26.9.2023 | Svátek má Andrea


Diskuse k článku

SVĚT: Mohou barbaři zachránit civilizaci?

Západní „aliance ke všemu ochotných“, USA, Velká Británie a Francie, vyslala na syrské území přes sto raket, a to v odplatě na cosi, co i moderátor české televize nazval „údajným chemickým útokem“.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Pražák 19.4.2018 8:29

Re: Také se divíte,

Spletl jste se v úsudku. Argumenty došly, tak "nálepkujete". Standardní postup "aktivistů" placených neZiskovkami.

J. Jelínek 19.4.2018 8:38

Re: Také se divíte,

Jděte už všichni do řiti s tím "nálepkováním", někdo něco jednou použije a všichni to po něm pak opakují jako banda hňupů. Je to stejně blbé, jako "okopávání kotníků", nebo "pravdoláskař".

J. Pražák 19.4.2018 8:47

Re: Také se divíte,

Argumenty do diskuse, pro nebo proti faktům v článku nemáte, tak jen další bezobsažný plk?

J. Jelínek 19.4.2018 9:01

Re: Také se divíte,

Ohledně argumentů se obraťte na vašeho kolegu Holíčka. Ten je přes argumenty expert.

J. Pražák 19.4.2018 9:06

Re: Také se divíte,

Zkuste také něco vypotit. Nebo si neumíte přečíst zahraniční noviny a jste duševně impotentní?

T. Hraj 19.4.2018 9:02

Re: Také se divíte,

Máte pravdu, nálepkování je skutečně podpásový způsob vedení diskuse. A propos, kdo to tu prve mluvil o "trolech", pane Jelínku?

J. Kanioková 19.4.2018 18:13

Do bolševiků tu kdekomu nadáváte vy,

takže jsem vás už tolikrát vyzvala, abyste uvedl, jak či čím jste "bojoval" proti minulému režimu. Ale to vy ne, to vy tutláte.

R. Gramblička 19.4.2018 8:52

Re: Také se divíte,

od Trolla s velkým T to fakt sedí :-P

R. Houška 19.4.2018 8:45

Asi tak 99,9%. Ale odpovídá to včerejšímu hlášení Aeronetu, takže vlastizrádci mají opět poluci.

R. Gramblička 19.4.2018 8:49

Re:

a můžete být konkrétní? Do toho, nestyďte se, vím, že na to máte...

J. Fridrich 19.4.2018 7:26

Dnes se píše v komentáři pana Švamberka na

Dnes se píše v komentáři pana Švamberka na Novinkách o ruských trollech - tedy o vás s. Schneidere.. Nedávno jsem na chování rusáků napsal - Tady se hodí použít sice otřepané, ale vesměs výstižné rčení - " když něco vypadá jako kachna, chodí to jako kachna a kejhá to jako kachna, tak to nejspíš bude kachna.." Rusáci své odpůrce vraždili a vraždí po celém světě - Trockého zavraždili krompáčem v Mexiku a mnoho dalších, jak všichni víme - pardon, omluva - víme to jen někteří, naši rusomilové a naši soudruzi s s. Schneiderem v čele to nevědí a pevně stále věří v dobrotu Ruska..

J. Holíček 19.4.2018 7:55

Re: Dnes se píše v komentáři pana Švamberka na

Fridrichu, příliš často se zabýváte kachnama, z čehož plyne, že žádnou munici nemáte. Prostě se opakujete až se z toho se stávají banality.

Dejte si někde tu pekingskou, třeba se vám pod čepicí rozsvítí.

Všimněte si, kolik pan Schneider dokáže snést nevyvratitelných argumentů a vy se zmůžete jen na kvákání nad vodami. Ga ga ga gar

Nic ve zlém, je to slabé, nepřesvědčivé... :-))

J. Gutvirth 19.4.2018 8:12

Re: Dnes se píše v komentáři pana Švamberka na

Nevyvratitelné?? Snůška tvrzení o kterých lze s úspěchem pochybovat.

R. Gramblička 19.4.2018 8:18

Re: Dnes se píše v komentáři pana Švamberka na

tak do toho, pochybujte. Písemně.

