15.1.2021 | Svátek má Alice


Diskuse k článku

SVĚT: OSN je parodií sama na sebe

Tato organizace OSN je totiž absolutní parodií sama na sebe, protože do jedné ze svých nejdůležitějších organizací volí pravidelně za členy státy, které patří k největším porušovatelům lidských práv na světě.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Lukešová 22.10.2020 0:12

Ano, dnešní OSN je absolutně k ničemu, šikanuje Izrael, podporuje darebácké režimy, o kterých píše pan autor. No a za velmi pozitivní zprávu považuji i to, že americké ministerstvo zahraničních věcí zvažuje zařadit "lidskoprávní organizace" na seznam antisemitských organizací, konkrétně se jedná Amenty International, Human Rights Watch a Oxfam a odstřihnout od veškerého financování. Už aby se tak stalo.

Tyto organizace nehájí totiž lidská práva, ale pouze ospravedlňují palestinský terorismus, šikanují Izrael, nekritizují zločiny v zemích jako je Írán, Čína, Pákistán, Kuba, Rusko atd, tedy většinově země islámské a komunistické. Příklady nám budiž i příklad jednoho palestinského nešťastníka, který byl téměř umučen kvůli své konverzi k judaismu ve fatahovském vězení. případy mučení palestinských křesťanů jsou také smutné, leč bez absolutního zájmu sdělovacích prostředků.