29.5.2020 | Svátek má Maxmilián, MaximDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SVĚT: Mohamedánský feminismusVýpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 4, poslední: 4.12.2018 22:59, přehled diskusí

Asi platí obecně:
Autor: J. Vintr Datum: 4.12.2018 10:03

že muslimové jsou vesměs zamindrákovaní k@k@ti, kteří mají mindrák z kdečeho a mezi jiným i z toho, že by ženy mohly být chytřejší a schopnější než oni. Ponižování a diskriminace žen je proto jedním ze základních pilířů Islámu.

Re: Asi platí obecně:
Autor: Jiří_K Datum: 4.12.2018 12:55

Tento "mindrák" je v nich uměle vypěstován dogmatem, který je užit coby brainwashing už od útlého dětství. Jedná se prakticky o vyvolání trvalého schizofrenního stavu, který je kompenzován zvýšenou agresivitou. Zároveň je u takto vymytých jedinců zdánlivě efektivně eliminován pocit viny, jenž je virtuálně přenesen na neexistující entitu. Tito "věřící" se poté snaží uniknout ze společnosti, která ani nemůže být stabilní a rozvíjet se pod vlivem všeobecně uplatňovaného zcestného dogmatu. Věřící jsou tímto dogmatem ulepeni jako smůlou, ať se hnou kam chtějí a přitom se před ním snaží uniknout. Díky pojistce o nepochybování o dogmatu však uniknout nemohou, neboť by toto dogma museli opustit a začít uvažovat o svém konání, bez mentální berličky! Takto efektivně byli vymýváni od útlého dětství i Janičáři, kterým bylo do hlav natlučeno, že jsou vlastně Osmané!

Re: Asi platí obecně:
Autor: J. Vintr Datum: 4.12.2018 13:02

Fakt je ten, že ti, co vymysleli Islám, byli v té technologii vymývání mozků geniální. Vždyť to funguje už přes dvanáct století a zachvátilo to třetinu lidstva.

Re: Asi platí obecně:
Autor: Jiří_K Datum: 4.12.2018 13:19

Islám je defacto MATRIX!