23.4.2021 | Svátek má Vojtěch


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
nonbelonger 14.2.2010 19:46

Re: Židášková, ty jsi chytrá..

predevcirem zavrazdil musliskej fanatik 8 civilistu v pekarne v Indii.... ha, ha, ha.... heil hitler!

frank 14.2.2010 7:45

Re: Židášková, ty jsi chytrá..

co se tyce kruznice a nasili,vcera zabila potrhla zidovka bishop 3 AKADEMIKY,kdyz v 1986 omylem zabila tremi ranami z dvouhlavnovky sveho bratra.nebyla potrestana.doufam,ze se doziji vykonani trestu smrti,v alabame existuje.

S. Rehulka 13.2.2010 12:20

Re: Článek NENÍ o Israeli

 Thyronxi, už z Vaší frazeologie vidím levicového vzdělance.  Jak se Vám líbí, že Vámi obdivovaný a obhajovaný Barack Hussein Obama, za svůj krátký pobyt v úřadu presidenta US., poslal na terroristy v Afghanistanu i Yemenu více Predatorů na "killing missions", než Jirka Křoví mladší (mimochodem, můj oblíbenec). Neměl by B.H.O. zaletět do Osla a vrátit tam tu Leninovu cenu Míru ?.....co Vy na to "Američane" ?

logik 12.2.2010 22:17

Re: Ad Thyronx

Dt,23,2           Do Hospodinova shromáždění nevstoupí míšenec, ani jeho         desáté pokolení nevstoupí do Hospodinova shromáždění.   Iz,45,14          Toto praví Hospodin: Co vytěžil Egypt a co získala země Kjůš,  přejde k tobě a bude tvoje. I Sabajci, muži obrovití, půjdou za tebou, přijdou v řetězech, budou se ti klanět a překládat ti prosby.. Dt,15,1-3        Každého sedmého roku budeš slavit léto promíjení dluhů. Toto  je způsob promíjení dluhů: Každý věřitel svému bližnímu promine, co mu půjčil... Na cizince naléhat smíš, ale co máš u bratra svého, to mu tvá ruka promine. Dt,23,19-20    Svému bratru nebudeš půjčovat na úrok, na žádný úrok ani za  stříbro, ani za pokrm, ani za cokoli, co se půjčuje na úrok. Cizinci  můžeš půjčovat na úrok, ale svému bratru na úrok půjčovat nesmíš...

                        1S15,3 Nyní jdi a pobij Amáleka. Jako klaté zničíte vše, co mu patří.  Nebudeš ho šetřit, ale usmrtíš muže i ženu, pachole i kojence, býka i   ovci, velblouda i osla!

Talmud           Berkhoth,58a: Kdo vidí zástupy gojimů, nechť řekne:“Zhanobena budiž vaše  matka, matka která vás zrodila!                    

                        Joma,84b:    Má-li býti na dvoře židovském v sobotu zachráněn jeden žid  nebo několik židů, musí být zachráněni. Nikdy se tak nemá státi, jde-li o nežidy.

Citáty jso vytrženy z kontextu a sebral je rasista. Ale zkuste jim dát jiný význam.

Thyronx 12.2.2010 22:12

Re: Článek NENÍ o Israeli

Bez do p*dele, neinformovany blbe! :-)

Sigmund 12.2.2010 21:03

Re: Každá kružnice

Izrael evidentně mír nechce,vidíme to dnes a denně. Provokace následuje provokaci. Snaha zabrat co nejvíc dokud to jde. A že má Izrael bomby? Má,přestože o tomto stále lže. No a za chviličku si bomby udělá Irán a z toho důvodu si je okamžitě pořídí minimálně Saudská Arábie a Egypt. V případě Sýrie je to také otázkou času,Severní Korea potřebuje každý fenik a Irán má u Sýrie nějaký ten dloužek z osmdesátých let... Špitá se,že něco má už nějaký pátek Líbye. Jakou myslíte,že má Izrael šanci? Arabům se stačí trefit jednou,dvakrát. Když to tedy nebude o bombách,jakou mají židé šanci v obyčejné válce? Vždyť i Hizballah je potrápil a to je jen pár tisíc lidí. A myslíte si,že v budoucnu USA či kdokoliv jiný půjde proti miliardě lidí kvůli státu,který působí jen problémy a nic od něj nelze čekat? Izraelští politici hřeší pýchou a dovedou svůj stát k záhubě.

