26.5.2022 | Svátek má Filip


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Abonent 22.8.2008 10:10

Pro soudruha IP: 84.42.140.xxx, používajícího můj nick

Zdar soudruhu !

Zdá se, že vy komoušové jste dostali přes držku málo !

Já se přiznám, nesu na tom svůj podíl viny : v listopadu a prosinci 1989 jsem okřikoval všechny, kdo radili "Komouše na lucerny !".

Naletěl jsem humanistoví Havlovi + sbírce z tvojí partaje vyloučených soudruhů, kteří svorně tvrdili, že komoušové časem vymřou sami. Byl to omyl, byla to lež.

Omlouvám se všem slušným lidem : rudí zločinci nebyli potrestáni i mojí vinou.  ;-(

Petr Vileta, balík z Plzně :-) 22.8.2008 4:15

Hmm

Hmm, Buchanan. Jak videt, i v USA maji poradne blbce. Blbci se holt vyskytuji po celem svete. :-/

Joe 22.8.2008 4:23

Re: Hmm

Curaku (Y)

Sarka 22.8.2008 4:34

Mame. A vsichni tu maji

napsotou svpobodu slova. Od Buchanana az po Janecka. Neni to nadherna zeme? ;-D

Muki 22.8.2008 4:41

Re: Hmm

Ja sem se na nej trochu dopalil kdyz poukazoval na neopravnenost odsunu nemcu ze sudet a dokonce ujel,, kdyz rikal, ze jich cesi znacnou cast pobili. No o tom, ze USA se maji starat o sebe a nechat ty vychodoevropske narody Rusku, protoze USA by to nemelo zajimat, jsou mozna z pohledu americana spravne.

Muki 22.8.2008 4:44

Re: Hmm

Ja sem se na nej jednou nastval, kdyz odsuzoval odsun nemcu se Sudet a dokonce tvrdil, ze jich cesi znacnou cast zlikvidovali.

Sarka 22.8.2008 4:50

Re: Re: Hmm

Ale bodejt, Muki, vzdyt je to populisticky polonacek. Co jineho od nej cekate. Ale nejvic mne rozesmalo, ze nase progresivni a pokrovkova soudruzka Kacka s nim nadsene souhlasi. POtvrzujice tak krasne ceske prislovi "svuj k svemu" ;-D

Ruda 22.8.2008 9:11

Re: Re: Hmm

Vidš vidíš, jak těžké je čelit demagogii. Té je v naší kotlině posledních dvacet let více, než je zdrávo.

Kačka 22.8.2008 1:49

Konečně rozumný názor

Fafa 22.8.2008 3:45

Re: Konečně rozumný názor

Kacko, plati to i na prosazovani americkych zajmu na "jejich" strane Atlantiku? Takze treba zmena prezidenta ve Venezuele by byla proste zalezitosti USA a Venezuely a treba Rusku nebo EU do toho nic neni?

Abonent 22.8.2008 4:16

Další blábol s.Kačky

A jeje, soudružka Kačka zase blábolí.   ;-D

Sarka 22.8.2008 4:29

Nikoli - neblaboli,

pouze se priznava k myslenkove pribuznosti s Buchananem. To mne opravdu pobavilo. Mila Kacka netusi, do ceho slapla. Oni se halt lidi nakonec vzdycky prozradi ;-D ;-D ;-D ;-D ;-DR^

qwerty 22.8.2008 4:36

Re: Konečně rozumný názor

to ze to bilba kacka oceni znamena uz samo o sobe ze je to kravovina

Brett 22.8.2008 1:39

Pan Buchanan zapomnel co to je suverenita mezinarodne uznanych statu

Jiz delsi dobu hlasa izolacionismus USA, ktery vedl k prvni i druhe svetove valce.  Vubec nechape, ze existuji nejake zapadni civilizacni hodnoty, ktere bolsevici a jejich pohrobkove v moskve mnohokrat napadly a poslapaly.  Pan Buchanen je v USA soudnym lidem jen pro smich.

Cowboy 22.8.2008 3:29

Re:

V poriadku. Ked sa Jano, Hans, Tonda, Lajos, Jack, Pierre a dalsi zacnu dobrovolne hlasit branit zapadne hodnoty, vtedy aj obycajny American  zacne o tom uvazovat. Ide znova o europsky problem. Ked sme ich len symbolicky potrebovali v  Iraku, vatsina sa po chvili zbalila, a zdrhla.

Kenavp 22.8.2008 8:39

Re: Re:

Svatá pravda.

X 22.8.2008 22:36

Re: Re:

A nebylo to náhodou proto, že si všichni mysleli, že v tom Iraku nemají co dělat, ani oni, ani vy? Nebo bránění západních hodnot znamená právo napadnout kohokoli, kdo má ropu,, které se vám momentálně nedostává?

Lovap 22.8.2008 6:13

Re: Pan Buchanan zapomnel co to je suverenita mezinarodne uznanych statu

A medzinárodne uznaná suverenita Srbska  (vrátane Kosova) je čo?

JOPO 22.8.2008 8:41

Re: Re: Pan Buchanan zapomnel co to je suverenita mezinarodne uznanych statu

Padni komu padni

J.G. Pašek 22.8.2008 1:11

Větroplacha tlučhubu Patricka J. Buchanana . . . .

jsem už dávno přestal číst a poslouchat . . . . jde z jednoho extrému do druhého. . . .

