7.7.2020 | Svátek má Bohuslava


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
B. Volarik 26.8.2011 7:35

Re: v zemi, zaslíbené Jahvem mým (fiktivním) předkům,

Fiktivním??? Anebo spíše historickým....???

J. Sečánský 26.8.2011 7:12

Re: Tady zase lůza řádí

S kterým bohem?

L. Orlita 25.8.2011 23:41

Re: Tady zase lůza řádí

možné je všechno. Nicméně židé jsou tady tisíce let, a to jim svým trapný antisemitismem nevezmete. Ti přežijí ještě milióny takových jako jste vy. Ono se totiž s Bohem nedá bojovat, to vám ale nikdy nedojde.

L. Orlita 25.8.2011 23:38

Re: Kdyby byl fakticky uznán stát Palestina

přesně tak. A ve válce států je spousta míst legitimním cílem. Takže by jim to tam Izrael mohl pořádně přeorat.

J. Sečánský 25.8.2011 22:27

Tady zase lůza řádí

Milovníkům etnických čistek zůstalo poslední útočiště na těchto přihlouplých stránkách. Izrael je produkt sociálního inženýrství a podle toho i dopadne. Jako křižácké státy v minulosti.

P. Neubauer 25.8.2011 19:35

asi tak, pro Izrael

by bylo nejlepší : s nikým se moc nebavit, uskutečnit jeden nukleární výbuch v Negevské poušti a nechat vše na straně mírumilovných arabů.....................

P. Neubauer 25.8.2011 19:32

Re: To bude tím, že jsem byl předsedou stávkového výboru proti takovým, jako je Svoboda. Proto diskuze s jehi názory není možná. Nevěřím mu ani pozdravení... Dzp.

no a co, pro pravdu se každý zlobí.............. PzD

V. Heidlerová 25.8.2011 19:31

Re: EU je tvrdým a nekompromisním zastáncem palestinských Arabů,

No, co se týká rozmnožování, tak asi leniví nejsou. A neodradí je ani burky a jakési chaláty, co ty baby mají na sobě, normální chlap, než by se k tomu propracoval, tak by ho přešla chuť.

M. Varadinková 25.8.2011 15:43

Re: To bude tím, že jsem byl předsedou stávkového výboru proti takovým, jako je Svoboda. Proto diskuze s jehi názory není možná. Nevěřím mu ani pozdravení... Dzp.

To, že Vy mu nevěříte, ale neznamená, že nemá pravdu. Protože on pravdu má.

K. Krbálek 25.8.2011 14:29

možné je všechno

samozřejmě, že je možné, aby OSN uznala existenci palestinského státu, i když ten chce zničit jiného člena OSN, má ve vládě teroristy a nemá uznané hranice. V OSN je možné všechno, i např. členství Libye v Radě pro lidská práva. Je to samozřejmě špatně, ale OSN je už hodně dlouho spolek nemyslících pitomců, kteří půjdou první ke zdi až nastane revoluce...Pokud nějaká klika prosadí uznání palestinského státu, navrhuju z OSN vystoupit.

J. Vintr 25.8.2011 14:16

Kdyby byl fakticky uznán stát Palestina

znamenalo by to mimo jiné, že rakety, které z jeho území létají na Izrael už by nebyly počinem (soukromých) teroristů, ale aktem agrese jednoho státu proti druhému. Čili zcela legitimním důvodem tam vlítnout a pořádně to vybombit ...

K. Janyška 25.8.2011 13:11

To bude tím, že jsem byl předsedou stávkového výboru proti takovým, jako je Svoboda. Proto diskuze s jehi názory není možná. Nevěřím mu ani pozdravení... Dzp.

K. Janyška 25.8.2011 13:09

Re: Na víc, než na osočování se nezmůžete?

Nemohu uvěřit tomu, co komunisté říkají, zvláště tak významní, a tak nemám k čemu diskutovat... Dzp.

V. Skalová 25.8.2011 12:47

Re: Možná to vůbec není tak jednoduché, jak si myslíme

Jděte hned ze sluníčka!

J. Klepal 25.8.2011 12:38

Co z toho plyne

Jestliže koncepce dvou států je, i z důvodů výše prezentovaných, řadou zemí v současné době neakceptovatelná, pak se nutno smířit s existencí unitárního státu s jednotnou jurisdikcí na celém diskutovaném území, na níž budou uplatněny principy Charty OSN a lidská práva nedělitelně a se stejnou platností pro všechny jeho obyvatele.

B. Pauk 25.8.2011 12:34

Re: Možná to vůbec není tak jednoduché, jak si myslíme

Gojové nás podpoří všechny. K tomu jim musíme trochu napomoci - zastavit politickou, vojenskou i kulturní integraci Evropy, rozložit NATO, zapojit Rusko. To si vezme se svými soudruhy na starost náš člověk Pružinskij, křesťanský husitský našinec, který navíc obličejem žida ani trochu nepřipomíná (bohužel o to víc jeho syn). Také pár jiných politiků a novinářů nám pomůže žabomyšími hádkami o politické korektnosti, toleranci a nacionalizmu. Němci už k tomu významně (byť i možná nezáměrně) přispěli holocaustem našich předků a jejich vypuzením z Evropy. Tím vytvořili životní prostor a podmínky pro imigraci muslimů, a to i na místa Němců, „hrdinsky“ padlých v jejich boji proti židobolševizmu. Dobře jim tak !  Muslimové si tam mezitím s předstihem postaví mešity a minarety, třeba i ve Vatikánu (aspoň je nebudou muset stavět v Jeruzalémě). Až slavnostně (spolu) založíme Palestinský stát, bude už jenom potřeba zřídit konzuláty, obchodníci už tam dávno jsou. My pak papeži přátelsky poradíme, jak mají křesťané (mimochodem u nás vzniklí a založení), co nejlépe s muslimy vycházet. Za to se přestaneme tolik kamarádit s protestanty, kalvinisty a husity, aby na nás katolíci vzpomínali v dobrém. No, a kdyby snad chtěli němečtí neonacisté v budoucnosti antisemitský holocaust reprízovat (tentokrát proti našim semitským bratrancům) - tak aspoň arabové na vlastní kůži poznají, co to doopravdy je – a Němci budou vzpomínat: „zlatí židi, proč jsme se jich tehdy zbavovali“.

