28.6.2022 | Svátek má Lubomír


Diskuse k článku

SVĚT: Když se kácí sochy...

Americký prezident Donald Trump většinou nejdřív mluví a potom teprve přemýšlí, jak své přešlapy vysvětlit. A tak to teď ve verbální občanské válce, která už začíná mít své oběti, schytal naplno.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Chodur 26.8.2017 1:03

Proc maji lide strach rict pravdu?

"Americký prezident Donald Trump většinou nejdřív mluví a potom teprve přemýšlí, jak své přešlapy vysvětlit. A tak to teď ve verbální občanské válce, která už začíná mít své oběti, schytal naplno."

Nevidim zadny preslap v Trumpovem prvnim prohlaseni, kde odsoudil vsecny extremisticke skupiny zodpovedne za nasili. Tohle prvni prohlaseni vydal snad hodinu po udalosti, tudiz jeho neochota nekoho jmenovite odsuzovat je pochopitelna. Pokud vim, na strane pravicovych skupin bylo pres deset ruznych skupin. Novinari oznacuji Alt-Right za bile suprematisty coz je blbost, respektují vsechny rasy, pouze v dobe, kdy levice zacala rozdelovat narod do skupin podle ras, sexu atd, jedina skupina ktera nema zadnou organizaci jsou bili muzi. V dusledku toho dospeli nekteri z nich, ze v takove situaci potrebuji take svou organizaci coz levicove manipulatory doslova zveda, chteji aby byli belosi (kteri nesouhlasi s levicovymi doktrinami) neorganizovani a tudiz bezbranni. Klasicke republikanske a libertarianske organizace v podstate abdikovaly na zajmy bilych nezastoupenych obcanu ve prospech vsech tech levicovych "utlacovanych mensin", ktere si vymysli vyhody pro sebe na ukor bile populace. Alt-Right je nenasilna organizace a nikdo z nich neprisel protestovat ozbrojeny, pokud meli stity tak to je obranny nastroj, pokud to jeste nikoho nenapadlo. Antifa a prilezitostne ruzni "dobri lide" na jejich strane jsou jednoznacne nasilni a nasili zacne vzdy z jejich strany. Neonacisti a KKK (levicove skupiny o ktere soucasna levice ztratila zajem) nemaji podporu nikde, ani nalevo, ani napravo, nikdo je nechce, tudiz jsou isolovani a v nepatrnem poctu a nasili nezacinaji, s nadsenim se ale brani. Jedini ozbrojeni byli vojensti veterani, ti zbrane nepouzili i kdyz je levicova luza mlatila. Autor dava co se nebezpecnosti popletenym zpusobem na stejnou uroven levicove skupiny a pravicove skupiny coz je naprosta a nehorazna blbost. Levicove bojuvky maji podporu Demokratu, 90% medii, elit.

M. Prokop 25.8.2017 21:54

:-P

http://ekonomika.idnes.cz/maslo-zdrazeni-mleko-mlecny-prumysl-arla-foods-fro-/ekonomika.aspx?c=A170825_204338_ekonomika_mpl

"S cílem zvrátit dlouhodobě zvyšující se produkci mléka na evropském i světovém trhu, řešit nerovnováhu mezi nabídkou a poptávkou a maximálně omezit propad cen mléka, vyhlásila Evropská komise dočasnou mimořádnou podporu zaměřenou na snížení produkce mléka."

https://www.szif.cz/cs/mp-snizeni-produkce-mleka

K. Tkadlec 25.8.2017 21:40

Bourání pomníků :

Řijnová Revoluce v Rusku

Hitler v Německu

Únor 1948

Listopad 1989

Husein v Iraku

2017 USA

J. Jurax 25.8.2017 19:01

Dobře napsáno.

Nějak nastala doba bouřícího se levicového ksindlu. Nejen v USA, i v EU.

Zejména na Západě lidi nechápou, že nějací nácci jsou dnes marginální, že největší nebezpečí dnes jde zleva. Prostě nezažili natvrdo praktickou aplikaci socialistických a komunistických idejí se všemi dopady včetně hospodářského úpadku.

M. Prokop 25.8.2017 21:39

Re: Dobře napsáno.

No a navíc, oni i ti nácci jsou spíš nalevo.

Že by byli propagátory svobody a zodpovědnosti jednotlivce, to asi ne.

P. Klíma 25.8.2017 18:04

Krásné, pravdivé a výstižné !

Ultralevicoví Antifa teroristé jsou pakáž  odporná a hnusná a jsou nekonečně nebezpečnější než přehnaní vlastenci a primitivní rasisté.

Jejich nebezpečí spočívá v tom, že rozvrací společnost za podpory jednak naivů, jednak opravdových h.jzlů, kteří plánovitě likvidují Západ a jeho identitu.

P. Rudolf 25.8.2017 17:50

Pořád mi není jasný

proč se SurRealisté, "svobodní" a Centrum českého žvástu IVK nespojí v jeden subjekt. Nesmysly plácají stejné, ničemu nerozumí jako přes kopírák, všichni jsou (ať vědomě, či z blbosti) užitečnými idioty Kremlu. Společně by se mohli vyšplhat i na krásná dvě procenta. Ale asi si to jjich sponzor v Moskvě nepřeje.

J. Jurax 25.8.2017 19:02

Re: Pořád mi není jasný

Nesouhlas.

Pořád mi není jasný, kam na ty vejšplechty chodíte.

M. Prokop 25.8.2017 21:41

Re: Pořád mi není jasný

Prostě mu to není jasný, protože bojuje ne s realitou, ale se svými mylnými představami - v lepším případě. V horším podle řídícího důstojníka.

M. Moravcová 25.8.2017 19:11

Re: Pořád mi není jasný

Z vás ty kraviny lezou každým slovem. Chudáku.

