12.8.2020 | Svátek má Klára


Diskuse k článku

SVĚT: Hanebnosti podivností

V noci mě zasáhl sen v podobě nightmare, neboli noční můry. Sice jsem se ocitl v dávné době svého mládí, jenže to byla léta padesátá, mávání prapory, skandování, plamenné ujišťování, že VČASNÝM PŘÍCHODEM DO PRÁCE ZASADÍME ZDRCUJÍCÍ ÚDER AMERICKÝM AGRESORŮM..

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
T. Pudil 27.6.2019 15:46

Pane Ulci, zase perla.

Docela rad bych si tu dizertaci precetl. Vidim jakousi harmonii mezi smyslenim mym i pana autora. Prestoze jsem podstatne mladsi, take si vzpominam na jedno heslo. " Vyrobime kompresory, odfoukneme agresory." A nebo basen o sovetskem kombajnu. Vetsi stupiditu muze clovek ocekavat snad jen od nekterych kandidatu demokraticke strany na post prezidenta USA.

J. Fridrich 27.6.2019 12:46

Opet presny popis povalecne komunisticke reality u nas i v " taboru miru ".. A skutecne se jedna o prozitou REALITU stovek milionu lidi po druhe svetove valce a ne o vykriky OVCI na Letne...

J. Novak 27.6.2019 9:29

Přiznám se, že některé pasáže článku mi mimoděk připomínají jednání a výkřiky některých protagonistů "Milionu chvilek" , Pirátů a dalších, kteří nectí presumpci neviny a překrucují skutečnosti. Příklad třeba u pana premiéra Babiše, že na Slovensku soud rozhodl, že byl agentem Stb. Pokud vím, tak soud první instance řekl, že agentem nebyl. Druhý soud neřekl byl či nebyl, ale že ten první soud k tomu neměl kompetenci, protože žaloba nebyla podána na tom správném místě, tak ten rozsudek zrušil, ale už se nikdo nedozvěděl, kde by se ta žaloba mela tedy správně podat. U paní Benešové je to obdobné, ještě nevykonala nic, ale už prý ideologicky justici rozvrací. Mezi Piráty a jejich voliči lze pozorovat i tzv. příznivce rychlých soudů bez soudu.

P. Lenc 27.6.2019 10:13

Re:

Její včerejší přiznání o odposleších jste u ní zřejmně nezaregistroval...

J. Jurax 27.6.2019 16:19

Inu, právník v rámci výkonu své profese zajisté i nějaký ten odposlech vyslechne, není-liž pravda? Ovšem ve Vašich očích je to evidentně přiznání sprostého podezřelého ... :-)

I. Mertl 27.6.2019 17:14

Re:

Právník v rámci své profese vyslechne jistě mnohé. Jestliže to však použije mimo kauzu, v níž je zainteresován a není to pro tu kauzu relevantní, tím spíš jako obecnou výhrůžku, nejspíš dostane důtku od komory nebo přijde o koncesi. Učiní-li to v ministerské funkci v žoldu Andreje Babiše, neznamená to samozřejmě nic. "Nikdy nerezignuji, nikdy!"

P. Lenc 27.6.2019 8:51

multikulturismus nezná hranic...naše civilizace spěje do pihele opravdu bystře.