 Šalom, salam aleikum, pochválen pán Ježíš Kristus.

B. Pauk 25.8.2011 12:33

Možná to vůbec není tak jednoduché, jak si myslíme

Tak jsem si říkal, co bych dělal já na místě židovského patriota v Izraeli, abych vůbec přežil já i můj národ v zemi, zaslíbené Jahvem mým (fiktivním) předkům, obklopené mnohem početnějšími semitskými příbuznými národy arabskými, které nás nemají rády od těch dob, co praotec Abrahám vypudil svého nemanželského syna Ismaele, od něhož arabové odvozují svůj historický původ. Příbuzní jsou tradičně chudobnější a o to populačně zdatnější, navíc se netají přáním na likvidaci všech židů. Totální válka (jaderná) by byla sebevražedná - tak zbývá jediné možné řešení - obrátit zájem i zášť milých příbuzných jiným směrem, třeba do bohaté Evropy, plné „nevěřících psů“, ostatně už tam jednou muslimové byli, (Maurové ve Španělsku, Turci v jihovýchodní Evropě), takže tam trefí. Naší baštou jsou Spojené státy, tak tou jejich zas může být Evropa.

J. Kanioková 25.8.2011 12:18

Německá kontrarozvědka zničila spis nacistického kata Židů

Německá zpravodajská služba (BND) přiznala, že v 90. letech zničila spis jednoho z nejhledanějších nacistických válečných zločinců Aloise Brunnera, přezdívaného kvůli posedlosti pronásledovat Židy „krvavý pes“.

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/242745-nemecka-kontrarozvedka-znicila-spis-nacistickeho-kata-zidu.html

J. Kanioková 25.8.2011 12:15

Na víc, než na osočování se nezmůžete?

Kajane, vy snad neumíte nic jiného, než jiným nadávat.  K věci samé v článku nediskutujete, jen urážíte.

K. Janyška 25.8.2011 11:05

Re: Kajane, každý se může mýlit, dnes již Svoboda komouš není...

Jednou komunista, navždy komunista... Dzp.

H. Lukešová 25.8.2011 10:58

Re: Kajane, každý se může mýlit, dnes již Svoboda komouš není...

H. Lukešová 25.8.2011 10:57

Re: To je jednoduché, palArabům se nikdy nedá věřit...Lžou...Podvádí...

S. Ševeček 25.8.2011 9:17

Mezinárodní uznání existence palestinského státu?

Proč ne? - je to stejné jako Kosovo.

Stačí pár bilderbergů a Schwanzenberg  A JE TO.

M. Krátký 25.8.2011 8:55

Re: Vy, Svoboda, zalezte a už nikdy s svojí hanebnou bolševickou minulostí vevylízejte... Dzp.

takovejch je v této zemi a určitě na důležitějších místech - viz předsedu Ústavního soudu atd. atd. atd. Dokonce i na pohřbu pana Ctirada Mašína v USA si přihřejvaj svojí polívčičku - mizerové mizerný

P. Chládek 25.8.2011 8:24

Články pana Svobody jsou pro mě

vždy velkým překvapením. Poté co přestal kdysi šéfovat bolševikům, jako by se mu v hlavě rozbřesklo. Nejen že jeho příspěvky bývají zajímavé, ale dá se s nimi i souhlasit....

V. Kain 25.8.2011 8:22

Re: EU je tvrdým a nekompromisním zastáncem palestinských Arabů,

Baronka Ashton se může vměšovat do záležitostí cizích států s vědomím,že se ji nemůže nic stát.Kdyby nebyla obklopena v.o.l.a.m.a. tak by ji dávno za ty její vejšplechty už někdo musel říci ať si dá pozor na hubu.Říkám to stále,že zatím největší škodná pro evropský lid je Evropská komise.Pokud by ty palestinské vyžírky nepodporovali jejich nepřátelé nevěřící tak by tam zdechli,protože jsou líní jako prasata.

T. Valek 25.8.2011 7:23

Svoboda, Svoboda, uz vim.

To je ten Svoboda co šéfoval u komunistů? Ten přepadenej?

K. Janyška 25.8.2011 7:02

Vy, Svoboda, zalezte a už nikdy s svojí hanebnou bolševickou minulostí vevylízejte... Dzp.

B. Volarik 25.8.2011 6:49

Re: EU je tvrdým a nekompromisním zastáncem palestinských Arabů,

Říká se tomu "foreign aid"..zahraniční pomoc. I kdyby palestinští Arabové nějakou potřebovali, stejně to končívalo v bezedných kapsách laureáta Nobelovy Ceny Míru Arafata..tedy, co zbylo po nákupu výzbroje, střeliva a materiálu na raketky. Teď ta pomoc končí v rukách Hamasu a Hizballahu. Zajímavé je, že ti Arabové mají takový zvyk pořád střílet do vzduchu....takové plýtvání střelivem by v normálních armádách bylo trestáno! Kde na to pořád berou, takových nábojů, jenom na střílení do vzduchu!

V. Kopta 25.8.2011 2:59

trefne

nemohu nez souhlasit... ale zitra se tu strhne diskusni dzihad...