df 12.2.2010 20:33

Re: ale

kropetina je poblázněná trotlice, zřejmě oběť vymytí mozku

kopretina 12.2.2010 19:53

Re: Každá kružnice

OK, nejprve Svatá země patřila Židům, pak Arabům a nyní zase Židům. Arabové jsou snad rozumní, vědí, že Israel má pravděpodobně nějaké A-bombičky a případě nutnosti k zachránění své existence by možná nějakou tu A-bombičku použil.Doufám, že muslimský svět pochopí, že válka k ničemu nevede, Israel chce mír, jen stačí jediné, aby muslimské státy nechaly Israel na pokoji. Co se týká ochrany Israele tak jsou nejdůležitější Spojené státy a ty zatím při Israeli drží.

Sigmund 12.2.2010 17:42

Re: Každá kružnice

Chcete popřít,že Palestina byla dobyta Araby a stala se na dlouho součástí Chálifátu? Prostě byla doba,kdy toto území Arabům patřilo. A z čeho usuzuji,že Arabům zase patřit bude? Stačí jednoduché počty. Izrael bude opuštěn svými "ochránci" (už se to děje) a proti neskutečné přesile muslimského světa mu nepomůže ani sebelepší technika. Je to škoda,ani já si nepřeji válku,ale Izrael evidentně mírové řešení nechce.....

kopretina 12.2.2010 13:43

Re: Každá kružnice

Skutečně? Kdo říkal. Arabům toto území nikdy nepatřilo a patřit nebude. Řekněte mi, zčeho usuzujete své závěry.

Thyronx 12.2.2010 12:53

Re: Článek NENÍ o Israeli

Myslel jsem, ze rec byla o muslimech, kteri se do USA pristehovali. Oba Vami citovane pripady jsou neco jineho (prvni pripad byli utocnici zvenci, druhy pripad byl rodily American), to je spis dusledek nasi jednostranne zahranicni politiky a militarismu, i kdyz kazdy utok, ve kterem zahynou nevinni civiliste odsuzuji.

I zde se obcas vyskytnou pripady vrazd 'ze cti', ale jsou to ojedinele incidenty, ktere jsou, jako kazdy jiny zlocin, stihany a nelisi se prilis od podobnych zlocinu vychazejicich z ruznych kulturnich rozdilu u jinych mensin, napr. asijskych a nebo rasistickych utoku proti temto mensinam. Proto tvrdim, ze muslimove, jako mensina nepredstavuji zadny "problem".

Za nejvetsi teroristicky utok v USA pred 9/11 (Oklahoma City) byli zodpovedni bili pravicovi fanatici (Timothy McVeigh) s vojenskou minulosti. Z podobnych fasistickych hnuti, kdy se sejde blbost posilena irracionalni ideologii s ochotou pachat ve jmenu sveho presvedceni nasili, mam mnohem vetsi strach, nez z muslimskych pristehovalcu.

S. Rehulka 12.2.2010 11:18

Re: Ad Thyronx

 A sakra, Thyronxi, tady jste se trochu podkecl : cituji : "jelikož jsem příliš napojen na normální, slušné Židy v USA" - co kdyby některý z nich zabloudil na českého NP, četl Vaše ostaní příspěvky ? To by byl konec s businessem - chucpe !

S. Rehulka 12.2.2010 11:07

Re: Ad Thyronx

 Před mnoha lety, na trampu na Brdech, jsem slyšel písničku se slovy :

"Židi vén, Židi vén, Palestína vaše zém . Žid je Žid, musí bejt bit a pak tády búde klid !"

