Středa 17. června 2026, svátek má Adolf

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

SVĚT: Ideologický kosmopolitismus

Každá ideologie se snaží nepřirozenými způsoby a proti přirozenému vývoji prosadit svoji verzi společnosti. Lze pozorovat dobře míněnou a pokrok přinášející propojenost, závislost, smíšenou identitu, mezinárodní manželství, sociální sítě.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

JK

22. 9. 2015 21:57
.....

Přehledná grafika s počtem žadatelů o azyl v zemích EU v roce 2015 - http://www.bbc.com/news/world-europe-34131911

0 0
možnosti
JK

22. 9. 2015 17:43
Evropská sebevražda - další díl..

Živě: Kvóty prošly, ministři vnitra je schválili. Česko bylo přehlasováno

Proti byly Česko, Slovensko, Rumunsko a Maďarsko. Finsko se hlasování zdrželo.

No.. právě dostávají poslední jiskřičky demokracie v EU na pr*el..

Bez práce je 450 666 Čěchů, takže nám tu přidělí cosi navíc..

0 0
možnosti
BR

22. 9. 2015 22:13
Re: Evropská sebevražda - další díl..

Dá se tušit, že "nebezpečným Putinem" zastrašili baltské státy, Bulhaři asi uvěřili tomu, že se jich (muslimští) imigranti bojí (jejich příručky před Bulharskem varují), čím zkorumpovali Poláky se brzy dozvíme...

Spoustě lidí to ale otevře oči, takže to určitě nebyla bitva poslední!!

0 0
možnosti
JK

22. 9. 2015 16:09
....

Uprchlická krize: Ministři EU diskutovali závazné kvóty - aktualizace živě -

http://www.theguardian.com/world/live/2015/sep/22/...

Živě: Polsko se odklání od Visegrádu, uprchlíky přijme. Česko dál říká "ne" - http://jdem.cz/bttq37

0 0
možnosti
PV

22. 9. 2015 10:11
Nacionalismus vynesl k moci Hitlera

a když ho Stalin chtěl porazit, MUSEL rozpoutat vlnu ruského nacionalismu. Internacionalismus sice z oficiální bolševické doktríny nevymizel, ale byla to perzonifikovaná Matka Vlast, volající národ do boje. Putin na toto jen navázal!

Je třeba vyřešit spolupráci evropských nacionalismů (když se dokáží spojit Rusové a Němci a odsoudit bratrovražednou válku, mohlo by to jít) a multikulturalisty POSLAT K LOPATĚ!

0 0
možnosti
SN

22. 9. 2015 9:16
Příšerný blábol.

Ne nepodobný blouznění místního obecního blba a kompozitivního teoretika o SŘLI.

0 0
možnosti
SFR

22. 9. 2015 13:43
Re: Příšerný blábol.

Bože můj, jaká to nepředstavitelná kráva, žádná jezevčice !

0 0
možnosti
KJ

22. 9. 2015 9:15
Národní státy jsou jedinými možnými jednotkami a prvky

rostlého světového spontánního řádu lidské interakce. Jedině možnými. Kdo to nerespektuje vede lidský svět do katastrofy. Zbytečné a zbytečně.... Dzp.

0 0
možnosti

22. 9. 2015 1:22
Informační rozvoj umožňuje nahlížet do střev světa

Pan Podracký uvažuje velmi správně. Evropa si hraje na kosmopolitiku a výsledek  je dnes zřetelný: příliv migrantů v současném nevyváženém světě. Kosmopolitikou se rozumí "multikulti", tedy potlačení národnostního cítění. To je hlavní důvod, proč jsou lidé z politiky v rámci EU zklamáni.

Rusko nechceme, ale přirozeně takovou kosmopolitiku také ne. Vždyť málokomu se podaří být důležitým člověkem někde v Bruselu apod. Mnozí zůstáváme přece doma  a zíráme...

Děkuji za tento text.

0 0
možnosti
JK

22. 9. 2015 1:20
Skvělý článek

Naprosto pravdivý, i když je to pravda smutná. Soumrak moderního světa už je na obzoru. Co bude následovat? Kulturní rozklad i technologická globalizace zadusí lidský svět. Možná přežijí jen technologicky primitivní domorodci v zapadlých částech světa.

Tento text by měl být povinnou četbou.

0 0
možnosti
ZJ

22. 9. 2015 3:59
Re: Skvělý článek

V zapadlých částech světa přežijí primitivní domorodci, všude jinde se druh homo sapiens transformuje v něco vývojově vyššího, kyberčlověka.

0 0
možnosti
SK

S. Kalužík

22. 9. 2015 0:26
Ano a ne,

Tlak zvnějšku je větší než tlak lidu; vůle lidu ztrácí na hodnotě, slábne, stává se zbytečnou (výraz „lid“ se stává směšným).

Směšným byl už za totáče, dobře si pamatuji rozdíl mezi lidem a lidmi.

Lid buduje socialismus a lidi na to serou!

0 0
možnosti
SK

S. Kalužík

22. 9. 2015 0:25
no a ne,

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz