Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SVĚT: O sadismu a genocidě

Musím se předem omluvit čtenářům za bezohledný, brutální naturalismus (jiný název mne nenapadá), který článkem proniká. Není to má vina, neboť toto se bohužel stalo součástí dnešního světa.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
HL

25. 9. 2014 13:53
Multikulti politkorektníci jsou také vinni zločiny ve jménu

islámu, protože je podporují. Multikulti politkorektník omluví muslimům všechno, i jejich zvěrstva, jsou to lidé třetího světa a člověk třetího světa zasluhuje ochranu, zatímco Evropané, Severoameričané a Australané a Izraelci jsou biti.

0 0
možnosti
SN

25. 9. 2014 14:01
No konečně!

Už jsem se obávala, že se nedočkám!

Zapomněla jste ale na ty nejhorší - islamistické multikultipolitkorektníky.

0 0
možnosti
DK

D. Kazil

25. 9. 2014 12:42
všude se píše jak je korán fajn knížka

a když se jí islamisti důsledně řídí, tak je to špatně ?

0 0
možnosti
JH

J. Holič

25. 9. 2014 12:48
Re: všude se píše jak je korán fajn knížka

Oni se jí důsledně neřídí. Navíc je spousta "fajn knížek", přitom není zrovna praktické provozovat vše, co v nich najdu.

0 0
možnosti
JM

25. 9. 2014 12:15
Ruskem objevené masové hroby na v.Ukrajině 24.9

...co je s tím? Prý plné žen s uřezanými hlavami, což určitě udělali obránci svých měst, že ? Kdy se vyšetří válečné zločiny ukrajinské vlády a armády ???

0 0
možnosti
JH

J. Holič

25. 9. 2014 12:46
Re: Ruskem objevené masové hroby na v.Ukrajině 24.9

Kdo jsou obránci "svých" měst? Celý ten odboj vedou Rusové. To už si ta ukrajinská města přivlastnili? A navíc, nemohl byste se vyjadřovat k tématu diskuse?

0 0
možnosti
JC

25. 9. 2014 11:49
Prapříčinu vidím v neukojeném pohlavním pudu muslimů.

Domnívám se, že nejlépe bychom udělali, kdybychom uspořádali sbírku pornografických časopisů (a přiznejme si, že u každého by se nějaký našel), nejlépe včetně těch, kde jsou fotografie barevných, a tyto shazovali z letadel na místa, kde se soustřeďují ti nejbojovnější. Zkusil to vůbec někdo? Buď posíláme zbraně, nebo humanitární pomoc. Tím jen udržujeme napružené Araby v sexuální frustraci. Nás nenávidí, protože tady můžeme ženy vidět, dotýkat se jich atd. a pokud nesouložíme na veřejnosti, nic se nám nestane.

0 0
možnosti
JH

J. Holič

25. 9. 2014 12:04
Re: Prapříčinu vidím v neukojeném pohlavním pudu muslimů.

Jste si jistý, že by to pomohlo? Máte pocit, že vidět tisíce žen, které se jim líbí, vzbuzují v nich sexuální touhy a vědí, že je nemohou mít, jsou méně flustrující, než to, že se nemohou na cizí ženy koukat jinak, než s šátkem na hlavě? U těch fanatiků tam souvislost být může, ti se mnozí (kromě vůdců) na internet moc nedostanou, ale myslím, že ti ostatní si v případě potřeby nějaké obrázky klidně najdou...

0 0
možnosti
JH

J. Holič

25. 9. 2014 11:15
Autor si to opět zjednodušil...

Má sice naprostou pravdu, že jsou nebezpečná uskupení, jejichž hlavní (nebo jednou z hlavních) linií působení na oponenty je skrze teror a sadismus. Ale nemá pravdu v tom, že by příčinou byl korán. Korán, stejně jako bible, byl napsán v určité době a s určitými souvislostmi a popravdě řečeno si s biblí v doporučování násilí příliš nezadá. Autor si pak jako důkaz vzal pár příkladů, které se mu hodí a pro jistotu zamlčel ty, které se nehodí. To že to korán umožňuje, je jistě pravda, protože není vždy jednoznačný a občas si protiřečí. Ale neplatí, že by byl jednoznačně násilný a sadistický. Budu samozřejmě konkrétní. Autor článku uvádí súru 9:5: "A až uplynou posvátné měsíce, pak zabíjejte modloslužebníky, kdekoliv je najdete, zajímejte je, obléhejte je a chystejte proti nim všemožné nástrahy!". Tato súra však ještě obsahuje "Jestliže se však kajícně obrátí, budou dodržovat modlitbu a dávat almužnu, nechte je jít cestou jejich, vždyť Bůh je věru odpouštějící, slitovný." Není to sice výhra, ale původní větu to mírní. Tomu všemu předchází súra 9.4: "Výjimku tvoří ti modloslužebníci,s nimiž jste uzavřeli úmluvu a kteří vám potom nikterak neškodili a nikomu proti vám nepomáhali. Dodržujte tedy plně vůči nim úmluvu až do vypršení lhůty její, neboť Bůh věru miluje ty, kdož jsou bohabojní." Následuje 9.6: Požádá-li tě některý z modloslužebníků o ochranu,mu ji poskytni - aby mohl slyšet slovo Boží. Potom jej nech dospět do místa pro něj bezpečného; a to je proto, že jsou lidé, kteří nic nevědí. " Což celkový význam súry 9.5 posouvá jinam. Proti tomu příklad z bible: "Hradby se zhroutily a lid vstoupil do města, každý tam, kde právě byl. Tak dobyli město. Všechno, co bylo v městě, vyhubili ostřím meče jako klaté, muže i ženy, mladíky i starce, též skot a brav i osly” (Jos. 6,20-21)

0 0
možnosti
SN

25. 9. 2014 11:42
Re: Autor si to opět zjednodušil...

No ale nemůžete popřít, že článek opět zafungoval, jak měl. :-)))

"Svině arabské", "Vykopnout je z Evropy!" Jediné, co zde ještě chybí, jsou multikultipolitkorektníci.

0 0
možnosti
VU

25. 9. 2014 10:30
Listina základních práv a svobod ČR

Která listina základních práv a svobod je nadřazena ? Ta naše Česká, nebo Eurounijní, ze které požadoval prezident Václav Klaus vyjímku až budou přistupovat Chorvaté ? A komis to pak společně s některými našimi vlastizrádci shodila ze stolu..

http://www.pravniprostor.cz/clanky/mezinarodni-a-evropske-pravo/vyjimky-z-listiny-zakladnich-prav-eu-pro-cr

Eurounijní listinu jsem nečetl. Ví někdo jak je v ní zohledněna obdoba našeho článku 23 Listiny základních práv a svobod (ČR). Je tam vůbec něco takového ??

0 0
možnosti
JB

25. 9. 2014 9:55
Islamisti jsou nepochybně barbarský dobytek

a jako s takovými je s nimi třeba zacházet.

0 0
možnosti
IS

25. 9. 2014 9:22
Čiré, nefalšované zlo.

Za to ale mohou Američané, případně Klaus. Nebýt Američanů a jejich neutuchající závislosti na ropných ziscích (které tak trochu pokulhávají za válečnými výdaji), byl tam klid a pořádek. Ti psychopati by se tam prostě nenarodili. No není to to pravé sluníčkové?

0 0
možnosti
LK

25. 9. 2014 9:59
Re: Čiré, nefalšované zlo.

Pitomost !

0 0
možnosti
PB

25. 9. 2014 8:43
Nu, snad se vyjádří nějaký lékař

já se domnívám, že při proříznutí krční tepny poklesne velmi rychle krevní tlak natolik, že člověk omdlí a co se s ním dál děje už nevnímá.

I tak jsou ovšem zvěrstva páchaná radikálními islamisty neomluvitelná.

Vždy když chytí a popraví nějakého civilistu, vzpomenu si a ty dvě zajaté Češky v Pákistánu - copak se s nimi asi stalo? :-(

0 0
možnosti
RG

25. 9. 2014 8:35
Je to fakt hnus

ne nadarmo se říká, že jeden obrázek vydá za 1000 slov. Kobercové nálety na ně!!! Svině arabské

0 0
možnosti
JH

J. Holič

25. 9. 2014 12:11
Re: Je to fakt hnus

Tak fajn, pošlem do světa obrázky týraných dětí v ČR a počkáme až podobný primitiv zařve "kobercové nálety na ně, Svině Evropské!!!"

Kolektivní vina je vždy dost hloupé řešení...

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz