych se k nějakému ostrůvku přidal, ale k zakládání už jsem starý. Prožíváme Komenského Labyrint světa v reálu.

J. Vrzal 12.8.2019 8:33

Re: Nedočetl jsem to.

On ten soucasny sef OSN je portugalsky komunista a predseda Socialisticke internacionaly. Toz tak.

V. Student 12.8.2019 8:56

Re: Nedočetl jsem to.

Máte můj podpis, pane Rychlý. Jen je smutné, že s názory, jako je ten váš, se lze dneska setkat opravdu jen v alternativních médiích typu Psa. Mainstream řeší "důležitější" problémy: více peněz pro neziskovky, Kliniku, Milion chvilek pro demokracii, odhalování "manipulátorů", pomluvy státníků a vůbec všech známých osob, které vyjadřují odlišné názory.