J. Svoboda 19.4.2018 8:50

Re: Dnes se píše v komentáři pana Švamberka na

Spiklenecké teorie jsou nevyvratitelné jen pro ty, kteří jsou schopni napsat "argumentů neřeba", vy hlavo :o)

P. Černoch 19.4.2018 9:50

Re: Dnes se píše v komentáři pana Švamberka na

Novinář The Independent Robert Fisk nenašel v Důmě žádné známky chemického útoku.Je o tom pár článků v češtině ,ale přikládám originál.Nebude snad tvrdit,že je Independent proruský.

https://www.independent.co.uk/voices/syria-chemical-attack-gas-douma-robert-fisk-ghouta-damascus-a8307726.html

J. Svoboda 19.4.2018 10:07

Re: Dnes se píše v komentáři pana Švamberka na

Proč tam teda posílají specialisty, když to mohl potvrdit novinář, vy hlavo :o)

R. Gramblička 19.4.2018 7:58

Re: Dnes se píše v komentáři pana Švamberka na

vy jste na ty kachny poněkud vysazenej. :-))) Opakujete to každý den jako kolovrátek. A nezapomněl jste ani znovu zopakovat vraždu Trockého. Když to udělali tehdy, udělali to i dnes se Skripalem, je to přeci jasné! Jako facka!

Třeba byste si mohl článek přečíst znovu a pokusit se vyvrátit autorovy lži. Pokud jste toho schopen.

R. Gramblička 19.4.2018 8:02

Re: Dnes se píše v komentáři pana Švamberka na

Schneider nevěří v dobrotu Ruska, pouze zpochybňuje dobrotu USA a spol. To jen vaše jednoduché zkratkovité myšlení není schopno pochopit

J. Pražák 19.4.2018 8:07

Re: Dnes se píše v komentáři pana Švamberka na

Když jdete s těmi příklady tak daleko do minulosti, tak zkuste připomenout, že Němci vyvraždili miliony Židů, rozpoutali za posledních 100 let 2 světové války.

A nezapomeňte, jak bezcharakterně se chovali ti "naši spojenci", např. Velká Británie a Francie v Mnichově, nebo jak se během Krymské války postavili na stranu odvěkého nepřítele Evropy - Osmanské říše, jen proto, aby zabránili rozšíření vlivu Ruska na jih.

Vzpomeňte si na miliony zabitých Vietnamců a Korejců, na prý 13 konfliktů, do nichž byly USA zapojeny v posledních 30 letech.

Kde svět mohl být, kdyby Američané prostředky, které dávají na vývoz "demokracie" tam, kde ji nechtějí, použili na rozvoj infrastruktury v USA, výzkum,...

J. Holíček 19.4.2018 8:50

Re: Dnes se píše v komentáři pana Švamberka na

Rusové likvidují své vnitřní odpůrce a neodpouštějí zrádcům, i kdyby zdrhli třeba do Mexika. Ty mrtvé má ale na svědomí ponejvíce jeden Gruzínec, a ti hloupí ruští mužici si to nechali líbit.

To Američané jsou jiní kabrňáci, střílí si své prezidenty, hezky demokraticky, střílí se mezi sebou, likvidují indiány a zavírají je do rezervací, protože jsou liní a k žádnému užitku. Na práci si vozí černochy z Afriky. Co jinde nevydrancují, to nemaj.

Jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet, ale místní juesej trollové neumí odečítat.... :-)))