Abonent 22.8.2008 0:51

Bůh zaplať za americké vměšování do vnitřních věcí zločineckých režimů

Pat Buchanan dlouhodobě vystupuje proti vojenským intervencím USA a proti svobodnému obchodu. Domnívá se, že obojí jde proti zájmům jeho vlasti.

Nechme stranou úvahy, jak by se žilo občanům Spojených států, obklíčených totalitními režimy (pohoda a demokracie v obležené pevnosti ?). Jen se zamysleme, kde by byl dnes český národ, nebýt vojenských zásahů USA ve 20. století. Je to jednoduché : byli bychom v (Y).

Kdyby byla Gruzie přijata do NATO začátkem letošního roku, k žádné ruské agresi by nedošlo.

Kdyby se NATO chovalo dle přání pana Buchanana, žádná (bývalá) kolonie by do něj nebyla přijata. Včetně Česka. Aby americká námořní pěchota nemusela jednou stát před Prahou tváří v tvář ruské přesile.

Bůh zaplať za americké vměšování do vnitřních věcí zločineckých režimů. Jen díky němu (a k vzteku pana Buchanana) žijeme.

Borek@exil 22.8.2008 0:58

Re: Bůh zaplať za americké vměšování do vnitřních věcí zločineckých režimů

Dobre receno, podepisuji.

strejda 22.8.2008 1:05

Re: Bůh zaplať za americké vměšování do vnitřních věcí zločineckých režimů

Dokažte to, co dokázal Buchanan a prosaďte se v USA jako on. Pak budou Američané naslouchat vám. Teď naslouchají Buchananovi. Všimněte si laskavě, jak chválí americké presidenty za jejich rozvahu a za to, že dokázali odlišit bláboly od skutečných amerických zájmů. Politika neskáče podle vašeho, je to hra moci, síly a možností. Zničit naráz celý svět není velké umění. K čemu ale je to dobré?

Sarka 22.8.2008 4:33

Americane ze naslouchaji Buchananovi?

Proboha strejdo, v kterem Vidlakove to zijete ze tam u Vas naslouchaji tomuhle polofasistickemu posukovi? Rv 

loiz 22.8.2008 6:38

na MSNBC

je Pat B. pritomen v diskusich jako "token" pravicak, takova opicka pro obveseleni, ktera slouzi jako cvicny cil pro ostatni diskutujici. Skoda ze nemaji nekoho rozumnejsiho, Pat je obvykle dost slabej.

Kenavp 22.8.2008 8:41

Re: Bůh zaplať za americké vměšování do vnitřních věcí zločineckých režimů

Popsal jste to přesně.

Harpyje 22.8.2008 11:26

Zajímalo by mě,

odkud pramení Vaše naivní víra, že přijetí Gruzie do NATO by bylo zabránilo ruské agresi tamtéž. Stejně "přesvědčivě" lze tvrdit opak. Nezávisle na tom, co tvrdí nějaký pravicový americký politik, zdrženlivé a prozíravé stanovisko Francie a Německa v Bukurešti bylo oddůvodněné politickou instabilitou v regionu, a jak se ukázalo, právem. Síly NATO jsou vázány v Afghanistánu a v Iráku, a na dodatečná dobrodružství v podobě konfrontace s Ruskem nemá NATO sílu. To jsou fakta, na kterých nich nezmění ani obavy z Ruska, ani zbožná přání států bývalého východního bloku. Když už berete jméno Boží nadarmo, tak lze jen podotknout: Bůh zaplať, že se Spojeným Státům nepodařilo v Bukurešti prosadit svůj záměr.

Skogheim 22.8.2008 0:37

Pan Buchanan nechápe jednu věc...

a to velmi zásadní. My, Západ, nejsme arbitrem sporu USA-Rusko. My jsme s USA, MY jsme Západ a tak jako Rusko ctí své zájmy a bojuje za ně, my musíme bojovat za své. A naším zájmem je co nejslabší Rusko. Pan Buchanan označuje skutečnost, že Rusko "ztrácí své země" div ne za zločin Západu. Jenže tak to není, Západ nemusí nikoho přesvědčovat o tom, že je pro lidi lepší, ti lidi to vidí. Ti lidé na Ukrajině, v Gruzii a podobně nejsou zblbnutí Amerikou, nejsou násilím odtržení od Ruska, oni sami vidí, kdo se k nim jak chová. A Rusko tím, jak se chová, o své kolonie přichází. Ne, to není nějaká hnusná politika USA, to je hnusná politika Ruska, co ty malé zemičky žene za tím, být od Ruska co nejdál.

A jen tak mimochodem - divím se, že konzervativec Buchanan se k vlastní zemi, vlastní civilizaci, staví jako nějaký blbý osmašedesátnický studentský levičák. V mých očích přestává být konzervativcem.

DuCh 22.8.2008 0:46

Re: Pan Buchanan nechápe jednu věc...

Pozor, on to není žádný konvzervativec, je to levičák jako prase.. stačí se podívat na jeho názory na Wikipedii (http://en.wikipedia.org/wiki/Pat_Buchanan), např. perlička jako:

'Buchanan argues Islamic terror groups target America, "for what we do, not who we are."'

nebo (pozor, obvzlášť nechutné!)

'Pat Buchanan says Adolf Hitler only sought to dominate Europe, making him, "no physical threat to the US" after 1940'

abc 22.8.2008 7:45

WIKIpedie

Zdroj spolehlivých informací? Ale jděte. Ještě tu o Budulínkovi.