Do té doby jsem se s židovským problemem nesekal, žádné Židy jsem neznal, ale od jednoho staršího osadníka, jsem slyšel, že to byla písnička Vlajkařů, tedy českých fašistů. Ironií je, že ani ti fašouni nepopírali právo Židů na Palestinu, což bylo tehdejší jmeno britského svěřenectví, teprve později schválené OSN jako stát Izrael

S. Rehulka 12.2.2010 10:55

Re: Článek NENÍ o Israeli

 Předpokládám, Thyronxi, že žijete v USA, přitom tvrdíte že "u vás" problemy s muslimy nejsou.  Nevím, jak Vám připadá "9/11", nebo ten US.Army muslim-major-vrah v Texasu, jestli tomu říkáte "no problems" ? My, v Austrálii s těmi bastardy máme problemů mnoho, i když to naše současná socanská (Labor) vláda smetá pod koberec.....

S. Rehulka 12.2.2010 10:35

Re: Článek NENÍ o Israeli

  Však oni ti anonymní antisemité ( ti vzdělanější to balí do antisionismu) v pravdě jsou to neonáckové, křížení s neobolševiky - po 15.t.m. vymizí a zůstane místo na slušné debaty, i když nemusí být pokaždé souhlasné ! - Zdravím "MR" a "Kopretinu" !

frank 12.2.2010 3:11

Re: Článek NENÍ o Israeli

zajimave,jak takoveho thyronxe nikdy nevimazaji a presto jej zde nechaji nadavat.ale opiste clanek z novin,i izraelskych a je konec.cha,cha,cha!

frank 12.2.2010 3:07

ale

kopretina neni schopna psat PRAVDU a potrebuje OCHRANU,aby vubec mohla LHAT.ve svobodne diskuzi NEMA NAROK.cha,cha,cha!a harpyje jekby smet.cha,cha,cha!shalom!

james 12.2.2010 2:30

Re: sic

kdo to uznava toho friedmana?ani ne 20% levicaku,kteri v USA existuji.

Thyronx 11.2.2010 23:45

Re: Článek NENÍ o Israeli

Ano, pro redakci Neviditelneho Psa a par vybranych jedincu to bude v pravde vitezny unor! :-)))

Kuk 11.2.2010 23:40

Re: Ad Thyronx

Číst svaté knihy bez zasvěceného výkladu vzsvěcdeného kněze vás může svést na zcestí.

Vodník 11.2.2010 23:32

Re: Ad Thyronx

Mám. A jdu spát. Dobrou noc.

ps 11.2.2010 23:31

Re: Ad Thyronx

Činím logické závěry. Máte jiný názor?

Vodník 11.2.2010 23:25

Re: Ad Thyronx

Proč myslíte?

ps 11.2.2010 23:24

Re: Ad Thyronx

Jako jednu z věcí která drží západ nad vodou, nikoli jedinou. Dále můžeme jmenovat technologickou převahu či demokratický způsob vlády.

MR 11.2.2010 23:22

Re: Článek NENÍ o Israeli

Neinformovany hlupak-dnes mam vazne uspesny den!Budes mi chybet po patnactem unoru,truhliku:-))

Vodník 11.2.2010 23:21

Re: Ad Thyronx

Mám na to sice jiný názor, ale i při tom Vašem seznamu bych odmítl sionism jako něco, co drží Západ nad vodou.

ps 11.2.2010 23:21

Re: Ad Thyronx

O etnika nejde, jde o území, které považují jednotlivé národy za své.

ps 11.2.2010 23:17

Re: Ad Thyronx

Západ do záhuby táhne ustupování diktátorským režimům, přehnaná sociální ochrana, levičáctví, antigmo a anti JE ekologismus a tolerování výstřelků přistěhovavších se menšin. Prozatím si Západ záhubu nezaslouží, je to to nejlepší místo pro život a doposud příklad hodný následování pro občany orientálních diktatur, latinskoamerických levičáckých bordelů na kolečkách, o Africe ani nemluvě.

Thyronx 11.2.2010 23:14

Re: Ad Thyronx

Ne. Vy jste lharka, lhala jste o tom, ze pani Hybaskova vyrustala v Kuvajtu.

Vodník 11.2.2010 23:13

Re: Ad Thyronx

Samozřejmě to není JENOM sionism. PC je asi na jednom z prvních míst. Ztráta duchovní dimense je asi hlavní.