J. Fridrich 19.4.2018 9:51

Re: Dnes se píše v komentáři pana Švamberka na

Panu Uzlovi jsem nedávno napsal, pane Holíček - Pan Uzel podlehl také tomu v naší zemičce rozšířenému mýtu - " Američané jsou vlastně hlupáci ".. Tedy dle něj je těch cca 320 000 000 lidí dnes žijících v USA hloupých, nebo jejich převážná většina. Američané jsou ale MY - to jsme my, lidé ze všech národů a zemí světa, kteří v tísni našli v Americe nový domov. Kdo posouvá v jejich vědeckých střediscích a na jejich universitách pokrok lidstva dopředu již cca 100 roků pan Uzel asi také netuší.. V dnešní době díky technologiím z Ameriky a jeho center v Silicon Valley, Redmondu a mnoha podobných se posouvá věda a pokrok dopředu a např. číňánci jsou zatím spíše zloději technologií.. Několikrát kliknete do toho Amerického Internetu na svém "písí" a dozvíte se o vývoji " ajtýtechnologií " více než když my jsme museli běhat pro každou informaci do universitní knihovny za našich komoušů.. Amerika-USA pomohla civilizovanému světu v posledních 100 létech totiž 3krát - v I. světové - nemuseli a poslali cca 608 000 svých synů-mladých mužů do Evropy, když nastal " pat " u Verdunu. V II. světové do Evropy tak moc jít nemuseli - oni měli totiž " svou válku " - byli napadeni Japonskem v Tichomoří a přitom pomohli opět svými syny-vojáky a obrovskou materiální pomocí, když bylo Británii a Rusku nejhůře. A v té třetí - t.zv. studené Velký Ronald Reagan ty darebáky z Říše Zla uzbrojil a nám vrátil SVOBODU a lidskou důstojnost.

Myslím, že světu a hlavně Evropě pomohou i po čtvrté.. A hlupáci se najdou všude, my je také můžeme vyvážet - to mi věřte. Přeji hezký den.

J. Holíček 19.4.2018 10:37

Re: Dnes se píše v komentáři pana Švamberka na

USA, coby stát, jsou nepochybně na světové špici, bez ohledu na to, která národnost pro ně maká. Ty mozky, včetně ruských, se uvnitř prostě ztratí.

Musíte ke svým výplodům přistupovat ale s nějakou logistickou přípravou a adoraci se pokusit strukturovat podobně jako Schneider. Na to každý nemá, přitom vás nechci podezřívat, že ani vy. Jen to prokažte.

V každém případě adorantem nepochybně jste, protože se stavíte na jednu stranu, bez ohledu na fakta, a kde nejsou, tam si je snažíte prefabrikovat. Ani by mě nenapadlo bojovat za Rusy, mám s nimi své zkušenosti, co mně ale vadí je lidská blbost a jsem alergický, když někdo se pokouší dělat blbce ze mě.

A nesmírně tristní jsou užiteční idioti, kteří tady blbosti papouškují, jakoby šlo o nějakou svatou přísahu a přitom si sami pod sebou ochotně řežou větev.

Jen na závěr filipiky k Vašemu textu doporučuji Vaší ctěné pozornosti, abyste se nějak vypořádal s tím, proč tak silná země s takovým potenciálem generuje na vrchol takové duševní velikány jako je Trump nebo Clintonová.

A. Alda 19.4.2018 9:25

Trockij nebyl Rus, ale Žid.

A zavraždit ho také nenechal Rus, ale Gruzínec. Zřejmě mu vadilo že Trockij chtěl zabíjet víc než on a permanentněji.

Č. Berka 19.4.2018 7:23

Asad má sklady chemických zbraaní

ale nepoužívá je a na "rebely" shazuje z vrtulníku jeden, maximálně dva rezavé kanystry s CHLOREM?

A. Trick 19.4.2018 5:23

Pane autore,

proti "víře uhlířské" jsou námitky a argumenty zbytečné.

R. Gramblička 19.4.2018 7:06

Re: Pane autore,

ale nechme se překvapit, možná se nějaký místní asadobijec s něčím rozumným vytasí. Zázraky se občas dějí

J. Pospíšil 19.4.2018 5:08

Tak jste nám onálepkoval medium.

Něco věcného k článku přidáte?

D. Bokr 19.4.2018 0:10

A je to tady

Parlamentní listy jsou hlásnou troubou Moskvy. Už to bylo konstatováno mnohokrát. A tento článek nijak nevybočuje a tváří se jako seriozní hodnocení dané situace.

B. Carina 19.4.2018 6:24

Tedy je neseriózní. A to proto, že... ?