P. Han 25.8.2017 19:44

Re: Pořád mi není jasný

Vám není jasný nic a kecáte a kecáte...

J. Nový 25.8.2017 17:10

Poslední

Poslední věta vystihuje vše.

J. Jelínek 25.8.2017 15:56

Antifašistická levice?

Není to náhodou protimluv v přívlastku? Něco jako kulatý čtvereček? Fašismus a jeho teutonský klon nacismus byla vždy hnutí výrazně levicová a zůstávají jími do dneška. Stejně tak jako jurodivá ruská verze marxismu - komunismus. Myslím. že by bylo správnější psát, že se porvali dvě fašistické skupiny mezi sebou. Tedy - žádná škoda, jen houšť a větší kapky.

L. Křivan 25.8.2017 13:46

Přišel čas se bránit.

a zlikvidovat fašistickou, antifáčskou, negrofilní levici.

P. Klíma 25.8.2017 18:06

Máte můj podpis.

P. Horak 25.8.2017 13:22

Ovsem jenom "pravice....

...se tam objevila ozbrojena samopaly a pokrikovala: "Jews are Satan;s children", "fucking Jew-lovers are gassing us", “Jews are Satan’s children”, "blood and soil", "Jews will not replace us" a MNOHO dalsich nenavistnych hesel a transparentu. Typicke kosile a mnoho vlajek Vasi "pravicer" mavala prapory se swastikou, zdravila se hajlovanim a swastika take byla na desitkach jejich tricek.Vas clanek jen prikladem falesnych ekvivalentu a mel byste se venovat necemu jinemu, nejste objektyivni novinar a NP by Vas mel napriste vyhodit - doporucuji Vam Parlamentni Listy nebo Sputnik jako platformu. FUJ!

H. Lukešová 25.8.2017 13:30

Re: Ovsem jenom "pravice....

Tyto strašné slogany a slova pronášejí nacisté z Ku-Klux-Klanu, ti s pravou pravicí nemají nic společného. Navíc, jak zmínil pan Šejna, nacisté jsou levičáci. Všude se najde hnus, s tím se nedá nic dělat. KKK považuji za hnusnou nelidskou verbež.

Většina konzervativců, zejména konzervativních křesťanů jsou proizraelští. 82% amerických republikánů jsou příznivci(někteří horlivými) Izraele. Stačí zmínit organizace ICEJ, CUFI (čítá kolem 80 milionu křesťanských sionistů), tyto organizace antisemitismus odmítají a bojují proti němu.

V současnosti je antisemitismus rozšířen zejména na levici, antisemitismus, kteří si říká "antisionismus". od té doby, co ultralevičák J.Corbyn ovládl Labouristickou stranu v VB třetina britských Židů zvažuje, že opustí Velkou Británii.

J. Kanioková 25.8.2017 13:51

No, tak za konec vašeho komentáře taky FUJ !

H. Lukešová 25.8.2017 13:56

Re: No, tak za konec vašeho komentáře taky FUJ !

Navíc je věcí redakce NP, které články uveřejní či ne. Mně se naopak nelíbil článek pana Pánka a co...Nikdo nikoho nenutí číst články a komu se články nelíbí, tak ať jde na jiný server případně ať napíše polemiku...Diskutér rozhodně nemá právo rozhodovat, kdo má či nemá psát na NP.

J. Chodur 26.8.2017 1:21

Re: No, tak za konec vašeho komentáře taky FUJ !

Pani Kaniokova. Mohla by jste to FUJ vysvetlit? S cim v tom poslednim odstavce nesouhlasite a proc? Jsem zvedavy, nejsem tak obeznameny s Corbinem abych vedel, jestli ma pani Lukesova pravdu. Slysim, ze Zide evakuuji Svedsko, o Velke Britanii to slysim poprve, i kdyz bych se nedivil.

P. Zinga 25.8.2017 16:29

Re: Ovsem jenom "pravice....

A ti, co chtějí strhnout sochu generála, přišli z prázdnýma rukama... Ha-ha-ha. Podívejte se na jiná videa, z jiné strany. Škoda, že Vám nemůžu poslat fotku antifašisty, jak mlátí kyjem na zemi ležícího fašistu.

J. Schwarz 25.8.2017 17:02

Re: Ovsem jenom "pravice....

A co levičák vyzbrojený amatérským plamenometem, kterého ale levicová média málem velebila jako obránce humanitních ideálů?

J. Vavruška 25.8.2017 11:53

Sochy se kácejí, nikoliv kácí. Rozkazovací způsob je "kácej”, nikoliv "kác".

R. Langer 25.8.2017 12:07

Re:

Když se kácí les, létají třísky. ;-)

J. Kanioková 25.8.2017 13:50

Jsme tu ve škole ?

Taky si hrajete na náhradníka za Netzerku ?

J. Heincl 25.8.2017 17:21

Re: Jsme tu ve škole ?

Já sice pravopisné chyby nikomu neopravuji, ale někdy mě opravdu svědí prsty na klávesnici.

J. Kanioková 25.8.2017 18:20

Kdysi to tu bylo příjemnější, kamarádštější,

bylo fajn na to obětovat svůj čas. Bylo to o pobavení i o poučení. Dnes je to tu plné nevraživosti, urážek, dehonestace.. už to není ten příjemně strávený čas. A ještě k tomu se někdo musí povyšovat za pravopisnou chybu? Ona snad brání v pochopení toho sdělení ?

M. Prokop 25.8.2017 21:47

"Bylo to o pobavení i o poučení."

"O tom" je otoman. :-P

V. Heidlerová 25.8.2017 11:46

Stromy se kácejí

Přestaňte prznit mateřský jazyk.

J. Kanioková 25.8.2017 13:52

Vy taky za Netzerku ?