Sobota 7. února 2026, svátek má Veronika
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

SVĚT: Kambodža a české volby

Je v tom možná kus symboliky, že mě čas zavál do Kambodže zrovna v okamžiku, kdy někteří mí spoluobčané dospěli k přesvědčení, že nejlépe jim bude, když správu věcí veřejných opět svěří do rukou bolševikům.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

BR

B. Rybák

24. 11. 2012 18:31
Jablko nikdy nepadne daleko od stromu

Je věčnou hanbou západoevropské levice obecně a bůhví na co tak pyšné francouzské levicové politické "kultury", její tolik slavené Sorbony a tolik zbožňovaného "J.P.Sartra z jejichž nenávistí otráveného semene uzrál zhoubný plod kambodžské genocidy. Pol-potovci byli "modernější" (novější) verzí levicové diktatury, protože na rozdíl od všech komunistických (marxistických) stran hlásal návrat k primitivnímu zemědělství, který byl realizací ideí začínajícího neolevicového "zeleného" náboženství západoevropského.

P.S. "Podle ovoce poznáš strom" je dávno napsáno i v "knize knih".

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz