Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SVĚT: O sadismu a genocidě

Musím se předem omluvit čtenářům za bezohledný, brutální naturalismus (jiný název mne nenapadá), který článkem proniká. Není to má vina, neboť toto se bohužel stalo součástí dnešního světa.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
DK

D. Kazil

25. 9. 2014 7:58
každý turista do těchto končin

By měl mít pod jazykem ampulku s kyanidem. Aby si ušetřil pak ty nervy.

0 0
možnosti
PB

25. 9. 2014 8:44
Re: každý turista do těchto končin

Nemělo by se tam vůbec jezdit. Já bych nejela ani do Egypta, ani do Tunisu, ba ani do Turecka.

0 0
možnosti
BV

25. 9. 2014 7:36
Čtěte Korán, tam to všechno je!

Umírněný muslim, bývalý černoch, kulatý čtverec, tolerantní nacista, demokratický komunista....Co mají všechny tyto pojmy společného?

0 0
možnosti
BB

25. 9. 2014 9:23
Re: Čtěte Korán, tam to všechno je!

Sci Fi

0 0
možnosti
JV

25. 9. 2014 2:20
Největším nebezpečím pro Ebropu

není nasili, páchané ve jménu Islámu, ale ty desítky milionů obyčejných "mírumilovných" muslimů, kteří za pár desítek let demokratickou cestou prosadí vládu Islámu v evropských zemích. Proti ním nemáme žádnou obranu.

0 0
možnosti
JS

25. 9. 2014 7:46
Re: Největším nebezpečím pro Ebropu

Máme! Vykopnout je z Evropy! A že to nejde, že jsou to "naši občané"? No a co! Kde je vůle, tam je cesta.  Nás ohrožuje naše vlastní nevůle k obraně, pohodlnost a pasivita maskovaná za dobráctví a toleranci.

0 0
možnosti
PD

P. Dvořák

25. 9. 2014 1:07
Co dodat?

Existuje jakýsi nový typ mezinárodní výuky, kdy na skype nebo kde na sebe čučí dvě třídy a podle otázek mají zjistit, odkud která je. První otázka: „Byl u vás komunismus?“ A veskrze bojovná odpověď šestnáctiletého vítěze boje (určitě nejen) s komunismem zní: „Byl!“

Otázka, která by mnohem víc vypovídala o zemi, kde je místo výuky na opačném konci drátu druhá třída, by spíš měla znít: „Kolik je ZATÍM ve vaší zemi muslimů?“

Jenže to se určitě ve školách neučí.

0 0
možnosti
RG

25. 9. 2014 9:20
Re: Co dodat?

To určitě, to vám tak pomůže v identifikaci... Víte snad zpaměti, jaké mají zastoupení na Filipínách, v Chorvatsku či Salvadoru? Víte o někom, kdo by to věděl?

0 0
možnosti
JK

25. 9. 2014 0:52
Je to čiré zvěrstvo,

a ti, kteří podporou "hodných rebelů proti Asadovi" přispěli ke vzniku ISIS, ti by měli stanout před něčím, co se bude rovnat Norimberskému procesu - konkrétní lidi z USA, Saúdské Arábie, Kataru, Turecku a Jordánsku !

Obamova velvyslankyně OSN připouští - Boj proti ISIS navržen tak, aby odstavit Assada v Sýrii - http://www.prisonplanet.com/obamas-un-ambassador-admits-fight-against-isis-designed-to-take-out-assad-in-syria.html

Saúdská Arábie varuje před odklonem USA přes Sýrii k Íránu - http://jdem.cz/bqqhj3

Sýrie: další skandální zásah - http://www.heise.de/tp/artikel/42/42854/1.html

0 0
možnosti
SN

25. 9. 2014 1:06
Re: Je to čiré zvěrstvo,

PrisonPlanet is a "news" website operated by Alex Jones, a radio presenter and heroic source of truth to people who can't fart without blaming it on a conspiracy of bean producers, vy hloupá huso. http://rationalwiki.org/wiki/PrisonPlanet

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz